Menü Kapat

Altunizade evden eve nakliyat

Hekimoğlu Nakliyat olarak Altunizade evden eve nakliyat ihtiyacınıza profesyonel çözümler sunuyor ve sorunsuz bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz.

Taşınmak maddi manevi zor bir süreçtir. Bu zor süreci en iyi ve hasarsız aşmanın yolu profesyonel bir nakliye firması ile mümkündür. Eşyalar toparlanmasından paketlenmesine, taşınmasından yerleştirilmesine her aşama büyük özen, dikkat ve deneyim gerektirir. Hekimoğlu Nakliyat olarak 30 yılı aşkın süredir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Altunizade evden eve nakliyat hizmetimizle hem uygun fiyata hem de stressiz bir şekilde taşınabilirsiniz.

altunizade evden eve nakliyat
altunizade evden eve nakliyat

Altunizade evden eve nakliyat hizmetimizi deneyimli ve işinin ehli personelimiz, donanımlı araçlarımız ve özel paketleme ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın paketlenip taşınması yanı sıra mobilya montaj ve demontaj işlerini, beyaz eşya tesisat bağlantı işlerini konunun uzmanı personelimiz gerçekleştirmektedir. Araç parkurumuzda her boyutta donanımlı araçlarımız, asansörlü taşıma sistemlerimiz mevcuttur. Her bir eşyayı türüne uygun ambalajlarla sararak dayanıklı ve korunaklı kolilerimizle taşıyoruz.

Altunizade evden eve nakliyat hizmetimiz için talepte bulunan müşterilerimize öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertizlerimiz evinize gelerek eşyaların miktar ve türünü inceliyor, taşınılacak yerin uzaklığını değerlendirerek maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu hazırlıyorlar. Bu rapor müşterilerimize taşınmanın nasıl ve ne şekilde yapılacağını anlatmakta ve uygun görüldüğü takdirde sözleşme yapılmaktadır. Sözleşmede belirtilen şekilde taşınmaları gerçekleştirilmektedir.

Altunizade evden eve nakliyat hizmetimiz öncesinde eşyaları taşımacılık sigortası kapsamına alıyoruz. Böylelikle her türlü kazaya karşı eşyalar garanti altına alınmış oluyor. Taşınan her eşya sözleşmede belirtildiği gibi yerleştirilerek teslim ediliyor.

Hekimoğlu Nakliyat’ ın Altunizade evden eve nakliyat hizmeti ile taşınmanız size hem maddi hem de manevi olarak büyük rahatlık sağlayacaktır. Çünkü biz işimizi iyi biliyor ve görevimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Dürüstlük, kaliteli hizmet anlayışı ve doğru iletişim temel prensibimizdir. Evden eve nakliyat işine eşya taşımak olarak değil bir yuva taşımanın hassasiyeti ve bilinci ile bakmaktayız. Bunu da işimize yansıtıyoruz.

Altunizade evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi hemen arayabilir, ücretsiz ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bizimle taşınmak bir ayrıcalıktır.

ALTUNİZADE evden eve nakliyat istanbul en eski insanların bulunduğu bir semttir Evden eve nakliye deyince biz Hekimoğlu nakliyat olarakda Altunizade ,de hizmet vermekteyiz.

ALTUNİZADE evden eve nakliyat

Evden eve nakliye Altunizade

evden eve nakliyat
ALTUNİZDE evden eve nakliyat , Altunizade ev nakliye , ofis taşıma altunizade ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç