Menü Kapat

Bahçeköy Evden Eve Nakliyat

BAHÇEKÖY evden eve nakliyat firması biz Hekimoğlu villa taşımada öncü firmayiz.

Hekimoğlu Nakliyat firması 1980 yılından beri İstanbul’un tüm ilçelerinde ve ülke genelinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Donanımlı araçları, asansörlü taşıma sistemleri, deneyimli personeli ve güçlü lojistik alt yapısı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Bahçeköy evden eve nakliyat hizmeti ile Bahçeköy ve civarında ki tüm müşterilerine de sorunsuz bir taşınma sağlamaktadır.

Eşya taşımacılığı ciddi ve dikkat gerektiren bir iştir. Hekimoğlu Nakliyat olarak yılların deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışımız ile işimizi en üst kalitede yapmaktayız. Bahçeköy evden eve nakliyat taleplerine tüm bölgelerde olduğu gibi ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Böylelikle taşınma işinde kaç personel çalışacağını, ne tür araç kullanılacağını, taşınma işinin kaça mal olacağını belirliyor ve müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Müşterilerimiz onay verdiği takdirde ilk olarak sözleşme yapıyor ve taşınacak eşyaların sigorta kapsamına alınmasını sağlıyoruz.

nakliyat
nakliyat

Bahçeköy evden eve nakliyat hizmetimiz yanı sıra ofis ve iş yeri taşımacılığı da yapmaktayız. Özel paketleme ekipmanlarımız ile eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını, araca sistemli bir şekilde yüklenmesini ve yeni adrese sağlam bir şekilde ulaştırılıp yerleştirilmelerini sağlıyoruz. Tüm bu aşamalar sürecinde ekspertizlerimiz personeli denetlemekte ve müşterilerimizin talep ve sorularına yanıt vermektedirler.

Bahçeköy evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında taşıma ve paketleme elemanlarımız yanı sıra marangoz ve tesisat ustalarımızda görev almaktadır. Mobilyaların montaj ve demontajları marangozlarımız tarafından yapılmakta, beyaz eşyaların sökülüp yeniden bağlanması da tesisat ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm eşyalar türüne uygun paketlendikten sonra etiketlenmekte ve araca yüklenmektedir. Araçlarımız sarsıntıya karşı güvenli olup, deneyimli şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır.

Bahçeköy evden eve nakliyat hizmetimizin her aşamasını hızlı ve güvenli bir şekilde yaparak taşınılan mekanı içinde yaşanır hale getirerek işimizi tamamlıyoruz. Eksiksiz, sorunsuz ve hasarsız bir şekilde görevimizi tamamlamış olmaktan gurur duyuyoruz. 30 yılı aşkın deneyimimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Referanslarımız oldukça fazla olmakla beraber her geçen gün daha da gelişerek hizmet ağımızı genişletiyoruz.

Bahçeköy evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilir, taleplerinizi iletebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç