Hekimoğlu Nakliyat

Hekimoğlu Nakliyat

Hekimoğlu Nakliyat

Hekimoğlu Nakliyat, evinizin yada ofisinizin bir noktadan alıp teslimat noktasına güvenilir bir halde varmasına ehemmiyet vermektedir. Evden eve yada ofisten ofise taşıma ihtiyacınız olan şeyleri karşılamaya yönelik işini muntazam meydana getiren bir nakliye firması bulmak son dönemlerde harbiden oldukça zor bir duruma gelmeye başladı. Nakliyat işlemlerini sigortalı olarak yapmaktadır. Eşyalarınız siz değerli ziyaretçilerimizin olmasıyla birlikte hepimiz arasında değerlidir. Nakliye öncesi evinize gelen eksperimiz isteklerinizi dinledikten sonrasında taleplerinize yanıt verecek planlamayı yapmış olup sizlere en müsait fiyat teklifini sunar. Fiyat teklifini kabul etmeniz halinde sözleşmenizi hazırlar ve sizlere teslim eder., evinizin yada ofisinizin bir noktadan alıp teslimat noktasına güvenilir bir halde varmasına ehemmiyet vermektedir.

Yasal Konular:

Dikkate alınması gereken diğer hususlar, yeni adresin aileye ve arkadaşlara verilmesi ve diğerlerinin yanı sıra yazışma veya elektrik, su, internet gibi kamu hizmetlerinin gönderildiği bankalara ve mağazalara adres değişikliğinin bildirilmesidir. Bir sigorta şirketiniz varsa, hayat sigortası, otomobil vb. Gibi yeni bir poliçe gerekecektir.

Hekimoğlu Nakliyat olarak

Hekimoğlu Nakliyat olarak son derece eğitimli personelimiz, varlıklarınıza maksimum koruma sağlamaya özen gösterecektir. Paketleyicilerimiz eşyalarınızı doldurmak, korumak ve örtmek için en kaliteli malzemeleri kullanır. Tüm ünitelerimiz kapalı kutu tip çamurluklara sahiptir. Şoförlerimiz, mallarınızın son varış noktasına mükemmel durumda ulaşmasını sağlamak için son derece kalifiye ve deneyimlidir. Müşterilere ve Şirketlere sürekli bağlılığını sürdürdüğü kişiler; müşteri beklentilerini artıran kaliteli hizmetler sunmaktır. Bizim için en önemli şeyin “insan faktörü” olduğunu hatırlayarak, işimizi kolaylaştıran ve personelimizin güvenliğini garanti eden yenilikçi ekipmanlar sağlıyoruz. Şirkette çalışan herkesin çabaları sayesinde, sektördeki büyük şirketler tarafından onaylanmış bir kalite standardını korumayı başardık.

Müşterilerinin her birine kendini adamış, taşınma

Müşterilerinin her birine kendini adamış, taşınma konusunda profesyonel ve güvenilir bir şirkettir, bizi aradığınız ilk andan itibaren, varlıklarınızı elimize almanız için hareketinizin organizasyonunda ve lojistiğinde size destek oluyoruz. Hareketinizi basit ve güvenli hale getirin. İster yerel ister ulusal olsun, bir hareket genellikle streslidir. Bu nedenle, taşınmanızın başarılı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi için özel hizmetler sunuyoruz. Hem özel müşteriler hem de şirketler için ulusal veya yerel taşınma işlemleri için kapıdan kapıya çözümler sunuyoruz. Kısa ve uzun vadeli depolama hizmetlerimiz de mevcuttur. Taşınma sektöründe uzun yıllar tecrübesi ve şube ağı ile, bu nedenle ulusal bölgenin herhangi bir yerine transfer yapabiliriz. Güven, kalite ve fiyatla hareket etmek için temsilcilerimizle irtibata geçin. En iyisini hak ediyorsun.

Güven, kalite ve fiyatla

Güven, kalite ve fiyatla

İster kişisel olarak her şeyle kişisel olarak ilgilenmek isteyin, ister kendinizi uzman bir şirketin ellerine bırakmayı tercih edin, ev değişikliğiyle güç ve coşkuyla yüzleşin. Çok fazla çaba harcamadan başarıya ulaşmanın anahtarı nokta atışı planlama ve yardımcı bir nakliyat firmasıyla anlaşmaktır.

Ulusal bir hamle yaparken göz önünde bulundurmamız gereken faktörlerden biri, tüm eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için paketlemektir.

Kamyonların içine yerleştirilme şekillerine dikkat edin. Üst üste yerleştirilmesi veya üstü açık kamyonlarla taşınması tavsiye edilmez.

Bir diğer tavsiye de eşyalarınızı boşaltırken çok dikkatli olmanızdır. Paketi açarken gerekli zamanı ayırın. Bu nedenle, taşınmayı hafta sonu planlamanız önerilir.

İpuçlarından bazıları, narin eşyaları balonlu naylonla sarmak, küçük ve kırılgan nesneleri karton kutulara koymak, çizilmeleri önlemek için mobilyaları çarşaflarla veya eski kumaşlarla örtmektir.

Bir diğer önemli nokta ise, taşınmaya en uygun kamyonu seçmek ya da bu olmazsa taşımak istediğiniz mobilya ve eşya miktarına göre doğru kamyona sahip olan taşıma firmasını seçmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanıtım Video
Site Haritası

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç