Ankara Evden Eve Nakliyat

HEKIMOGLU NAKLIYE
Taşıdığınız her şey için bir envanter kontrol listesi yapın. Tüm eşyalarınızın ayrıntılı bir kontrol listesini tutun, böylece paketlenirken ve açılırken her şeyi takip edebilirsiniz. Örneğin, üç zemin lambanız ve iki masa lambanız varsa, lambanın türünü (zemin veya masa), her birinin durumunu ve miktarını belirtin. Gönderiniz geldiğinde, her bir lambayı ambalajından çıkarırken kontrol edebilir ve taşıma sırasında kaybolduğunu veya hasar görüp görmediğini kolayca anlayabilirsiniz.
Hekimoğlu evden eve nakliyat İstanbul’dan Ankara’ya taşımacılık konusunda hassas bir şekilde hizmet vermektedir. Hekimoğlu evden eve nakliyat firması, Evden eve nakliyat firmalarının aksine her türlü eşyayı güvence altına alarak korur ve nakliye ederler.
Taşınmadan önce durumlarını kanıtlamak için tüm pahalı eşyaların fotoğraflarını çekmenizi de öneririz. Hasarlı mallar için bir hak talebinde bulunmanız gerektiğinde, görsel kanıtlara itiraz etmek zordur. Paketleme hizmetleri ile Hekimoğlu nakliyat, sizin için tüm paketleme, sarma ve yükleme işlemlerini zahmetsizce yapar. Ancak, büyük olasılıkla yeni evinize sevkiyatınızdan önce varacaksınız ve yanınızda ihtiyaç duyacağınız bazı temel öğeler olacak. Bu ihtiyaçlarla birlikte bir kutu veya çanta hazırlayıp yeni evinize kendiniz taşımalısınız.

İlk gece ihtiyaçlarınıza dahil edilecek şeylere örnekler:

  • Kıyafet değişikliği
  • Telefon şarj aleti
  • Tuvalet malzemeleri
  • İlk yardım kiti
  • Nakit
  • Atıştırmalıklar

Ankara Evden Eve Nakliyat

Önemli belgeler, pahalı mücevherler ve yadigârlar da hassas bilgiler içerdikleri ve son derece değerli oldukları için nakliyat sırasında başta bu eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. İstanbul’dan Ankara’ya evden eve nakliyattan ne bekliyorsanız hepsini Hekimoğlu nakliyat karşılar.
Bazen, belirli bir şekilde paketlenmesini istediğiniz hassas veya zor veya zor taşınan öğeler olabilir. Hekimoğlu evden eve nakliyat, taşınması zor eşyaların nasıl paketlenmesini istediğinizi açıklamayabilirsiniz. Zahmetsizce ve taşmayacak şekilde tüm eşyaları tam olarak istediğiniz şekilde paketleneceğinin garantisini sunuyor.

Ankara Evden Eve Nakliyat

İPUCU: Evinizdeki bir odayı “girmeyin” bölgesi olarak belirleyin. Paketlediğiniz veya yeni evinize götürmek istediğiniz her şeyi bu alana koyun.
Çok miktarda eşyanız varsa, paketleme hizmetleri için ödeme yapmak maliyetli olabilir. Taşınmadan önce, eşyalarınızı gözden geçirmeyi planlayın ve yeni evinize yanınızda getirmek istemediğiniz şeylere karar verin. İstenmeyen öğeleri hayır kurumlarına bağışlayın, neredeyse yeni veya kullanılmamış eşyaları çevrimiçi olarak satın. Yeni evinizde gereksiz yere toz biriktirecek gereksiz fazlalıkları ortadan kaldırarak taşınma maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltacaksınız.

Kurtulmak isteyebileceğiniz şeylere örnekler:

Oyuncaklar ve eğlence cihazları
Eski kıyafetler
Küçük süs eşyaları
Hekimoğlu evden eve nakliyat sizi ziyaret ettiğinde evinize geldiğinde, evinizi herhangi bir kablo ve kordondan arındırmanız faydalı olacaktır. Kabloları ilgili cihazlarının etrafına sarın, böylece daha kolay taşınır ve kabloların cihazları hassas kutulara koyulabilir ve bir kablonun takılma veya kopma riskini ortadan kaldırabilir.

Çamaşır makineniz, kurutucunuz ve buzdolabınız gibi bazı ev aletleri taşınmadan önce biraz hazırlık gerektirir. Taşınmadan en az 24 saat önce buzdolabınız boşaltılmalı, temizlenmeli, fişi çekilmeli ve çözülmek üzere açık bırakılmalıdır. Ayrıca tüm gaz bağlantılarını kapatmanız ve su hatlarını buzdolaplarındaki çamaşır makineleri ve buz yapıcılardan ayırmanız ve boşaltmanız gerekecektir.

İPUCU: Bozulabilir veya ıslak yiyecekleri evinizden çıkmadan önce verin. Taşımak için kamyonların sıcak iç kısımları yiyecekleri bozabilir. Bir şey sızarsa, kutular (ve altındaki herhangi biri) akışkan olur, etrafı batırır ve taşınmaya dayanıksız hale gelir.
Mümkün olduğunca sökmek de iyi bir fikir olacak. Yataklar ve masalar başlamak için harika öğelerdir. Bunu yapmak, nakliyecilerinizin mobilyaları parçalara ayırmak için daha az zaman harcamasına ve çalışma saatleri için size daha az paraya mal olmasına olanak tanır.
Hekimoğlu evden eve nakliyat, gelmeden önce, mobilyalarınızın ve diğer hantal eşyalarınızın tamamını gözden geçirdiğinizden emin olun. Geçmek zorunda kalacakları tüm koridorları ve kapıları ölçtüğünüzden emin olun. Boşlukları genişletmek için kapıları menteşelerinden çıkarmanız veya kenarları kaldırmanız gerekebilir. Ayrıca, gevşek döşeme tahtaları ve gevşek veya demetlenmiş halılar gibi hareket sırasında tehlikeli olabilecek herhangi bir şey için zeminlerinizi ve kilimlerinizi kontrol etmelisiniz.