Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

BAHÇŞEHİR Evden Eve Nakliyat
Nakliye hizmetine olan ihtiyaç, son yıllarda oldukça fazlalaşmıştır. İstanbul ve ilçelerinin her geçen gün farklı yerlerden insanların göç etmesine müteakip nüfusu hızla artmaktadır. Şehrin Anadolu yakasında yer alan  gelirlilerin tercih ettiği mütevazi mahallelerden biridir. Bu nedenle bahçeşehir  evden eve nakliyat hizmetine en fazla ihtiyaç duyulan yerlerdendir.
İş bulmak umuduyla İstanbul’da yerleşmek isteyenlerin bir çoğu, kendi maddi durumuna uygun mahallerde yaşamayı tercih etmektedir. Çünkü İstanbul’da geçim şartları çok zor iken, farklı yerlerden gelen kişilerin geçinebilmeleri neredeyse imkansız hale gelebilmektedir. Bunun için daha orta ve alt gelir düzeyine hitap eden semtler tercih sebebidir ve bahçeşehir  bu yerlerden biridir.
Pendik ilçesinin nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu üçüncü mahallesi olmasının nedeni de diğer yerlere göre konutların daha uygun olmasıdır. Bu da bölgeye olan ilginin artmasına neden olmaktadır. Böylece modern İstanbul’da klasik mahalle yapısına sahip olan , birbirinden farklı yerlerden gelen insanlara ev sahipliği yapmaktadır. Haliyle bölgeyi yaşamak amacıyla seçen kişilerin eşya nakliyesine olan talepleri de artmaktadır. Bahçeşehir  evden eve nakliyat konusunda seçkin bir hizmetin adresi konumunda yer alan bir bölgedir!


Bu da Bahçeşehir ’de talep doğrultusunda hizmet sunmak için kurulan nakliye firmalarının hızla artmasına neden olmuştur. İstanbul’un en yaşanabilir yerlerinden birisi olan kaynarca; bu özelliğinin yanında Avrupa  Yakası’nın en büyük kongre merkezlerinden birine sahiptir. Bunun yanında önemli sosyal yaşam alanlarından biri olan Bahçeşehir ; haliyle nakliye firması açısından zengin seçeneğe sahiptir.
Bahçeşehir ’de Keyifli Yaşam için Nakliye Hizmetinin Önemi
Her insan için eşyaların maddi ve manevi değeri bulunmaktadır. Çünkü insanların yaşam zorlukları nedeniyle kullandıkları eşyaların yerine yenilerini alabilmeleri zor olabilmektedir. Her geçen gün farklı özellikte bulunan eşyaların maddi değerleri de o oranda artmaktadır. Ancak gelir düzeyi aynı oranda artmamaktadır. Bu da kişilerin halen sahip oldukları eşyalarının daha özenli kullanılmasını ve nakliye esnasında itinalı davranılmasını zorunlu hale getirmektedir.Bahçeşehir  evden eve nakliyat firması açısından çok sayıda farklı seçeneklerin bulunduğu bir bölge olarak karşımıza çıkar!
Taşınmak çok meşakkatli bir iştir. Kişilerin farklı bir yere taşınmaları kimi zaman zorunlu olabilmektedir. Yeni taşınılacak yere adapte olup olunamayacağı ve bunun yanında bekledikleri rahat hayata ulaşılabilme endişesi insanları rahatsız edebilir. Bir de buna eklenen nakliye ücreti ve nakliye esnasında eşyaların hasarsız taşınması düşüncesi, insanlara oldukça sıkıntı verebilir.
Oysa ki, yeni bir hayata başlarken tüm olumsuz düşüncelerden uzaklaşmak gerekir. Bahçeşehir gibi mükemmel bir muhitte keyifli bir yaşama başlamak için olası problemlerin yaşanmaması gerekir. Bu da kişilerin yeni ortama umut dolu başlangıç yapması için önemlidir. Büyük zorluklarla sahip olunan eşyalara en küçük zarar gelmemesi, kişilere maddi mağduriyetin yanında manen de üzülmelerine neden olabilir. Bunun için tercih edilen nakliye firması çok iyi raştırılmalıdır. Bahçeşehir  evden eve taşımacılık hizmeti tercihlerine dikkat etmelisiniz!

Bir nakliye firması, nakliyenin gerektirdiği tüm hizmetleri kapsamalıdır. Eşyaların taşınması esnasında asansörlü sistemin kullanılması, büyük ve elektronik eşyaların daha kısa zamanda nakliyesi için gereklidir. Firma; sökme, ambalajlama ve uygun araç seçimine özen göstermelidir. Ayrıca tüm eşyalar nakliye firması tarafından sigortalanmalı, böylece herhangi bir kaza anında bedeli firmaca ödenmelidir.
Böylece müşteri mağduriyetinin önüne geçilerek, firmaya olan güvenin kazanılması sağlanmalıdır. Firmamız; müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Bunun için öncelikle firma yetkililerimiz müşteri ile iletişime geçmektedir. Kişilerden alınan bilgiler doğrultusunda ön fiyat bilgisi verilmektedir. Ücretsiz ekspertiz ile kesinleşen ücret ve sunulan hizmetler ise yapılan sözleşme ile belgelendirilmektedir.

Bahçeşehir  Eşya Depolama Hizmeti
Eşya nakliyesi her zaman bir noktadan farklı bir noktaya aynı anda taşınması istenmeyebilir. Özellikle farklı şehirlere taşınmak isteyen kişiler eşyalarını yanlarında getiremeyebilir. Kimi zaman ev bulunamaması, kimi zaman ise iş durumunun kesinleşme durumu ya da alışma süresince eşyaların belirli bir süre depolama alanlarında bekletilmesi gerekebilir.
Bazen ise kişilerin fazla olan ve yer kaplayan eşyalarını yeni taşınacakları eve götürmeleri zor olabilir. Bu da yine depo hizmetine ihtiyaç duyulmasına neden olabilir. İşte bu durumda tercih edilen nakliye firmasının bu hizmeti de kapsaması çok önemlidir. Firmamız; müşteri isteği doğrultusunda belirlenen eşyaları, yoğunluğuna göre 1+1, 2+1 ve 3+1 depolarda saklamaktadır.
Güvenlik kamerası ile takip edilen eşyaların bulunduğu depolar, rutubete ve yoğun ısıya karşı korunaklıdır. Eşyanın durumuna göre yerleştirilmesi yapılarak, hassas ve elektronik eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Süre sonunda yine müşteri isteğine göre belirlenen noktaya taşıma işlemi yapılmaktadır. Bahçeşehir evden eve nakliyat hizmeti kapsamında depolama hizmetini de firmamız; en uygun fiyat avantajı ile müşterisine sunmaktadır.

BAHÇEŞEHİR  İLETİŞİM 

0532 490 88 43

0535 922 34 36

 

 

 

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç