Atalar Mah. Halitpaşa Caddesi No: 53 / A
tr

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

            Taşımak ve bir nakliye şirketi mi arıyorsunuz? Doğru nakliye şirketini bulmakta zorlanıyor musunuz? Konumunuzu değiştirmek için zaten can sıkıcı olsanız da, nakliye şirketi seçiminiz nedeniyle sorun yaşamak istemiyor musunuz? Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını ve işinizin kolayca çözülmesini istiyor musunuz? Kırılgan eşyalarınızın ve kişisel eşyalarınızın sizin için zarar görmesinden endişe duyuyor musunuz? Hekimoğlu nakliyat sizin için en iyi seçim olabilir. Beşiktaş evden eve nakliyatınız için Hekimoğlu ulaşımına güvenebilirsiniz.

            Hekimoğlu nakliyat, kurumsal hizmet anlayışı, deneyimli kadrosu ve profesyonel iş anlayışı ile evden eve, ofisten ofise taşınma hizmetleri sunmaktadır. Yerel ve şehirlerarası hizmet veren firmamız sizlere en uygun şekilde kaliteli hizmet sunmaktadır. Uzak mesafe veya yakın mesafe ne olursa olsun ulaşım hizmeti veriyoruz. Beşiktaş evden eve nakliyat işleriniz için bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Nakliye prosedürümüz

            Hemen temasa geçerseniz Hekimoğlu nakliyat size ilk önce ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Uzmanlarımız belirttiğiniz adrese gelerek eşyalarınızın durumunu inceler. İhtiyaç duyulacak ekipman ve araçlar oluşturdukları detaylı liste belirlenir. Bu ekipman ve eşyaların durumuna göre size bir fiyat teklif edilecektir. Bebek evden eve taşıma operasyonları için belirli aralıklarla uygulanan % 15 ve % 35 arasında değişen kampanyalarımızdan da yararlanabilmeniz için teklif size sunulur. Bizi seçerseniz, uygun bir günde size randevu verilecektir. Randevu günü teknik ekibimiz, gerekli tüm ekipman ve eşyalarınızı uygun şekilde paketleyerek adresinize gelir. Hassas eşyalarınız, elektronik eşyalarınız ve özel hassasiyete sahip eşyalarınız, teknik ekibimiz tarafından darbelere karşı ekstra dayanıklı kutulara dikkatle yerleştirilir ve araca yüklenmeye hazır hale getirilir. Ek olarak, mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız sökülüp paketlenir ve gerektiğinde araca yüklenmeye hazır hale getirilir.

            Daha önceden sizin de paketlediğiniz eşyalar ile birlikte tüm eşyalarınızın listesi hazırlanır ve koliler numaralandırılır. Son kontrolleri de gerçekleştirdikten sonra aracımıza yerleştirilir. Hekimoğlu nakliyat ihtiyaç görülmesi halinde asansörlü araç temin edebilmektedir. Taşınacak adrese güvenli bir biçimde araç ile taşındıktan sonra tüm eşyalarınız teknik ekibimizce belirttiğiniz odalara taşınır. Demonte edilmiş eşyalarınız da eve taşındıktan sonra tüm eşyalarınızın kontrolü gerçekleştirilir. Demonte edilmiş eşyalarınızın tekrar montajları yapılır ve yerleştirilir. Ayrıca Hekimoğlu nakliyat kurumsal hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti esaslı bir firma olduğu için tüm bu süreç içerisinde eşyalarınız sigortalı bir biçimde taşınır. Hekimoğlu nakliyat olarak müşterimizin güvenini kazanmayı ve memnuniyeti en üst seviyede tutmayı ilke edinmiş bir nakliye firmasıdır.

Nakliye hizmeti ayrıntıları

Evden eve taşınmakla ilgili göz önünde bulundurulması gereken şeyler vardır. Düzensiz nakliye hizmeti veren şirketlerden kaçınılmalı ve şirketlere öncelik verilmelidir. Servis sağlayıcının tüm ekipmana sahip olması ve kiralama araçlarıyla birlikte taşımaması önemlidir. Asansör kullanma imkanınızın olup olmaması kaliteyi etkileyen faktörlerden biridir. Ayrıca, nakliye hizmeti sağlamak için gerekli sertifika ve belgelere sahip olmak en önemli noktalardan biridir. Personel deneyimli, titiz, insancıl ve profesyonel olmalıdır. Ayrıca, şirketinizin kurumsal destek sağlayabileceği telefon hatları, web siteleri, e-posta adresleri ve benzeri iletişim bilgilerinin de mevcut ve belirtilmiş olması gerekir. Hekimoğlu nakliyat yolu olarak, tüm bu gereksinimleri karşılamaya ve karşılamaya devam ediyoruz.

Şehir içi taşıma durumunda eşyalarınız bir büyük tıra yerleştirilerek taşınır. Şehirlerarası taşıma durumunda eşyalarınız küçük araçlarla merkezimize getirilir ve tek büyük bir araçla taşıma yapılır. Beşiktaş evden eve nakliyat mevcut adresinizin koşullarına veya taşınacağınız adresin koşullarına göre sizin için farklı hizmetler de sunabilmektedir.

Aklınıza takılan her türlü sorunuz için bize telefon hatlarımızdan arayarak, whatsapp üzerinden veya mail adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ilgili sorularınız ya da talebiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş Nakliyat

      Hekimoğlu nakliyat olarak evden eve, ofisten ofise, işyerinden işyerine,  bürodan büroya nakliye hizmetlerinin yanında; askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, piyano taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktayız. Hekimoğlu olarak hizmet verdiğimiz semtler : Atalar nakliyat, Yalı nakliyat,  Kordonboyu nakliyat, Yeni nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Orta nakliyat, Cumhuriyet nakliyat, Petroliş nakliyat, Çavuşoğlu nakliyat, Soğanlık nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Yakacık nakliyat, Karlıtepe nakliyat, Yalı nakliyat, Kartal Merk nakliyat, Esentepe nakliyat, Yukarı nakliyat dır.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç