Bostancı Evden Eve Nakliyat

 

 

Hekimoğlu Bostancı Evden Eve Nakliyat

 

Taşınmak bazen büyük bir dert olabilir. Tüm yaşadıklarınız yetmezmiş gibi bir de eşyalarınızın toparlanması ve tekrar yerleştirilmesi büyük bir derttir. Ayrıca bir nakliye firması ile anlaşmanız ve eşyaları taşımanız gerekmektedir. Tüm bu dertlerin yanında talihsiz bir nakliye firması seçmeniz ve kötü hizmet almanız sizi derin bir bunalıma bile sokabilir. Peki durum gerçekten de bu kadar iç karatıcı mıdır? Hayır. Kaliteli bir nakliye firması ile çalışmanız durumunda ve eşyalarınıza hiçbir sorun gelmeden taşınması halinde geri kalan dertlerinizin hepsi zaten zamanla çözülecektir. Kaliteli nakliye hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

 

Bostancı evden eve nakliyat hizmetleri Hekimoğlu nakliyat 1997 den beri bostancı da tüm müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için size bir telefon kadar yakınız .

 

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Gerçekleştirilmesi zorunlu olan ev ya da iş yeri taşınma işlemleri son derece zorlu bir sürece sebep olmaktadır. Ev ya da iş yerinin nakliyesi için eşyalarının tamamının toplanması ve taşınmak için gerekli olan paketleme ve kolileme işlemleri son derece zaman almaktadır.

Sadece eşyaların toplanması değil aynı zamanda mobilyaların sökümleri de bir hayli uğraştırıcı işlemlerdir. Aynı zamanda eşyanın yeni yerleşim yerine nakil edilmesi için insan gücü ve araç teminin yanında yeni adresinize tekrardan yerleşim yapmakta yorucu bir sürece sebep olmaktadır.

Tüm bu işlemlerin verdiği bedensel ve ruhsal yorgunluğu üstünüzden alan evden eve nakliye hizmeti ayrıca güvenli ve hızlı bir taşınma gerçekleştirmenizde de etkilidir. Bostancı evden eve nakliyat işlemleriniz ile ilgili firmamız ile iletişime geçerek gerekli desteği bizden temin edebilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliye de Hizmet Sözleşmesi Neden Yapılır?

 

Bostancı evden eve nakliyat hizmetini almak için öncelikle firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunmanız gerekir. Hizmet talebinde bulunmanız sonrasında başvurunuzda belirttiğiniz adresinize uzman personelimiz ulaşım sağlayarak eksper hizmetini sunar. Taşınmaya konu olan eşyanın yükünün yanı sıra bina durumu ile ilgili detaylı araştırma yapan eksper sonrasında ise bu bilgiler ve yeni adres bilgileri ile fiyatlandırma işlemine yer verir. Alınması talep edilen Bostancı evden eve nakliyat işlemleri için belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi düzenlenir.

Hizmet sözleşmesi firmamız tarafından sunulması gereken hizmet detaylarını içerirken bu hizmetlerin bedelleri hakkında da detaylı bilgi sunar. Aynı zamanda hizmetin alınacağı gün ve saatte hizmet sözleşmesinde yer alır. Hizmet sözleşmesinde yer alan tarih ve saatte hizmetin sunulmaması ile ilgili olarak ise indirim talep etme ya da sözleşmeyi fesh etme hakkınızda yer almaktadır.

 

Evden Eve Nakliyede Alınacak Hizmetler Nelerdir?

 

Bostancı evden eve nakliyat hizmetini almak için firmamıza yapacağınız başvuru sonrasında konusunda uzman olan ekibimiz gerekli hizmeti size kısa sürede sunacaktır. Uzman desteği ile kısa sürede ev ya da iş yerinizin taşınmasına yer açmak için firmamızdan hizmet talebini hemen yapabilirsiniz.

Bostancı evden eve nakliyat hizmet talebiniz sonrasında gerçekleştirilecek olan işlemler akabinde hizmet bedeli belirlemesi yapılır. Bedele onay vermeniz ile beraber aşağıda yer alan işlemler gerçekleştirilir.

 

  • Hizmet sözleşmesinde belirlenen gün ve saatte uzman ve deneyimli ekibimiz taşınmaya konu olan eşyanın toplanması için sözleşmede yer alan adrese ulaşım sağlar.
  • Taşınmaya konu olan eşyalar uzman ekibimiz tarafından titizlikle paketlenir ve kolilere aktarılır. Beyaz eşya, çeşitli makineler de itina ile paketlenmesinin yanı sıra mobilya sökümleri yapılarak detaylı olarak incelenerek ambalajlanır. Tüm ev ya iş yeri eşyaların kolilere aktarımında içinde yer alan eşyalarda kutulara ayrıca not alınır.
  • Paketlenen ve kolilere aktarımı yapılan eşyalar kapalı kasa araçlara sevk edilmek üzere asansörlü taşımacılık hizmeti ile aktarımı yapılır. Asansörlü taşımacılık için uygun olan binalarda sunulan bu hizmet taşınmanın daha kolay daha hızlı ve güvenli olarak gerçekleşmesini sağlar.
  • Kapalı kasa araçlara dikkat ile taşınan eşyalarınız sonrasında belirlenmiş olan adresinize ulaşmak için yola çıkar.

Yeni yerleşim yerinize ulaşan araçtan eşyalarınız asansörlü taşıma işlemi ile aktarılır. Mobilya montaj ve buna benzer tüm taşıma işlemlerinin tamamlanması sonrasında tüm eşyanızın eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmediğine dair onayınız alınır. Hizmetler sonrasından personelimiz tarafından alınan onay sonrasında ise evden eve nakliyat hizmeti sona erer. Size de sadece yeni yerleşim yerinize ve evinize alışmak kalır.

 

Bostancı Evden Eve Nakliyat

 

Tuzla evden eve nakliyat
Tuzla evden eve nakliyat

Planlı ve doğru bir şekilde yapılan evden eve nakliyat işlemleri hem müşterilerin hem de firmaların yüzünü güldürmektedir. Bu nedenle taşıma gibi ağır ve zahmetli bir işin yapılması konusunda en doğru taşımacılık firmasının tercih edilmesi gerekmektedir. bostancı evden eve nakliyat firması olarak her semtte geniş servis ağımız sayesinde taşıma hizmetleri sağlayabiliyoruz. Taşıma şirketlerine olan talebin yüksek olması neticesinde gün geçtikçe taşımacılık sektöründe hızla gelişmeler yaşandı ve bu sayede çok sayıda taşımacılık firması da ortaya çıktı. Firma sayısının çok fazla olması her firmanın evden eve nakliyat işlemini bilinçli ve doğru yaptığı anlamına gelmemektedir. Araştırma ve soruşturma yapmadan nakliyat işlemlerinin yapılması konusunda harekete geçmemelisiniz. Hem fiyat konusunda hem de bilinçli taşımacılık konusunda doğru nakliye firmasını tercih etmelisiniz.

 

BOSTANCI EVDEN EVE NAKLİYAT

Bostancı evden eve nakliyat tercihinde bulunan müşterilerimiz kesinlikle sorunsuz olarak taşınmaktadır. İstedikleri eve taşınmaları konusunda uzman olan kadromuz gereken özeni göstermektedir. Evden eve nakliyat sektöründe de teknolojinin gelişmiş olması sayesinde müşterilerimizin istek ve beklentilerine cevap verebilmek mümkündür. Tecrübeli, bilgili ve koordinasyon sahibi bir ekibimizin olması sayesinde ücretsiz ekspertiz aşamasından paketleme ve taşıma aşamalarına kadar her aşamada özen ve dikkat hakimdir. Malın ve eşyaların müşterilerimiz için ne kadar çok önemli olduğunun bilincinde olarak sorunsuz ve hasarsız bir şekilde Bostancı evden eve nakliyat işlemlerinin yapılmasını sağlıyoruz.

 

Bostancı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bostancı evden eve nakliyat firması olarak nakliye işlemlerinizde şu hizmetleri sunmaktayız:

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti; Taşıma hizmeti almadan önce hangi firma ile anlaşırsanız anlaşın kesinlikle taşınma işleminin gerçekleşeceği yere ekspertiz hizmeti verilmektedir. En uygun fiyat, ekip ve ekipmanın tespiti için taşıma sırasında ve sonrasında oluşabilecek farklılıkları engellemek adına ekspertiz hizmeti verilmektedir. Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyat hizmeti alan müşterilerimize ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız.

 

Bostancı Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Hizmeti;

 

Eşyalarınızı taşımadan önce son teknoloji ile geliştirilmiş bu iş için özel olarak üretilmiş olan paketleme ekipmanları ile eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Tüm eşyalarınızı paketledikten ve taşırken zarar gelmeyeceğine emin olduktan sonra taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Bostancı Yükleme Hizmeti;

 

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız paketlenip taşımaya hazır duruma geldikten sonra büyük bir titizlik ve özen gösterilerek taşımayı gerçekleştirecek olan araca yüklenmektedir.

 

Bostancı Taşıma Hizmeti;

 

Eşyalarınızı sigorta kapsamında son sistem teknolojik ekipmanlar ile paketledikten sonra yine son sistem bu iş için geliştirilmiş geniş araç parkuru imkânıyla yeni evinize taşıyor ve sizi bu zahmetli gibi görünen işten hiç bir sorun yaşamadan kurtarıyoruz.

