AYAZAĞA evden eve nakliyat

AYAZAĞA EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ 

Nakliye hizmeti prosedürümüz

            Hekimoğlu nakliyat, hemen iletişime geçmeniz halinde size ilk önce ücretsiz expertiz hizmeti sağlamaktadır. Experlerimiz belirttiğiniz adrese gelerek eşyalarınızın durumlarını incelerler. Oluşturdukları ayrıntılı listeye göre ihtiyaç duyulacak ekipmanlar ve araç belirlenir. Bu ekipmanların ve eşyalarınızın durumuna göre size fiyat teklifi yapılır. AYAZAĞA evden eve nakliyat işlemlerine özel belirli aralıklarla uygulanan %15 ile %35 kampanyalarımızdan da yararlanmanız halinde teklif size sunulur. Bizi tercih etmeniz halinde size uygun bir günde randevu verilir. Randevu gününde teknik ekibimiz gerekli tüm ekipmanlar ile birlikte adresinize gelir ve eşyalarınızı uygun şekilde ambalajlarlar. Kırılabilecek eşyalarınız, elektronik eşyalarınız ve özel hassasiyetinizin olduğu eşyalarınız teknik ekibimizce darbelere karşı ekstra dayanıklı kolilere hassasiyetle yerleştirilir ve araca yüklenmesi için hazır hale getirilir. Ayrıca mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız da gerekli durumlarda demonte edilir ve ambalajlanarak araca yükleme için hazır hale getirilir.

Daha önceden sizin de paketlediğiniz eşyalar ile birlikte tüm eşyalarınızın listesi hazırlanır ve koliler numaralandırılır. Son kontrolleri de gerçekleştirdikten sonra aracımıza yerleştirilir. Hekimoğlu nakliyat ihtiyaç görülmesi halinde asansörlü araç temin edebilmektedir. Taşınacak adrese güvenli bir biçimde araç ile taşındıktan sonra tüm eşyalarınız teknik ekibimizce belirttiğiniz odalara taşınır. Demonte edilmiş eşyalarınız da eve taşındıktan sonra tüm eşyalarınızın kontrolü gerçekleştirilir. Demonte edilmiş eşyalarınızın tekrar montajları yapılır ve yerleştirilir.

Asansörlü AYAZAĞA evden eve nakliyat firması Hekimoğlu nakliye 

Hekimoğlu Ayazağa evden eve nakliyat hizmeti , müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Eşyaların boyutu, hacmi ve sayısı ne olursa olsun güvenli bir taşıma süreci geçirilmektedir. Maddi zararların yaşanmaması içinde her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Hekimoğlu Avrupa veya Anadolu yakası hiç fark etmeksizin İstanbul’un tüm ilçelerine bir iş günü içerisinde ulaşılmaktadır. Ayrıca paketleme, montaj, parça eşya taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet verilmektedir. Ayazağa evden eve nakliyat firması sektörün beklentilerini karşılamakla beraber tüm projeleri de zamanında teslim etmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlere de haftalık olarak sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firma taşıma işlemlerini sadece doğruluğu yüzde yüz kanıtlanmış olan yöntemler ile gerçekleştirmektedir.

Hekimoğlu AYAZAĞA EVDEN EVE NAKLİYE

nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanıtım Video
Site Haritası

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç