Atalar Mah. Halitpaşa Cad., No: 53/A Kartal/İstanbul
tr

Asansörlü Nakliyat

02.06.2021
182
Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Gelişen mimari yöntemler, yaşanan nüfus artışı binaların çok katlı olarak inşa edilmesini mümkün kılmaktadır. Bu durum evden eve taşımacılık firmalarının işini ilk başlarda bir nebze zorlaştırsa da zamanla asansörlü sistemlerin gelişmesi, üst katlara ulaşımı daha kolay hale getirmiştir. Merdivenleri kullandığınızda, eşyaları üst katlara çıkarmak, çok uzun saatler alabilir. Asansörlü nakliye kullanıldığında ise en geç birkaç saat içinde süreç tamamlanabilir. Bu işlem sırasında raylı bir mekanizma kullanılır. Mekanizmada yukarı ve aşağı doğru şekilde hareket eden bir kabin yer alır. Tüm eşyalarınız sırasıyla evinize taşınır. Taşıma işlemi sırasında herhangi bir kaza yaşanmaması için güvenli bir şekilde yerleştirilen eşyalarınız, bulunduğu yerden düşmeden kata ulaşır. Kullandığımız nakliye asansörlerinin bakımı düzenli olarak yapıldığı için ray üzerinde yer alan kabin sorunsuz bir şekilde hareket eder. Bu sayede kısa bir süre içerisinde evinize ulaşan eşyalarınızın montajı yapıldıktan sonra size sadece yeni yuvanızın keyfini çıkarmak kalır.

Asansörlü Nakliye Nasıl Yapılır?

Tamamen profesyonel bir şekilde yapılması gereken asansörlü ev taşıma işlemi sırasında belirli bir sıralamanın takip edilmesi gerekir. Burada şöyle bir sıralama yapmak mümkündür:

  • Taşınacağınız eve yeterli sayıda personelle ve gerekli paketleme malzemeleri ile gelinir.
  • Her eşya, kendi yapısına uygun koruyucularla kaplanarak kolilere yerleştirilir.
  • Mobilyalarınızın, beyaz eşyalarınızın ve diğer elektronik gereçlerinizin çizilmemesi için gerekli tedbirler alınır.
  • Asansörlü nakliye İstanbul içinde ya da diğer şehirlere doğru yola çıkmadan önce eşyalar, tırın kasasına boyutlarına uygun şekilde yerleştirilir.
  • Gerekli belgelere sahip olan deneyimli şoförlerimiz, mesafe ne kadar fazla olursa olsun, trafik kurallarına uygun şekilde araçları kullanır.
  • Yeni evinize ulaşıldığında çevrede gerekli tedbirler alındıktan sonra asansör kurulumu yapılır.
  • Uzman ekibimiz, kurulumun kusursuz yapıldığından emin olduktan sonra taşıma işlemini başlatır.

Asansörlü Ev Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni evinizde ve boşalttığınız evde çalışan personellerimiz, herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için azami derecede dikkat gösterir. Zeminde yer alan kaplamaların çizilmemesi için ağır eşyalar sürüklenmeden taşınır. Ev eşyası taşıma asansörüne eşyalar dengeli bir şekilde yerleştirilerek devrilme ve düşme gibi sorunların önüne geçilir. Her ihtimale karşı mekanizmanın altında bulunan araçların çekilmesi istenirken civardaki insanlar da uyarılır. Bu noktada personellerin güvenliği de oldukça önemlidir. Gerekli tedbirlerin alınmasını sağlayan firmamız hem çalışanına hem de yaptığı işe hak ettiği değeri verir.

Pratik bir yöntem olan evden eve nakliye asansörü, bazı durumlarda kullanılamayabilir. Dairenin yeterli genişlikte bir penceresi ya da balkon kapısı yoksa ya da asansörün binaya yanaşması için yeterli boşluk bulunmuyorsa farklı yöntemlerin tercih edilmesi gerekebilir. Firmamız, her türlü yapıya uygun geliştirdiği çözüm yöntemleri ile sizin için en doğru kararı vererek eşyalarınızı korunaklı bir vaziyette yeni adresinize ulaştırır.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Bazen iş bazen de özel yaşamınızda meydana gelen değişiklikler nedeniyle İstanbul içinde ya da dışında yeni bir yere taşınmanız gerekir. Bu gibi durumlarda, asansörlü nakliyat ücretleri arasında en uygun seçenekleri aramaya başlarsınız. Ücretler; taşıma mesafesi, evinizin kaçıncı katta olduğu ve kullanılacak personel sayısı gibi detaylara göre farklılık gösterir. Firmamız kaliteli bir hizmeti bütün İstanbullulara ulaştırmak adına fiyatlarını optimum seviyelerde tutmaya çalışır. Bu sayede hem bütçenizi sarsmadan hem de hiçbir sorun yaşamadan evinizi taşıyabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz hizmetler sırasında tamamen yasal prosedür uygulanır. İstenmeyen kazaların yaşanması halinde oluşan hasar, firmamızın teminatı altındadır. Karşılıklı yapacağımız sözleşme üzerinde sizin tüm talepleriniz dinlendikten sonra anlaşma sağlanır. Asansörlü nakliye fiyatları için uyguladığımız politika sayesinde tüm süreç arzuladığınız şekilde tamamlanır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonBİZİ ARA
×