 

Bostancı Yerleştirme Hizmeti;

 

Eşyalarınızı yeni evinize dilediğiniz şekilde yerleştiriyoruz ve bizim için her şeyden önemli olan müşteri memnuniyetini kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bizi tercih ederseniz minimum hasar ve kusur ile evinizi taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Bostancı Evden Eve Taşımacılık

Bostancı evden eve taşımacılık denince akla ilk gelen şeyin müşteri memnuniyeti olduğunun altını çizmek isteriz.Müşteri memnuniyetininde taşımacılık hizmetinde ayrıntı ve detaylara önem vererek yerine getirilebileceği bilinci içindeyiz. Bostancı evden eve taşımacılık müşteri ihtiyaçlarını detaylandırarak analizler yaparak taşımacılık hizmeti vermektedir. Kısacası taşımacılık ve nakliyat sektöründe diri ve güncel durmanın gayreti ve çabası içindeyiz.

 

Bostancı Evden Eve Nakliyat Firması

Bostancı evden eve nakliyat firması İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneli hizmet vermektedir.Firmamız taşımacılık sektöründe marka değeri her geçen gün artan kurumsal bir firmadır. Firmamızın değerinin artmasının temelinde uluslar arası taşımacılık değerlerine bağlı olmak yatmaktadır. Hiç bir başarı tesadüf olmayıp emek ve tecrübenin ürünü olduğu düşüncesiyle evden eve taşımacılık hizmeti verme çabası içindeyiz.

 

Riskleri Garanti Altında Tutan, Bostancı Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık oldukça fazla riski içerisinde barındıran bir iştir. Size güvenerek eşyalarını emanet eden insanların sizlerden beklentileri en üst düzeydedir. Eşyalarının güvende olması, kişilerin rahat bir nefes almasını sağlayan önemli bir detaydır. Bostancı, Evden Eve Nakliyat konusunda oldukça farklı opsiyonlara sahip olan güzide bir İlçemizdir. İlçede bulunan çok sayıda nakliye şirketi, işlerini layıkıyla yapmaya çalışır. Firmamız, bünyesindeki uzman personeli ile her türlü ev ve ofis taşımacılığını, güvenilir bir şekilde yapmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz, kaliteli taşımacılık işlerinizde, Bostancı nakliyat şirketleri, keşif elemanlarını adresinize göndererek, yerinde detaylı incelemeler yapma imkanı da sunar.

 

[smartslider3 slider=”4″]

 

Taşımacılığın Lider Markası, Bostancı Evden Eve Nakliyat

Taşımacılıkta lider olan firmamızın, yaptığı işler arasında yer alan eşya depolama, başarılı bir şekilde faaliyet gösterdiğimiz bir diğer alandır. Günümüz şartlarında aile yapısı daralan insanlar, küçük evlerde yaşam alanı kurmayı tercih ediyorlar. Hal böyle olunca fazla sayıdaki eşyamızı koyacak alan bulmakta zorlanıyoruz. Bu alanda küçük evlere sahip olan BostancıEvden Eve Nakliyat hizmetlerine fazla ihtiyaç duyan bir yerdir. Evlerin ufak olması, depolama ya olan ihtiyacı arttırmaktadır. Bostancı eşya depolama hizmeti de veren firmamızda, her türlü eşyanız güvenli bir şekilde saklanır. Eşyaları, kendi içlerinde kategorilerine göre sınıflandırdığımız depolarımızda, hiç bir eşya diğerleriyle karışmadan muhafaza edilir.

 

Evden Eve Taşımacılıkta Alternatifler

Evden eve nakliye yapan şirketlerden biri olan Hekimoğlu nakliyat hem şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık konusunda hizmet vermekte hem de belirli süreli olarak eşya depolama, parça eşya taşınması, ofislerin ve işyerlerinin taşınması gibi hizmetleri yerine getirmektedir. İstanbul evden eve nakliyat işi için güvenebilir firmalardan biri olan Hekimoğlu nakliyat evden eve taşımacılığı istenildiği takdirde sigorta garantili olarak da yapabilmektedir. Hizmet konusunda kendine güvenen ve iddialı bir firma olan şimşek nakliyat gerek İstanbul ilinde gerekse İstanbul’da başka ile ya da başka ilden İstanbul’ a eşya taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir.

 

 

 

 

  •  
  •  

 

Hizmet ayrıntılarımız

Bostancı evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanından ofisten ofise, bürodan büroya, işyerinden işyerine nakliyat, askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, piyano taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, depolama gibi hizmetler de sunmaktayız. Hekimoğlu nakliyat olarak hizmet verdiğimiz bölgeler : Atalar nakliyat, Kordonboyu nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Orta nakliyat, Cumhuriyet nakliyat, Petroliş nakliyat, Çavuşoğlu nakliyat, Soğanlık nakliyat, Yeni nakliyat, Esentepe nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Yakacık nakliyat, Karlıtepe nakliyat, Yalı nakliyat, Kartal Merk nakliyat, Yukarı nakliyat dır.

Her türlü soru, görüş ve öneriniz için whatsapp hattımıza ya da sitemize yazabilirsiniz. 7/24 açık telefon hattımızı aramanız halinde ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Hekimoğlu nakliyat olarak şehirlerarası hizmet de vermekteyiz. Bostancı evden eve nakliyat harici her türlü konuyla ilgili sorularınızı web sitemizde bulabileceğiniz gibi herhangi bir kanal aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç