Bayramoğlu evden eve nakliyat

Hekimoğlu nakliyat olarak evden eve

Hekimoğlu nakliyat olarak evden eve, ofisten ofise, işyerinden işyerine,  bürodan büroya nakliye hizmetlerinin yanında; askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, piyano taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktayız. Hekimoğlu olarak hizmet verdiğimiz semtler : Atalar nakliyat, Yalı nakliyat,  Kordonboyu nakliyat, Yeni nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Orta nakliyat, Cumhuriyet nakliyat, Petroliş nakliyat, Çavuşoğlu nakliyat, Soğanlık nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Yakacık nakliyat, Karlıtepe nakliyat, Yalı nakliyat, Kartal Merk nakliyat, Esentepe nakliyat, Yukarı nakliyat dır.

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat

Bayramoğlu evden eve nakliyat ekonomik ve kaliteli bir taşıma hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde evlerde, işyerlerinde, ofislerde bulunan eşyalar istenilen adreslere götürülmektedir. Firmamız Gebze’den Darıca’ya, İzmit’e ve İstanbul’un tüm ilçelerine araç desteği sağlamaktadır. Ayrıca ambalajlama çalışmaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bayramoğlu evden eve nakliyat ofis taşma başta olmak üzere kurumsal taşımacılık sektöründe de faaliyet göstermektedir. Bünyemizde yer alan asansör sistemleri sayesinde yüksek katlı binalar bile kolay bir şekilde nakil edilmektedir. Bayramoğlıu nakliyat 1+1, 2+1, 3+1 gibi dairelere özel araç modelleri tahsis etmektedir. Bu araçlar taşıma güvenliğini yüksek bir düzeyde sağlamaktadır. Bayramoğlu nakliyat şirketimiz müşterilerine özel ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma fiyatlarında indirimler yapmaktadır.

Bayramoğlu Ev Taşıma

Ev taşıma hizmetleri ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir. Aksi taktirde eşyalar zarar görebilir. Bayramoğlu ev taşıma firmamız ise taşıma işlemleri öncesinde tüm mobilyaları dikkatli bir şekilde paketlemektedir. Ambalajlama çalışmaları en az iki kat olacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede cam, ayna gibi kırılgan malzemeler bile sıfır risk ile nakil edilmektedir. Ayrıca Bayramoğlu ev taşıma firmamız dubleks dareler içinde büyük kamyon modelleri temin etmektedir. Bu araçların tamamı nakliye hizmetine özel olarak dizayn edilmektedir. Özellikle de K3 belgeleri ve taşıma izinleri resmi bir şekilde alınmaktadır. Bayramoğlu evden eve nakliyat şirketi, İstanbul’un tüm ilçelerine sevkiyatlar düzenlemektedir. Parça eşyalar için de hafif ticari araçlar tahssis edilmektedir.

Bauramoğlu Nakliye Firmaları

Bayramoğlu nakliye firmaları kıurumsal çalışma prensibine sahiptir. Teslimatlar da sorun yaşanması veya eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Firmamız ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği de sağlamaktadır. Bu destek sayesinde müşterilerimize net fiyat bilgisi sunulabilmektedir. Bayramoğlıu nakliye firmaları her zaman müşteri memnuniyetine önem vermektediir. Taşıma işlemleri sırasında eşyaların zarar görmesi durumunda yaşanan tüm maddi kayıplar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca firmamız ister ev isterse ofis taşıma hizmetlerini tamamen sigortalı bir şekilde vermektedir. Hazırlanan sözleşmeler sayesinde müşterilerimizin eşyaları kaskolu bir şekilde nakil edilmektedir. Bayramoğlu evden eve nakliyat ekipleri, tüm eşya ve mobilyaların montajını da gerçekleştirmektedir.

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Bayramoğlu nakliyat ücretleri piyasa da ki ortalama rakamlara göre daha uygub tutulmaktadır. 1+1 gibi küçük daireler 1000 Türk Lirasından başlayan rakamlar ile taşınmaktadır. Paketleme, montaj gibi işçilikler ise şirketimiz tarafından ek ücretn tallep edilmeden yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanıtım Video
Site Haritası

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç