Acarkent evden eve nakliyat hizmetlerinde sizlerde Kaliteli ve Güvenilir nakliyat hizmetleri almak ister misiniz? Hekimoğlu Nakliyat aradığınız adres! Sektöre uzun yıllardır hizmet veren nakliyat firmamız müşterilerine her zaman güven vermektedir.

Acarkent Evden Eve Nakliyat

YouTube video
sigortalı taşıma
Sigortalı Taşıma
  • Hekimoğlu Nakliyat Sigortalı taşımacılık ayrıcalıklarından sizlerde faydalanmak ister misiniz? Aşağıdaki Buton’a tıklayarak sizlerde detaylı bilgilere ulaşa olabilirsiniz.
eşya paketleme
Eşya Paketleme
  • Hekimoğlu Nakliyat Eşya paketleme ayrıcalığı ile taşınma süreçleriniz artık çok kolay.Eşya paketleme hizmeti için Detaylı bilgilere Buton’a tıklayarak ulaşa bilirsiniz.
asansörlü nakliyat fiyatları
Asansörlü Nakliyat
  • Hekimoğlu Nakliyat ile artık Asansörlü Nakliyat hizmetlerinden sizde yararlanmak ister misiniz?Detaylı bilgilere aşağıdaki Buton’a tıklayarak ulaşa bilirsiniz.
ofis taşıma
Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Hekimoğlu Nakliyat ile sizlerde ofislerinizi Kaliteli ve Güvenli bir şekilde taşıya bilirsiniz. Ofis taşıma alanında detaylı bilgiye sahip olmak için Buton’a tıklayta bilirsiniz.

İstanbul’da evde evden taşıma hizmetleri Acarkent nakliyat tarafından sunulmaktadır. Acarkent evden eve nakliyat şirketimizi temel ilkeleri şunlardır: Makul bir maliyetle yüksek standartta hizmet sunmak, tam müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimize güven sağlamak her şeyden önce gelir.

  • Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimizin güvenini kazanmak için onların güvenini de kazanmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bizi tercih eden müşterilerimizin çevresi için güvenilir bir nakliye şirketi haline getirmek için yoğun çaba sarf ediyoruz.
  • Evden eve eşya taşırken tüm hizmetleri müşterilerimizle paylaşıyoruz. Alıcılardan alınan ürün bilgilerine göre indirim teklifleri sunuyoruz.
  • Uygun fiyatlarla eve eşya teslim hizmetleri sunarken kaliteye olan bağlılığımızı her zaman koruyoruz. 
  • Tüm eşyalarınız titizlikle paketlenir ve nakliye sonrasında demonte edilmesi gereken eşyalar monte edilerek çalışır hale getirilir.
  • Şirketimiz bu alanda uzman kadromuz tarafından hızlı ve titiz bir şekilde tamamlanmaktadır. 

Asansörlü taşımacılık hizmetimiz özellikle yüksek binalarda yaşayan müşterilerimize tavsiye edilmektedir. Asansörlü ulaşım hizmetimizi tercih eden yüksek bina sakinleri, standart ulaşım hizmetimizi tercih edenlere Acarkent evden eve nakliyat şirketi olarak en az beş kat daha hızlı taşıma sağlıyoruz.

Acarkent Ofis Taşıma Hizmeti

Acarkent Ofis Taşıma hizmetlerinde Hekimoğlu Nakliyat! Ofis taşıma hizmetlerinde sizlerin yanındayız. Tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.
16 milyondan fazla kişiye ev sahipliği yapan İstanbul, yurt içi ve yurt dışından birçok iş insanı ve yatırımcıyı misafir ediyor. Gelişmekte olan ülkenin ekonomini %40’ı İstanbul tarafından yönetiliyor. Bu büyüklükteki her ilçe veya ilçede iş yerleri, fabrikalar, sanayi alanları, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler bulunmaktadır.

Bir yerden başka bir yere taşınma sağlanırken çeşitli nedenlerle taşınması gereken müşterilerimizin nakliye aracına ihtiyacı vardır. Olası kötü hava şartlarına göre ulaşım araçlarının üzerinin örtülmesi de tercih nedeni olmaktadır. Firmanın büyüklüğüne ve taşınacak eşyanın oranına göre mesai saatleri içerisinde filomuzdan uygun araçlar mevcuttur.

Öncelikli işimiz, oluşturduğumuz iş programlarını işletme sahipleriyle uyumlu hale getirmektir. Ekiplerimiz, günün hangi saatinde olursa olsun, belirlenen gün ve saatte işyerinde hazır bulunarak ulaşım hizmeti vermektedir. Çalışma programımız bu konuda esnek olup hafta sonlarını da kapsamaktadır.  Bugün İstanbul’un tüm ilçelerinde müşterilerimize Acarkent evden eve nakliyat şirketi olarak ofis taşıma hizmetleri sunuyoruz. İşimizi tercih eden ve ofis taşımaya ihtiyaç duyan müşterilerimiz, eksiksiz müşteri memnuniyeti taahhüdümüz sayesinde bu hizmetten faydalanacaktır.

Acarkent Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Ev ya da iş yerine taşınmak isteyen müşteriler kısa süre içerisinde taşınacaktır. Müşterilerimiz çoğu zaman işverenlerinin onayı ile ve belirli bir program dahilinde hareket etmektedirler. Kısa süre içerisinde nakliye işinin doğru ve hızlı bir şekilde tamamlanması istemektedirler. Asansörlü taşıma aracı da içeren araç filomuz ile taşıma hizmetini artık hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin eşyaları asansörlü taşıma aracı ile taşınarak normal bir taşıma işlemine göre daha çok hızlı bir taşıma işlemi tamamlanmaktadır. Asansör hizmeti alan müşterilerimizin taşıma sözleşmelerinde bu durumu özellikle müşteri şikayetlerini gidermeye çalışıyoruz. Ne yazık ki sektörde sözünü tutmayan çok fazla nakliye şirketi var ki bu da şirketimizi için bir sorun olmuştur. Acarkent evden eve nakliyat olarak güven aşılamanın yanı sıra, bir nakliye sözleşmesi ile desteklenerek onları güvende tutacağımıza taahhüt etmekteyiz.

Acarkent Parça Eşya Taşımacılığı Hizmeti

Bazı müşterilerimizin çok kez tüm evi taşıyamama ihtimali vardır. Bazen taşındıkları evlerdeki malzemeler yeterli olur ve üzerlerine ekleyerek yeni evlerine taşınmalarını sağlar. Bu da maliyetli bir şekilde taşınma söz konusu olmaktadır. Bu ve benzeri sebeplerden dolayı parça eşya taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Eşyalarını bulundukları yerden istenilen yere hızlı bir şekilde gönderiyoruz. Kurulum hizmeti isteyen müşterilerimiz Acarkent evden eve nakliyat şirketimizden isteyebilirler.

Blog Yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir