Kazasker Evden Eve Nakliyat

[smartslider3 slider=”5″]

Kazasker Evden Eve Nakliyat

Zamanı hiç yaşamamış saymak istesek sanırım en çok taşınma zamanlarımızı unutmak isteriz. Öyle yorucu ve bunaltıcıdır ki pişmanlıklar içerisinde boğulursunuz. Keşke bu firmayı değil de diğerini seçseydim, üç kuruş fazla verseydim vs. gibi kendinizle konuşmalarınız hiç bitmez. Aslında bunları yaşamadan da güvenin ve kaliteli hizmetin adresi olan kazasker evden eve nakliyat firmamızı tercih ederek bu dertlerden kurtulabilirsiniz. Evden eve taşıma işindeki başarımız her zaman ön planda olmuştur.

Kazasker Evden Eve Nakliyat’ta Paketleme, Montaj ve Asansörlü Taşınma Ayrıcalığı

Kazasker evden eve nakliyat olarak fiyatlarımıza paketleme, montaj ve asansör taşımacılığı imkanları dahildir. Hemen hemen herkesin bütçesine uygun fiyat listemiz bulunmaktadır. Hem hesaplı hem temiz çalışan nakliyat firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmaktadır. Gönül rahatlığıyla taşınacak eşyalarınızı bize güvenebilir ve sizlere taşınma kolaylığı sağlamamızla, streslerinizden kurtulup mutluluğunuzu yaşayabilirsiniz.

Kazasker Evden Eve Nakliyat İle Eşyalarınızın Zarar Görmeden Taşınması

Birçok nakliye firması taşınma esnasında o en çok parayı verip aldığınız, oturmaya kıyamadığınız koltukları sökmeden taşımaya çalışır ve haliyle salon mobilyalarınıza taşınma esnasında zarar gelir. Kazasker evden eve nakliyat olarak bizler salon takımlarınızın başlıklarını söküyoruz. Başlıklarla koltuğu, nakliye şirketimize özel olarak tasarladığımız havalı patpatlar aracılığıyla tamamını kapsayacak şekilde sarıyoruz. Böylece salon takımlarınız kesinlikle zarar görmemiş oluyor. Sehpa ve berjer gibi benzeri eşyalarını da aynı yöntemle sarmalıyoruz.

Televizyon ünitesi özellikle televizyonunuzu taşırken

Televizyon ünitesi özellikle televizyonunuzu taşırken ayrıca hassasiyet gösteriyoruz. Televizyonu ilk olarak düz bir zemine koyuyoruz ve televizyonun her tarafını saracak şekilde bir normal havalı patlatlardan daha kalın patpatlar ya da strafor yardımıyla kaplıyor ve varsa şiltenizle birlikte korumalı olacak şekilde sıkıca bantla sarmalıyoruz. Bulunduğunuz yerden ne kadar uzakta bir noktaya gidecek de olsanız bu şekilde televizyonunuz kesinlikle zarar görmemiş oluyor. Televizyon ünitenizi de, alt tabanı hariç tamamını söküp havalı patpatlarla sarmalıyoruz.

Kazasker evden eve nakliyat

Kazasker evden eve nakliyat mutfağınızın hayatınızdaki önemini biliyor ve mutfağınızda bulunan tüm beyaz eşyalarınızın tamamının bağlantılarını çözerek, havalı patpatlarla sarmalıyoruz. Taşındığınız adrese ulaşınca beyaz eşyalarınızı açıp aynı şekilde bağlantılarını kuruyoruz. Özellikle bayanlar için çok önemli olan mutfak eşyalarınızı da özel kutulama yöntemlerimizle, size elinizi bile değirmeden uzman ekibimizle tek tek paketliyor ve kırılmalarını engellemiş oluyoruz.

Yatak odanız ve varsa çocuk odanızdaki tüm mobilyaları da birleşme noktalarından tek tek çözerek yine aynı şekilde özel havalı patpatlarımızla sarmalayıp, herhangi bir çizilme ve hasar görme durumunu ortadan kaldırıyoruz. Taşıma işlemini yapmış olduğumuz noktaya varınca aynı şekilde özel mobilya ustalarımız aracığıyla istediğiniz yere montajını yapıyoruz.

Her nakliye firmasında bulunmayan genelde üstünkörü yapılan elektrik işleri için de ayrıca işinde uzman elektrikçi personelimiz de mevcuttur. Tüm nakliye firmalarından ayrıcalıklı olarak, kazasker evden eve nakliyat taşınma işinizi önemsiyor ve en az sizin kadar yaptığımız işe titizleniyoruz.

Kazasker Evden Eve Nakliyat İçin Özel Araçlarla Taşınma Ayrıcalığı

Aslında taşınma hizmetinde en önemli unsurlardan birisi de nakliye taşıma araçlarının donanımlı olmasıdır. Nakliye firmalarının taşıma için yetkili belgeleri alabilmiş olabilmeleri için denetimden geçmiş olmaları gerekir ve en azından K1, K2 veya K3 belgelerinden birini almış olmaları gerekir. Bu araçların belli bir miktardaki yükü taşıyor olmaları gerekir. Kazasker evden eve nakliyat firması olarak taşıma araçlarımız tüm bu özellikleri taşımaktadır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için araçlarımızın içi tertemiz ve taşıma yük kapasitesine göre ayarlanmıştır.

Hangi noktada olursanız olun taşınma işlemleriniz için kazasker evden eve nakliyat her saat hizmetinizdedir. Ayrıcalıklarımızdan faydalanmak için irtibat numaralarımızdan bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Kazasker Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

Firmamız eşyalarınızın taşıma faaliyetleri içerisinde her zaman sağlıklı bir şekilde yerine ulaştırılması için profesyonel bir firma ile iletişime geçmeniz zorunlu işlem olarak bulunmaya devam etmektedir. Kazasker evden eve nakliyat sizin için her zaman değerli olan eşyalarınıza aynı değeri vererek her anlamda titiz bir şekilde eksiksiz olarak yerine ulaşmasını sağlamaktadır. Firmamız taşımacılık işlemleri içerisinde her koşulda kısa sürede saygın bir marka olmayı başarabilmektedir. Şirketimiz taşımacılık işlemlerinde yeni hizmet faaliyetlerine internet üzerinden bilgilendirmeye devam etmektedir..

Kazasker Şehirlerarası Nakliyat

Kazasker şehirlerarası nakliyat hizmeti emek isteyen zorlu bir iştir. Planlı çalışma sistemimiz ile bu zorlukları en aza indirmekte ve siz değerli müşterilerimizin taşınma stresini ortadan kaldırmaktayız. Uzman ve tecrübeli ekimiz sayesinde taşınma işleminiz sorun olmaktan çıkıyor. Elemanlarımız eşyaları niteliğine göre sınıflandırarak en uygun ambalaj malzemesiyle büyük bir titizlik içinde paketler. Daha sonra ise tecrübeli çalışanlarımız eşyalarınızı nakliye aracına dikkatli ve düzenli bir şekilde yerleştirerek eşyalarınızın zarar görmesini engellemektedir. Kazasker şehirler arası taşıma işlemi yerine getirilirken çok dikkatli ve titiz bir çalışma yapmak gerekmektedir. Bu sebepten dolayı Kazasker nakliye firmasını seçerken iyi araştırılmalı profesyonel ve kurumsal nakliye firmaları tercih edilmelidir. Kazasker Nakliyat şirketimiz senelerin deneyimi ve bilgi birikiminin yanı sıra sektörde meydana gelen gelişmeleri de yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendisine hedef edinmiştir.

Kazasker nakliye işleminden önce eksper arkadaşımız evinizi yada iş yerinizi istediğiniz gün ve saatte ziyaret eder, eşyalarınızın niteliğine ve yoğunluğuna göre nakliye aracı temini, paketleme malzemesi seçimi, asansörlü nakliye sistemi kurulumu, eşyalarınızın sigorta değerinin tespiti gibi incelemeler yapar ve bu incelemeler doğrultusunda nakliye planını oluşturur. Taşınma günü elemanlarımız evinize veya iş yerinize gelerek taşınacak eşyalarınızı paketler, sökülebilecek mobilyalarınızı demonte eder. Eşyalarınızın taşınacağı sistem kurulur ve taşıma işlemi başlar. Eşyalarınızın zarar görmemesi için firma çalışanlarının tecrübeli olması ve yol durumuna göre araç seçiminin doğru yapılması çok önemlidir. Kazasker Nakliyat firması taşınma işi için yapılacak en iyi tercihtir. Kazasker nakliyat şirketimizle taşınmak artık çok daha kolay! Müşterilerimizi memnun edebilmek için sürekli çalışmakta ve kendimizi geliştirmekteyiz. Kazasker’ de taşınma ihtiyacı duyan kişi ve kurumlara bir telefon kadar yakınız.

Kazasker Evden Eve Nakliyat Öncesi Yapılması Gerekenler 

Ev taşımak için sizlere verdiğimiz tavsiyelerle sizlere uygun olan firmayı seçtiğinizi farz edelim ki umarız bu firma bizizdir. ☺ bundan sonraki süreç nasıl olmalı, neler yapılmalı, sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatalım. Öncelikle seçtiğiniz Kazasker Evden Eve Nakliyat firmasının kurumsal bir firma olduğundan emin olmanız gerekiyor. Peki bunu nasıl anlayabilirsiniz? Tabi ki de firma yetkilisiyle görüşüp ofis adresini alıp mutlaka yüz yüze görüşmek istemeniz gerekiyor.

Bu sayede taşınma esnasında veya sonrasında her türlü bir sorununuz olduğu takdirde gidip görüşeceğiniz bir yerin olması şart. Daha sonra ofise gidip yüz yüze öncelikle sözlü konuşup detayları ve özelikle fiyatınızı belirlemek sizin için sağlıklı bir yol olacaktır. Ve mutlaka. Görüştüğünüz ve anlaştığınız tüm maddeleri bir bir yazılı olacağı Sözleşme evraklarını karşılıklı olarak imzalamanız gerekiyor bu sayede taşınma süreci elinizde olan sözleşme maddeleri ile uyumlu bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Aksi takdirde elinizde bir sözleşme evrakı yok ise ve firmanın belirli bir adresi yok ise bir çok sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz bunlardan en önemli olanlar da, taşınma tarihine uymamak, taşınma esnasında ekstra para talepleri ve kalitesiz bir işçilik göstererek eşyalarınızda ciddi zararlar meydana gelebilir. Ve tüm bu olayların karşısında hukuken eliniz boş kalacaktır. Bundan dolayı mutlaka sizlere tavsiye ettiğimiz bu adımları doğru bir şekilde uygulamanız gerekiyor. 

Kazasker Asansörlü Nakliyat

Kazasker asansörlü taşımacılık hizmeti, Kazasker nakliye şirketlerinin vazgeçilmezidir. Sürekli gelişen teknoloji sayesinde nakliye sektörü de her geçen gün gelişmekte ve kendini yenilemektedir. Evinizin veya iş yerinizin taşınması sırasında uygun bir konuma nakliye asansörü kurularak, eşyaların hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması sağlanır.

Nakliye işi zor ve zahmetli bir iştir. Planlı ve titiz bir çalışma yürütmek gerekmektedir. Yurt dışından getirttiğimiz asansör sistemimiz ile müşterilerimize hızlı ve güvenli bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Ekonomik fiyatlarımızdan faydalanarak sizde kolayca taşınabilirsiniz. Kazasker nakliyat hizmeti alacağınız firmayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Ancak güvenilir ve profesyonel nakliye firması bulmak zordur. Bu yüzden taşınacağınız zaman iyi bir araştırma yapın ve kurumsal firmalarla çalışmaya özen gösterin.

Kazasker Ofis Taşıma

Kazasker ofis taşıma hizmetinde de Kazasker evden eve nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Kazasker ofis taşıma hizmetinin bütün detaylarını bilen uzman ekibimiz, titiz ambalajlama ve dikkatli çalışmaları ile ofisinizi veya iş yerinizi en kısa sürede taşıyarak zaman kaybı yaşamanızı asgariye indirmektedir.

Ofisinizde yer alan her türlü eşyanın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamak ana hedefimizdir.. çalışanlarımız taşıma işlemi öncesinde eşyalarınızı paketler ve hassas elektronik ve elektrikli ekipmanların önce güvenliğini sağlar.

Elektronik daktilo, faks, bilgisayar gibi hassas ekipmanlarınız en uygun ve kaliteli ambalaj malzemeleriyle paketlenir ve taşıma sırasında hasar görmemesi için her türlü tedbir alınır.

Kazasker ofis taşıma hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için şirketimizle hemen irtibat kurabilirsiniz.

Kazasker Nakliyat Fiyatları

Kazasker evden eve nakliyat hizmetlerinde fiyatlandırma konusu, evin bulunduğu konum, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağı, oda sayısı ve eşya yoğunluğu, eşyalarınızın taşınma işlemi anında isteyeceğiniz ambalajlama seçenekleri gibi faktörlere göre değişiklikler göstermektedir. Bu gibi faktörlerden dolayı Kazasker evden eve nakliyat fiyatları konusunda tam bir meblağ söylenememektedir. Bu fiyat farklılıkları nedeniyle anlaşmadan önce sizlere ücretsiz eksper hizmeti sunarak tam bir fiyat verebiliyoruz.

Kazasker Nakliyat Hizmetleri

Kazasker Nakliyat – ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Eksper; nakliye sektöründe, taşınacak evin ve eşyaların incelemesini yaparak sağlıklı bir taşıma işlemi yapmak için; nakliye sürecini planlayan, getirilecek eleman ve nakliye aracı miktarını ve nakliyat ile ilgili her şeyi belirleyen bir nevi muayene elemanıdır.

Kazasker Nakliyat firmamız eksper hizmetini ücretsiz vermektedir. Eksper arkadaşımız önceden evinize gelerek bir takım incelemelerde bulunur. Taşınacak eşyanın yoğunluğunu belirler. Eşyaların nakliye araçlarına yüklenmesi işleminde izlenecek olan yol ve yöntemleri belirler. Taşıma sırasında asansöre ihtiyaç duyulup duyulmayacağını gözlemler. Taşınacak eşya yoğunluğuna göre, müşteriye hangi boyutta araç ve eleman ihtiyacı olduğunu belirler. Eksper arkadaşımız, tüm taşıma süreçleri sırasında müşteriye bilgi verir. Taşıma işleminin gidişatını belirleyen uzman, eksperdir.

Kazasker Başlıca Sunmuş Olduğumuz Hizmetler;

 • Evden Eve Nakliyat
 • Ofis & Büro Nakliyesi
 • Kazasker Şehir İçi Nakliyat
 • Parça Eşya Nakliyesi
 • Paletli Malzeme Taşımacılığı
 • Kazasker Kamyonet Nakliye
 • Ambar Hizmeti
 • Kazasker Kamyon Nakliyat
 • Yük, Eşya, Ürün Nakliyatı
 • Liman Yük Nakliyesi
 • Kazasker Kamyonet Durağı
 • Nakliyat Araç Organizasyonu
 • Hafif Yük Nakliyesi
 • Kazasker Eşya Taşıma
 • Kazasker Yük Taşıma

Kazasker nakliye firması olarak sizlere şehir içi nakliyat hizmetlerimizde sizlere sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat’da profesyonel taşıma ekibimiz ürünlerinize ücretsiz ekspertiz yaparak,fiyatlandırma başlamadan önce eşyanın alınıp gideceğin yerin lokasyonuna göre uygun fiyat çıkartmaktayız.Uzman ekibimiz eşyalarınızın paketleme işleminde özel ambalaj malzemeleri kullanarak zarar görecek olan bütün ürünlerinizi paketleyip taşıma işlemine başlayıp tekrar gidilecek olan lokasyonda aynı şekilde montajını gerçekleştirmekteyiz.

Kazasker Nakliyat – Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma işleminden önce Kazasker nakliyat firmamız tarafından eşyalarınız sigortalanır.

Sigortalı Nakliyat sözleşmesi yapmamızdaki gaye taşınma sırasında eşyalarınızda meydana gelebilecek zararların karşılanmasıdır. Evden eve nakliyat anında eşyalarınızın bozulması, çizilmesi ve kırılmasına karşı anlaşmalı sigorta acentamız tarafından sigorta altına alınmasıdır. Eşyalarınızda herhangi bir hasar oluşması durumunda zararınız karşılanmaktadır.

Kazasker Nakliyat – Demontaj & Montaj

Kazasker nakliyat hizmetimizde belirleyici unsurlardan biri de söküm ve montajdır. Bu kapsamda beyaz eşya ve beyaz mobilyalarınızın uzman personellerimiz tarafından sökülmesi ve yeni adreste montajı yapılır.

Kazasker Nakliyat – Eşya Paketleme Hizmeti

Kazasker nakliye firmamız eşya paketleme işini en iyi ve en titiz yapan firmalardan biridir. Yılların tecrübesi ve kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanması ile bunu başarmıştır. Muhtelif nedenlerle paketlenmesi gereken eşyalarınızı karton fıçı, karton koli, koli bandı, hava kabarcıklı naylon ile ambalajlanma hizmetleri yapılır.

Hizmet Bölgelerimiz

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç