Menü Kapat

Ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti ile taşınmanın zorluklarını üzerinizden alıyor, yeni evinize huzur içinde taşınmanızı sağlıyoruz.  Zor ve stresli bir süreç olan ev taşıma konusunda Hekimoğlu evden eve nakliyat olarak kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı taşınma imkanını ayağınıza getiriyoruz.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertizlerimiz adresinize gelerek eşyalarınızın türüne, miktarına; taşınılacak adresin uzaklığına ve konumuna göre inceleme yaparak kaç kişinin çalışacağını, hangi büyüklükte araç tahsis edileceğini belirleyerek maliyeti de içeren bir taşınma raporu hazırlıyorlar. Anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanıyor ve belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemine başlıyoruz.

Hekimoğlu nakliyat olarak donanımlı ve her büyüklükte araçlara,  kaliteli ambalaj ve paketleme ekipmanlarına ve işinde deneyimli uzman ekibe sahibiz. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizde beyaz eşyadan, elektrikli ev aletlerine, mobilya takımları, tekstil ürünleri, antika ve elektronik aletlere kadar her eşyanın türüne uygun ambalaj kullanmaktayız. Eşya ve mobilyaların gerekli demontajları ve yerinde yeniden kurulumlarını güvenli bir şekilde yapıyor, kırılacak, çizilecek eşyaları koruma altına alıyoruz.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizi gerçekleştirirken müşterilerimizin ve eşyalarının güvenliği bizim önceliğimizdir. Bunun için eşyaları değerinden daha yüksek değerde sigortalatarak güvence altına alıyoruz.

Hekimoğlu Nakliyat olarak her büyüklükte, donanımlı araçlarımızın bulunduğu oldukça zengin araç parkurumuz bulunmaktadır.  Ayrıca asansörlü taşıma sistemimiz ile yüksek katlara kolay ve güvenli bir şekilde eşyaların taşınmasını sağlamaktayız. Dar koridorlardan ve kapılardan eşya taşınması eşyalara zarar verebilmektedir. Böyle durumlarda dileyen müşterilerimiz asansörlü taşıma sistemimizi tercih edebilmektedirler. Gerekliliği konusunda ekspertizlerimiz müşterilerimizi bilgilendirmektedir.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimiz için bizi 7/24 arayabilirsiniz.  444 6 432 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan 0216 459 07 95 ve 0216 442 38 95 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilir, hekimoglunakliyat22@hotmail.com adresine mail gönderebilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede yanıt vermekte, ücretsiz ekspertiz hizmetimizi ayağınıza getirmekteyiz.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuyor ve profesyonel bir firma arıyorsanız Hekimoğlu Nakliyat 40 yıla varan deneyimi ve profesyonel hizmet anlayış ile yanınızdadır.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

1 Comment

  1. Geri bildirim: Kalite, Güven ve Yüksek Performans | Haber Anons Son Dakika Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç