Menü Kapat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Evde kullanılan mutfak malzemelerinin, beyaz eşyaların elbiselerin, kanepelerin, mobilyaların ve diğer tüm eşyaların başka bir adrese taşınmasına evden eve nakliyat denmektedir. Bu eşyaların hepsi çalışarak emek verilerek ve özen gösterilen malzemelerdir. Evdeki her birey bu eşyaları daha uzun yıllar kullanmak, hiçbir zarar görmemesi için kullanırken özen gösterirler. Çünkü bu eşyalar yüksek fiyatlarda alınan ürünlerdir.

Bazı sebeplere bağlı olarak tayin, yeni ev satın alma, kirada oturanların ev sahibi ile anlaşamama durumu, ihtiyaçlar doğrultusunda başka bir eve taşınma gereksinimi gibi nedenlere bağlı olarak evdeki tüm eşyaların taşınması durumu ortaya çıkmaktadır. Taşınma işlemi sürekli yapılan bir iş olmamakla birlikte, eşyaların taşınması profesyonellik gerektiren bir iştir. Bunun için kurumsallaşmış, profesyonel hizmet veren Beykoz evden eve nakliyat ile iletişime geçerek firmamızdan destek alabilirsiniz.

Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır?

Beykoz evden eve nakliyat olarak müşterimizin verdiği adrese teknik personelimiz giderek taşınacak malzemelerin neler olduğu, hangi ürünlerin bulunduğu, eşyaların sayısı, kapasitesi, evin bulunduğu kat gibi bilgiler not edilir. Bu bilgilerden hareketle ekipmanlar hazırlanır. Sözleşmenin imzalanmasından sonra taşıma işlemleri içi gerekli hazırlıklar başlatılır.

Eğer müşterimiz kaba eşyaların dışında mutfak eşyaları ve elbiseler gibi eşyaların paketlenmesini de istiyorlarsa taşıma gününün birkaç gün öncesinden bu eşyalar, eşyaların türüne göre uygun ambalajlarla sarılarak ve taşınmaya hazır hale gelecek şekilde paketlenir. Taşıma günü gerekli tüm ekipmanlarla verilen adrese gidilir.

Asansörlü Taşıma Hizmeti

Ev taşınacağı zaman asansörlü taşıma sistemi hazırlanır. Teknik personelimiz beyaz eşyaları ambalajlar, mobilya ustası olan personelimiz mobilya türü malzemelerin demontajlarını (parçaların söküm işlemi) yapar ve bu malzemelerde olası her türlü darbe ve çiziklere karşı mukavemetli ambalajlarla sarılır. Eşyaların türüne ve önemine göre araç yerleştirilir. Araçla birlikte teknik personelimiz eşyaların götürüleceği adrese gidilir ve eşyalar özen gösterilerek ve dikkatli bir şekilde müşterimizin istediği yerlere indirilir.

Beyaz eşyaların bağlantıları yapılır, mobilyaların ve kanepelerin montajları yapılır. Eşya taşıma işleminin tamamlanmasının ardından son olarak müşteri ile birlikte eşyalarda herhangi bir çizik, darbe olup olmadığı kontrol edilerek işlem tamamlanır.

Eşyalarda Herhangi Bir Zarar Olursa Ne yapılır?

Beykoz evden eve nakliyat firması, emanetlerinize sahip çıkarak hiçbir hasarın oluşmaması için eşyaları özenle taşımaktadır. Olası hasarlara karşıda sigorta kapsamında taşıma yapıldığından, eşyalarda herhangi bir çizik, kırık ya da darbe nedeniyle deformasyon oluşması durumunda ise zararların tamamı sigortadan karşılanmaktadır. Firmamız kurumsak kimliği ile profesyonel hizmet anlayışı ile hareket ederek müşterilerimizi % 100 memnun edecek şekilde tüm eşyalarını sigorta kapsamında güvenli hizmetle taşımaktadır. Gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinde her zaman en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içindeyiz. Beykoz evden eve nakliyat olarak 7/24 saat siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Evden Eve Nakliyatta Fiyatları Belirleyen Faktörler Nelerdir?

Tezgâh altı denilen evden eve taşımacılık yapan yerler, müşteri temin etmek için ucuz fiyat tekliflerinde bulunmaktadırlar. Bu fiyat tekliflerine aldanarak eşyalarını taşıyanların çoğunluğu pişman olmaktadır. Eşyalarda oluşan hasarların karşılanması noktasında maalesef muhatapta bulamamaktalar. Bu yüzden yüksek ücretler verilerek alınan eşyaların taşınması konusunda mutlaka profesyonel destek alınmalıdır. Bu da ancak profesyonel hizmet veren kurumsallaşmış firma vasıtasıyla olabilir. Eşyaların kapasitesi, taşıma mesafesi, ilave eşya paketleme hizmetleri, sigorta hizmetleri, eşyanın bulunduğu ve taşınacağı kat gibi faktörler göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren Beykoz evden eve nakliyat firması olarak en uygun fiyat teklifleri ile kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet veriyoruz.

Beykoz’da Profesyonel Ev Taşımacılığı

Firmamız taşımacılık ağını zamanla genişlettiği için İstanbul Beykoz’dan çıkan ve giren insanlar olmuştur. Zamanla yeni binaların ve vilların yapılması ile birlikte Beykoz bölgesinde sadece şehir içi taşıma hizmetleri değil, aynı zamanda şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Özellikle bu bölgelerde yazın yazlık evlerine veya memleketlerine ev eşyası taşımacılığı yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir. Son yıllarda Otobana yakın olmasından dolayı Beykoz ilçelerinde şirketlerin kurulması ile istihdam alanı epey bir genişleme gerçekleşmiştir.

Beykoz Ofis Taşımacılık Hizmeti

Beykoz Ofis taşımacıılık konusunda hizmet alan firmamız,  Beykoz ofis taşımacılığı çözümleri ile %100 müşteri memnuniyetti garantili hizmet vermektedir. Ofisleriniz için gereken taşınma sürecini planlayan ve gerekirse kurumsal olarak farklı şubeleri birleştirerek taşınma çözümlerini ekonomik olarak değerlendiren firmamız, doğru karar vermek istediğinizde her zaman tatmin olacağınız bir sonuçla karşılaşmanızı sağlayacaktır.

Genel Merkez Taşıma

Beykoz ofis taşımacılık hizmeti alarak iş yerinizi bulunduğu yerden başka bir  yere taşımak için harekete geçebilirsiniz. Ofisinizin genel merkezini taşımak ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmak için   firmamızı tercih edebilirsiniz. Firma genel merkezindeki tüm ofis ve ekipmanları istediğiniz yere ulaştırmak için aradığınızı bulacak ve varış noktasına firesiz biçimde teslim ediyoruz.

Sigorta ve garanti kapsamındaki ürünlerle istediğiniz eşyanızı güvenle ulaştırmak istediğiniz yere ulaştırabilirsiniz. Genel merkez ya da ofis taşıma çözümleri için her zaman doğru kararı vereceğiniz firmamız, nakliye çözümleriniz için şehir içi ve şehir dışında çözüm olmaktadır.

Garantili Hizmet

Maddi olarak da önemli bir süreç olan Beykoz ofis taşımacılık size ek maliyetler gerektirmeden taşınma bütçesi hazırlama imkanı sunar. Hem garantili hem de sigortalı olarak taşınan eşyalarınız içi ya da dışına en kısa sürede ulaştırılarak, şehirlerarası nakliyat konusunda da beykoz sağlar.

İş ve hizmet konusunda deneyimli olan ekibimiz, aynı zamanda güvenle eşyalarınızı teslim edeceğiniz bir güvenceyle hizmet vermektedir. Bu doğrultuda memnun kalacağınız birçok hizmeti sunan firmamızla ister şehir içinde isterseniz şehir dışında taşınma çözümlerinin çaresini bulabilirsiniz. Fiyat teklifi ve keşif için bizimle iletişime geçebilir, uygun tekliflerimizi aynı gün alabilirsiniz.

Beykoz Şehirler Arası Nakliyat

Bulunduğunuz şehirden farklı bir şehre taşınmak istediğinizde Beykoz şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri özellikle sorunsuz şekilde eşyalarınızın belirtmiş olduğunuz adrese ulaştırılmasını sağlamaktadır. Firma uzun yıllardır bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile tamamen profesyonel şekilde taleplerinizi karşılamaktadır. Taşıma işlemleri sırasında ilk aşamadan itibaren gerekli hassasiyet gösterilerek sorunsuz şekilde işlemin tamamlanması sağlanmaktadır.

Profesyonel Beykoz Şehirlerarası Nakliyat Çalışmaları

Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip ile yapılacak olan çalışmalar sayesinde Beykoz şehirlerarası ev taşıma hizmetleri sorunsuz şekilde tamamlanmaktadır. Eşyaların hazırlanması için en uygun ambalaj seçenekleri üzerinden çalışma yapılmaktadır. Uygun malzemeler ile yapılacak olan ambalajlama işlemleri taşıma sırasında oluşabilecek sorunlara karşı önlem alınmasını sağlamaktadır.

Uzun mesafe için yapılacak olan taşıma işlemleri sırasında özellikle ambalajlama işlemleri iyi şekilde yapılması eşyaların daha güvenli şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Firma yapmış olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetine ön planda tutarak en iyi şekilde taşıma işleminin tamamlanabilmesi için gerekli hassasiyeti göstermektedir. Bu sayede eşyalarınıza zarar vermeden kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese ulaştırılması sağlanmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz şekilde gerçekleştirilecek olan ekspertiz hizmetleri sayesinde özellikle hizmet almak isteyenler fiyatlar konusunda bilgi almak adına taleplerini ileterek kısa sürede gerçekleştirilecek çalışmaların ardından bilgi alabilirler. Adresinize ulaşacak olan ekip tarafından yapılacak kontroller farklı ayrıntılara dikkat edilerek hesaplama işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan firma Beykoz şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları arasında özellikle en iyi hizmeti sağlayabilmek adına gelişen teknolojiden yararlanarak çalışmalarını tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Nakliyat alanında profesyonel hizmet almak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler doğrultusunda taleplerini ileterek kısa süre içerisinde kaliteli hizmet alabilirler.

Beykoz En İyi Nakliyat Firmaları

Şehiriçi nakliyat evden eve nakliye firmaları arasında en iyi hizmet sunan, Beykoz asansörlü ev taşıma şirketiyle kaliteli ve uygun fiyatlarla. Şehir içi ev taşıma firmaları arasında en iyi İstanbul evden eve nakliyat firması, profesyonel kadrosuyla ve geniş araç filosuyla nakliye hizmeti sunan  evden eve taşıma firmasıdır. İstanbul’da şehir içi ev taşıması yapan ve şehirler arası evden eve nakliye hizmeti sunan tek kurumsal evden eve nakliye firmasıdır. Yılların verdiği tecrübe ve birikimle size şehir içi ev taşıma hizmeti sunan, İstanbul’in en köklü evden eve nakliyat firmasıyız.

Ülkemizde irili ufaklı çok sayıda profesyonel ulaştırma ve lojistik firması vardır. Bu firmalardan bir tanesi olan işletmemiz, yıllar içinde edindiği alan tecrübesi ve müşteri güveni ile işlemlerini yürütmeyi sürdürür. Sizleri memnun edecek fırsatlar ve kampanyalarla her zaman müşteri dostu uygulamalara imza atılır.

İşletmemiz, Beykoz evden eve nakliyat firmaları arasında son derece saygın ve değerli bir yere sahiptir. Son döneme damga vuran son teknoloji ürünlerini kullanan firmamız, ihtiyaç anında asansör sistemlerini tercih etmektedir. Karşılıklı güveni koruyabilmek adına sözleşme yapılmakta ve ürünlerin güvenliği sağlanmaktadır.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda karşımız çok sayıda fiyat seçeneği çıkıyor. Bu durumun doğal sonucu olarak farklı kalitede hizmet sunan firmaların varlığından da söz etmek mümkün oluyor. Bununla birlikte evden eve nakliyat hizmetleri konusunda yapacağınız ufak bir fiyat araştırmasının beraberinde önemli kazanımları da getireceği biliniyor.

Evden eve nakliyat hizmetleri konusunda yapacağınız araştırmayı internet üzerinden yapmanız sayesinde kısa süre içerisinde sizin için en uygun olan firmayı da bulmanız mümkün olacaktır. Beykoz evden eve nakliyat hizmetleri alanında oldukça iddialı olan firmamız; uygun fiyatlı bir nakliyat hizmetini de sizlerle buluşturuyor.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Hangi Hizmetleri Sunar?

Beykoz evden eve nakliyat firmalarının yalnızca taşımacılık hizmeti verdiğini düşünüyorsanız nakliye sürecinizde işinizi oldukça kolaylaştıracak fırsatları kaçırıyor olabilirsiniz. Nakliyat firmaları sadece taşımacılık hizmeti sunmakla kalmayıp aynı zamanda dilediğiniz durumlarda yeni evinizin temizliğini, boya ve badanasını, eşyalarınızın taşınma öncesinde paketlenmesini, hassas eşyalarınızın daha özel koşullarda taşınmasını, avizelerinizin ve mobilyalarınızın demonte ve monte işlemlerini de ek hizmet doğrultusunda sunabilmektedir. Beykoz evden eve nakliyat firmalarından almayı talep edeceğiniz ek hizmetler için ekstra ücret ödemeniz gerekir. Ancak almış olduğunuz bu hizmetler sayesinde çok daha eğlenceli ve kolay bir taşınma süreci geçirmeniz de kaçınılmazdır.

HİZMETLERİMİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA Copy Protected by Tech Tips's CopyProtect Wordpress Blogs.
× Hemen İletişime Geç