Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

hek

Evden Eve Nakliyat Başarisi

EŞYALARİNİZİ BİZE TAŞİTMAK İSTERMİSİNİZ

Hekimoğlu 20 Yıldır Kusursuz hizmet vermektedir.

1997′ yılından Beri İstanbul’da ve Türkiye’nin tüm illerinde aralıksız “İstanbul nakliye” , Hizmeti veren Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat firmasının kurumsal web sitemize hoş geldiniz.

Evden eve nakliyat sektörünün öncülüğünü yapan firmamiz. Sektörde öncü firma olmasinin yani sira personeline ögretici olmuştur en az eğittim gören personelimiz bile eşyalarinizin ne kadar değerli olduğunun bilincindedir. Eşyalarinizi bize taşitmak istemeniz için diğer firmalardan bir adım önde olmamiz eşyalariniza gelen zararlari biz üstlenerek sizleri her hangi bir zarara uğratmadan evinizi taşimiş olursunuz. Firmamiz detayli inceleme yaptıktan sonra taşima işlemine başlar ve gereken önlemleri alarak sizlere hizmet vermektedir.

Güvenilir bir evden eve nakliyat” arıyorsanız bize ulaşın kaliteyi ve guveni görün. Evden eve nakliyat sektöründe yıllardır hizmet vermekteyiz ve her geçen gün daha çok kişi bizi tercih etmektedir. Müşterilerimize hızla yükselmekte olup işimiz huzur ve sorunsuz taşımalarımızı gerçekleştiriyoruz. İş disiplini yüksek, referans müşterisi çok olan Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat 1997 yılın’dan beri bu sektörde hızla büyümektedir.

Sunduğu hizmetlerde; kurumsal olarak şirketlere kiralık kamyon veya kamyonet çalıştırma, piyano taşıma, antika ve değerli eşya nakli, depolama, parça eşya nakliyatı gibi hizmetlerinde kalitesini, güvenirliğini ve müşteri memnuniyetini başarının ve sürekliliğinin anahtarı olarak görmektedir.

Bu nedenle hizmetlerini gerçekleştirirken kalite, güvenlik, çevre ve sağlık şartlarına uygun olarak çalışmayı ve ilgili yasal mevzuata uymayı şirket prensibi olarak kabul etmiştir.
Ülkemizde henüz bir “Nakliye hizmeti” ile ilgili eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Evden Eve Nakliyat istanbul

GÖKTÜRK evden eve nakliyat

Nakliyat sektörunde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliye sektöründeki çalışmalarımızı uzman kadromuz tecrübeli ekip ve en çok olmazsa olmazi seviyeli seçkin personelden oluşmaktadir. Biz bu sektorde öncü firmayi ilke edinmekteyiz. En iyi firma olamak için nakliye yöneticileri arasinda  işini seven ekip yetiştirmekteyiz. Başta istanbul olmak üzere Türkiye’nin Batısından Doğusuna evden eve nakliyat hizmetini uzman kadromuz ve kaliteli taşıma yapmaktayız.

Kusursuz Bir Nakliye Hizmeti Nasıl Olur.

Evden eve nakliyat nedir nasil yapilir diye sorduğumuzda aklımıza ilk gelen 

A.z  kadar tüm eşyaların (özel size ait olanlar hariç) özenli ve detayli bir şekilde toplanıp paketlenmesi, taşınması, araca yüklenip güzel bir şekilde istif edildikten sonra gidilecek yerde aynı özen ve detayli şekilde  yukarıya çıkarılması ve yerleştirilmesi olayıdır. Sökülmesi gereken dolap beyaz eşya gibi, malzemelerin usta montajcilar  tarafından sökülmesi, zarar görmemeleri için özenle sarılmaları ve diğer evde tekrar profesyonelce monte edilmesi olayına evden eve nakliyat denir.

Ev taşımacılığı, bilincsiz kişiler ve kurumlara  yaptırılmayacak kadar itina ve dikkat isteyen bir iştir. Çünkü orda taşınan, bizim yıllara dayanan emegimizdir. Bir evin daha dikkatli ve guven verici şekilde taşinabilmesi için bazi gereken kurallar ve disiplin olmazsa olmazdir. kusursuz bir nakliye hizmeti almakta burdan başlar.

Nakliyat’tan önce exspertiz elemani mutlaka istenmelidir veya whatsapp gibi teknoloji  yardimci gereçler kullanmak doğru olanidir ve temal  kural olarak  sözleşme yapılmalı ve müşteri hakları korunmalıdır yani eşyalara nakliyat firması tarafından gelebilecek zararlarda, hasar görmüş eşyaların maliyeti firma tarafından karşilanmalidir.

Evden eve Nakliye Taşıma Standartları
* Ücretsiz Ekspertiz Raporu
* Modüler Sistem Ekibi
* Uzman Paketleme Ekibi.
* Taşıma Ekibi,ve montaj ekibi
* Hassas Eşyalari özel araçlarla taşinmasi

Güvenilir Evden Eve şirketleri Nasıl Bulunur.

* Evden eve nakliyat sektöründe reklam çok önemli olduğu için reklamda rekabet oldukça yüksektir.
* Hatta Türkiye içinde reklam rekabetini en yüksek olduğu sektör, evden eve nakliyat sektörüdür.
* Parayı veren herkes reklam yapacağı için, her firma aynı olmayabilir.
* En güvenilir firma bulma yöntemi, referans gösterilerek yapılan evden eve nakliyat işlemidir.
* Bu işlemde daha önce o firmaya eşyasını taşıtan müşterilere internet sitesinden  veya arkadaşlara ulaşılıp, bilgi alınmasıdır.

Eğer eşyanız firmamıza göre çok ise, bir gün önce paketleme ve ambalajı yapılır, ikinci gün taşıma işlemi yapılır.
Şehirler arası taşımalarda ise, 1 gün önce paketleme yapılır, 2. gün taşıma, 3. gün teslimat yapılır.
Şehir içi ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat fiyatlarımız %10 indirimlidir.

Evden Eve Nakliyat Firmalari İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN UNSURLAR

Konumuza başlarken aslında neden bu konuya yer verdiğimizi merak edenler olucaktir. Bizlere gelen telefonlardan %80 ise evden eve nakliyat sektorunden hizmet almak isteyen kişiler daha önceki taşinmalarda yaşadiği olumsuzluklardir, veya daha önce bu sektorden hizmet ve olumsuzluklar yaşamiş ve terübe edinmesi için arkadaşlarina anlatarak nakliye firmamalarin anlaşma dişi ücretler ve gereyinden yanliş tutum ve davranişlar sergilemeleridir.  Taşinma konusunda dikkat edilmesi gerek konulardan biride nakliye firmalariyla ücret konusunda anlaşirken taşima şirketinin verdiği sözleri yerine getirmesi ve anlaşma dişina çikmamasidir. Ne yazik’ki çoğu korsan veya korsan olmayan şirketler diyelim bu konuyu göz ardi etmektedir. Aslinda taşinacak olan müşteriler dikkat etmesi gerçekten önemli bir konudur. Bu konuya niye değinmişler diye merak edenler için soylememiz gerekirki sektorümüz ne yazık ki denetimleri yapan firmalar görevlerini yapmadiklari için bu işler dürüst nakliye firmalarina kalmaktadir biz elimizden geleni yaparak siz değerli müşterilerimeze bilgilendirmek amaçli bir yazidir geri kalan dikkat ve özeni artıık sizlerin görüşlerine birakarak yazımızı bitirmektayiz umariz evden eve nakliyat firmalari için dıkkat etmeniz gereken konuyu az çok anlamişinizdir.

NEDEN HEKİMOĞLU NAKLİYAT SEÇMELİYİZ

Neden Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat seçmeliyiz sorusuna K3 VE ODY Belgeline sahip olmamiz en büyük etkendir. Bizi seçmelisiniz çünki internet ortaminda hiçbir  şikayeti olmayan ve nakliye platfomlarinda tavsiye edilen yerel haber ajanslarinda kaliteli hizmet veren bir firma olduğumza dahil bir çok referanslarimiz vardir. Taşinma esnasinda sorunlari kendi sorunumuz gibi çözüm uretebilen sorunsuz bir taşima hizmeti vereceğine dahil sözleşmeye imza atan herhangi bir hasar durumunda sizlere hasari kaşilayip sonra ödemeyi yapilmasini istiyen hiçbir şekilde ön ödeme almayan bir evden eve naliye şirketiyiz. Gereken nakliye adina gerek ambalaj mazemesi olsun gerek taşima personeli olsun sizlere her zaman kaliteli mazeme kaliteli seviyeli ve seçkin personel sunmuştur. Her firmanin başaramadiği güven konusunu aşip müşterilerimize güven adina herşeyi sunmuş olan firmamamiz önecilik güven ve sizin memnuniyetiniz olmuştur. Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat ailesi olarak hizmet veren firmamiza ait toplamda  11 araç ile 50 yakın personel bulunmaktadir. Sizin için önemli ne varsa bizim için pırlanta değerindedir. İşimizi önemle ve uzmanca yapiyoruz ve yaptığimiz için bilincide olup sorumluklarimizi yerine getirerek sizleri kolay ve kaliteli bir nakliye hizmeti beklediyini hatirlatiriz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürü bir borç bilir iyi bir taşinma olmasi dileği ile Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat saygılarimizla.

İstanbul evden eve nakliyat – Şehirlerarası evden eve nakliyat – En iyi evden eve nakliyat – Şehir içi evden eve nakliyat ücretleri – İstanbul nakliyat firmaları – Ucuz evden eve nakliyat – Evden eve nakliyat ücretleri – Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları – İstanbul nakliyat şirketleri – Evden eve nakliyat tavsiye – Ev eşyası nakliyesi – Ev Eşyası Depolama – Parça eşya nakliyat – Kolile Eşya taşıması – Villa taşıma

Evden Eve Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat Son Yazılar FriendFeed

İSTEEND

istanbul evden eve nakliyat kuveyttürk referansımız

İletişim Bilgileri

ANADOLU YAKASI
0216 459 07 95
0216 442 38 95
0531 692 34 36
0532 490 88 43
AVRUPA YAKASI
0212 211 65 75

Son Yorumlar