Acarkent Nakliyat 0532 490 88 43

Acarkent Villa Taşıma Şirketi

Ev ya da iş yerinizin bir yerden başka bir yere nakledilmesi işlemleri son derece zorlu süreci de beraberinde getirir. Sadece küçük eşyaların toplanması bile uzun zaman harcanmasına neden olurken aynı zamanda mobilya ve benzeri malzemelerin sökümlerinin yapılarak paketlenmesi de oldukça meşakkatlidir.

Sadece eşyanın toplanması ve yerleşim işlemleri değil eşyanın nakli için gerekli insan gücü ve aracın temini de sıkıntılı bir duruma sebep olur. Acarkent evden eve nakliyat hizmetinden yararlanarak ev ya da iş yerinizi tüm taşınma yükünü üstünüzden atabilirsiniz.

Konusunda uzman olan ekibimiz ile sunulan nakliye hizmetlerimizde deneyimli personelimiz gerekli desteği sunarak güvenli ve hızlı bir teslimat gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Alınır?

Acarkent evden eve nakliyat hizmetini almak için öncelikle başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekir. Firmamıza yapacağını başvuru sonrasında aşağıdaki hizmetler sunulur.

  • Evden eve nakliye işlemleri ile ilgili olarak almak istediğiniz başvuru işlemi sonrasından taşınmaya konu olan eşyanın bulunduğu adrese eksper hizmetini sunmak için personelimiz ziyaret eder.
  • Eksper hizmeti için adrese ulaşım sağlayan personelimiz taşınmaya konu olan eşya yükü, bina katı, asansörlü taşımacılığa uygun olup olmaması, asansör bulunup bulunmaması gibi detaylar incelenir.
  • Yeni yerleşim yeriniz ile ilgili alınacak olan bilgiler ile eksper bilgileri birleştirilerek hizmet bedeli belirlenir.
  • Evden eve nakliye için belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi düzenlenir.
  • Hizmet sözleşmesinde yer alan tarih ve saatte taşınma işlemini gerçekleştirmek için ekibimiz adresinize ulaşım sağlar.
  • Ev ya da iş yeri eşyasının özen ile toplanması sonrasında asansörlü taşıma hizmeti ile eşyalar kısa sürede kapalı kasa araçlara nakledilir.
  • Konusunda uzman ve deneyim sahibi olan ekibimiz eşyanın araca nakli sonrasında yeni yerleşim adresinde de nakil işlemini gerçekleştirir.
  • Eşyaların taşınması, montaj gibi işlemler sonrasında ise eksiksiz, hasarsız olarak size teslim edilir.
  • Eşya taşınması sırasından tüm taşınmaya konu olanlar sigorta kapsamında nakledilir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Sigortanın Önemi

Acarkent evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanarak kısa sürede ve güven ile taşınma işleminizi gerçekleştirmenin avantajını elde edebilirsiniz. Taşınmaya konu olan tüm eşyanız yeni yerleşim yerinize sigorta kapsamında nakledilir. Nakliye sigortası ile yapılacak olan taşınma işlemleriniz sayesinden eşyanızda oluşabilecek olan zarar, ziyan, hasar ya da kazalara karşı ürün bedelini temin etmeniz mümkün olur. Uzman ve deneyimli ekibimiz eşya paketleme, taşıma ve yerleşimlerinde itinalı çalışmalara yer vermek ile beraber olası kazalar için her daim sigorta güvencesi de sunulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alımında Asansörlü Taşımacılık

Acarkent evden eve nakliyat hizmetinin alınması aşamasında sunulacak olan hizmetlerde eşyanın daha hızlı ve güvenli olarak binadan araca nakledilmesi için asansörlü taşımacılık sisteminden yararlanılır. Binanın dışına kurulan düzenek sayesinden eşyalar kısa süre içinde kapalı kasa araçlara nakledilir. Güvenli bir işleme yer vermek için asansörlü taşımacılık oldukça önemli olup taşınma sürecinde de avantaj sağlar.

Evden Eve Nakliye İşlemlerinde Başvuru Nasıl Gerçekleştirilir?

Acarkent evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için konusunda uzman olan ve deneyimli bir ekipten yararlanabilirsiniz. Firmamız müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek gerekli taşınma işlemleri ile ilgili başvurunuzu yapabilirsiniz. Firmamıza yapacağını evden eve nakliye hizmet başvurunuz sonrasında uzman personelimiz kısa süre içinde adresinize ulaşım sağlayarak hizmet bedeli ile ilgili olarak ücretsiz eksper hizmetini sunacaktır. Sizde profesyonel taşımacılık hizmetinden yararlanarak avantajlı bir taşınma işlemini gerçekleştirmek isterseniz hemen firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

ACARKENT EVDEN EVE NAKLİYAT

ACARKENT NAKLİYAT Hekimoğlu Profesyonel Taşıma Hizmetleri

İstanbul ACARKENT Hekimoğlu evden eve nakliyat taşımacılık firması olup 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

Hekimoğlu evden eve nakliyat ACARKENT nakliye ACARKENT nakliye şirketi sigortalı taşımacılık gibi bir çok hizmetin altına ismini yazdıran Hekimoğlu firması sektöründe hızla ilerleyip lider olmuştur..

Acarkent evden eve nakliyat, taşıma ihtiyacı duyan tüm müşterileri için anlık araç desteği sunmaktadır. Avrupa yakasında bulunan ilçelere kısa bir süre içerisinde ekipler yönlendirilmektedir. Evlerde, ofislerde veya çalışma alanlarında yer alan mobilyalar firmamız tarafından sıfır risk ile taşınmaktadır. Acarkent evden eve nakliye, 7/24 ekspertiz desteği de sunmaktadır. Yine şehir içi taşımacılık hizmetleri sayesinde parça eşyalar da aynı gün içerisinde adreslere ulaştırılmaktadır. Acarkent nakliyeasansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık ve şehirlerarası taşımacılık gibi farklı alanlarda da hizmet ermektedir. Paketleme işlemleri ise sadece alanında uzman personellerimizle gerçekleştirilmektedir.

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç