Whatsapp
Telefon
Telefon
Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ev taşıma konusunda uzman bir nakliyat şirketi ile kısa sürede işlemlerinizi halledebilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem İstanbul ev taşıma şirketlerini araştırıp en kurumsal ev nakliyesi yapan şirketle ev taşımacılığı hizmetini almak olacaktır. İstanbul şehir içi ve şehirler arası ev taşıma konusunda araştırma ve geliştirme teknikleri ile uygun nakliyat firmasını bulmaya koyulalım.

Taşıma Öncesi Sıkça Sorulanlar

Eşya taşıma öncesi genelde sıkça sorular yöneltilmektedir. Firmamız bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Soru cevap yöntemi ile kolay eşya nakliyesi için başlayabiliriz.

Ev taşıma nedir?

Ev taşıma bir yerden başka bir yere zorunlu veya istek doğrultusunda bir ailenin semt ya da şehir değiştirmesi durumudur. Kişi bazen ülke değiştirme işlemini de talep edebilir. Ev taşımacılığı nakliyat şirketlerince yerine getirilmektedir.

Kolay ev taşımak için ne yapılır?

Taşınmak başlı başına baş ağrıtan bir işlemler silsilesidir. Ama bunun kolay yöntemleri de vardır. Kolay taşınmak için bir nakliyat firmasına ihtiyaç duyulur. Elinizi hiçbir şeye sürmeden yeni evinize taşınabilirsiniz. Artık nakliyat şirketleri sizin yerinize yer işlemi gerçekleştirmektedir.

Ev taşınmadan önce neler yapılır?

Taşınma öncesi ön hazırlık süreci önemlidir. Bu işlemlerin önceden aradan çıkarılması zaman açısından rahatlık sağlar. Çeşitli aboneliklerin eski evden sonlandırılması (elektrik, su, doğalgaz vb.) Yeni taşınan evde ise bu aboneliklerin taşınma öncesi halledilmesi gibi…

Ev taşıma şirketi nasıl bulunur?

Ev taşıma şirketleri artık her semtte bulunmaktadır.İstanbul Evden Eve Nakliyat  Bunlara ulaşmak son derece kolay! Bulunduğun semtteki nakliyat şirketlerine ulaşmak için o semtin adını yazarak taşıma ile ilgili sorgulamaları yaparak işe koyulabilirsiniz. İnternet, referans ya da yakın çevrenizde bu konudan yardım isteyebilirsiniz.

Ucuz ev taşıma hizmeti alınabilir mi?

Bu hizmet son derece yaygın olarak araştırılamaya başlanmış, elbette böyle bir durum mümkün. Fakat teker teker bir kaç eşya taşıyan firma ile görüşme sağlayıp, fiyatları karşılaştırdıktan sonra en ucuzunu seçebilirsiniz.

İstanbul Ev Taşıma Hizmetleri

Hepimizin bildiği gibi   nakliyatçılık sektörü içinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerini karşılayacak şekilde kendisini modernize etmeye devam ediyor. Bu çerçevede İstanbul Evden Eve Nakliyat  artık sıradan bir işlem olarak görülmüyor ve firmamız kurumsal hizmetler ile çok daha konsept bir hizmet anlayışına dönüşüyor. Dolayısıyla firmamızdan başta evden eve nakliyat hizmetleri olmak üzere karayolu yük taşımacılığı ve diğer pek çok farklı hizmet türünü bir arada talep edebileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden hizmetlerimizin ayrıntılarının neler olduğunu aktarmaya çalışalım:

  • Ücretsiz ekspertiz çalışması taşınacak yük veya eşyanın boyut ya da ebatlarını tespit etmek üzere yerinde gerçekleştirdiğimiz bu inceleme müşteri memnuniyeti çerçevesinde tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.
  • Asansörlü taşıma hizmeti bugün için hasarsız ve hızlı taşımacılığın anahtarını elinde bulunduruyor. Dolayısıyla bu sistemi mutlaka uyguluyoruz
  • Eşya paketleme ve ambalajlama bilindiği gibi eşyanın korunması için uygulanması zorunlu bir çalışma. Tabii bu noktada çok kısa bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. Eşya paketleme ve ambalajlama çalışmamızda iki farklı konsept bulunuyor. Bunlardan bir tanesi eşyaların araca yüklenmesi sırasında esnasında oluşabilecek hasarlara karşı gerçekleştirmiş olduğumuz standart izolasyondur. Diğeri ise çok daha ayrıntılı ve içerisinde küçük parça eşyaların kolilere alınmasına kadar uzanan bir çalışmadır. Bu nedenle ayrıntılı bir paketleme ve ambalajlama hizmeti talebiniz varsa bunu mutlaka görüşmemiz sırasında belirtmenizi rica ediyoruz.
  • Eşya sigortalama sistemimiz tüm nakil süreci içerisinde eşyalarınızın maddi anlamda güvence altına alınmasını sağlıyor
  • Eşya depolama olarak adlandırılan yöntemli eşyanızın ulaşacağı bir adresinin olmaması durumunda bu eşyaları korumalı depolarımızda sizlerin teslim alacağı tarihe kadar muhafaza altına alıyoruz.
  • Parça eşya taşıma veya diğer adıyla parsiyel eşya taşımacılık hizmetlerimiz sizleri ağır kargo masraflarından kurtarıyor.
  • Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimizden son derece memnun kalacağınıza eminiz
  • Fuar, kongre, müzik etkinliği ve çeşitli organizasyonlara yönelik özel taşımacılık
  • İşyeri, ofis veya büro tarzında taşımacılık çalışmalarımızda uluslararası standartlar uyguluyoruz

Tabi hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değil. Lütfen eşya taşıma kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerin detayları için firmamıza ulaşınız. Makul fiyatlar ve kredi kartı gibi ödeme seçenekleri ile hizmetlerimizden büyük memnuniyet duyacağınıza eminiz efendim. Esenlikler diliyoruz.  

Evden Eve Nakliyat
X