Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliye

Ankara evden eve nakliyat

Ankara evden eve nakliye

Taşınma, en azından eski evde mobilya yüklemesini, yeni evde taşınmasını ve boşaltılmasını içeren bir hizmettir. Bu nedenle aşağıdakiler taşıma hizmetleri olarak kabul edilmez:

 • Sadece taşıma operasyonlarıyla sınırlı olan nakliye sözleşmeleri;
 • Yalnızca aynı bina içinde mobilyaların taşınmasını içeren endüstriyel kiralama sözleşmeleri.

Fatura

Tahminde belirtilen fiyat nihai olduğundan, taşıyıcı tüketiciden ek maliyet talep edemez. Belirlediği tahminden sorumlu olarak, taşınacak hacmin, sökme zamanının ve hatta geçiş zorluklarının kötü değerlendirilmesinden kaynaklanan herhangi bir ek maliyeti üstlenmesi gerekmektedir. Taşıyıcı ayrıca rastgele olayların (kötü hava koşulları, kazalar vb.) Neden olduğu herhangi bir eksiklik olduğunu varsayar. Ankara Evden Eve Nakliyat olarak işlemlerinizi faturalandırıyoruz.

Taşıyıcının Sorumluluğu

Tüketicinin taşıyıcının sorumluluğunu belirlemesi gerekmez, bu şu durumlarda varsayılır:

 • Bir öğenin kaybı veya kırılması;
 • Teslimatta gecikme.

Taşıyıcının sorumluluğu, hasarın aşağıdakilerden kaynaklandığını kanıtlayabilirse yine de hariç tutulabilir:

 • Bir mücbir sebep durumu;
 • Taşınan şeyde bir kusur; 
 • Veya arızanın tüketiciye atfedilebileceğini.

Profesyonel bir taşıyıcı seçmek, mobilyalarınızın ve kutularınızın yeni eve hızlı ve sorunsuz taşınmasının garantisidir. Peki doğru taşıyıcıyı nasıl seçersiniz ve taşınan şirketler tarafından sunulan farklı hizmetler nelerdir? Paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için rehberimizi takip edin. Mobilyanız kırılgan mı yoksa hacimli mi? Taşımanız gereken düzinelerce kutunuz var mı? Konaklamanıza asansörle hizmet verilmiyor mu? Yolculukları minibüsle çarpmak istemez misin?

Taşınan şirketler size deneyimlerini ve profesyonelliklerini getiriyor. Mümkün olan en iyi hizmeti sağlamak için, ticaret siciline kayıtlarını veya bir ağ veya üyeliğini kontrol ederek taşınma sektöründe bir profesyonel olarak Ankara Evden Eve Nakliyat  seçebilirsiniz.

Hareketli bir teklif

Ankara evden eve nakliye

Taşımanızı gerçekleştirecek bir şirket mi arıyorsunuz? Hareketli bir teklif almayı isteyin ve kriterlerinize, hareket departmanınıza ve varış noktanıza göre talebinizi size en yakın ortaklarımıza ileteceğiz. Mümkün olan en kısa sürede ücretsiz olarak birkaç teklif alacaksınız ve danışmanlarımızla birlikte teklifleri ve hizmetleri karşılaştırabileceksiniz. Bu nedenle, Ustaların sizi dinleyeceğine ve size tavsiyelerde bulunacağına güvenebilirsiniz. Size eşlik edeceğiz ve aşağıdaki farklı adımlara saygı göstererek hareketinizi gerçekleştireceğiz. Alıntı, nakliyatçıların oldukça farklı ticari tekliflerini karşılaştırmanın tek yoludur. Bu nedenle, rekabete karşı oynamak ve seçiminizin en iyi kalite / fiyat oranı olacağını doğrulamak için birkaç tane elde etmek sizin yararınıza olacaktır. Ankara Evden Eve Nakliyat olarak kaliteli ve sağlıklı bir nakliyat işi yapıyoruz. Teklifin sonunda, seçtiğiniz profesyonel nakliyatçılar teknik bir ziyaret için evinize gelecektir. Bu ücretsiz toplantı, bir fiyat teklifi için ilk talebinizi iyileştirmenize izin verdiği için çok önemlidir. Taşıyıcı, taşınacak hacmi doğru bir şekilde hesaplar ve bir asansörün varlığı (veya olmaması), hareketli kamyonun park etme olasılığı gibi herhangi bir zorluğu değerlendirir. Teknik ziyaret, taşıyıcı için genel olarak organizasyon ve hizmetlerin fiyatları (taşıma, sigorta, garantiler, nakliye, depolama, ekipman ve sağlanacak kutular) hakkında sahip olduğunuz birçok soruyu yanıtlama fırsatıdır.

Ziyaret, müşterinin bu ilk temas sayesinde taşınan şirketin profesyonelliğini ve ciddiyetini değerlendirmesini sağlayacaktır. Tahminin oluşturulması için her şeyin ve bunun gerçekleştirilmesi için çeşitli insan ve malzeme ihtiyaçlarının hesaba katılması için taşınacak tüm mobilya ve parçaların açıkça belirtilmesi gerekecektir.

Giriş seviyesi taşıma, ucuz bir profesyonel arayan kişiler için ideal bir çözümdür. “Düşük maliyetli” formül kesinlikle ekonomik bir çözümdür, ancak hizmetlerin doğası daha eksiksiz bir formüle kıyasla mantıksal olarak azalmıştır. Taşıyıcının müdahalesi daha sonra yalnızca mobilyalarınızın / kutularınızın yüklenmesi ve varışta nakliye ve boşaltma işlemlerine odaklanır. Bu nedenle eşyalarınızı kutulara koymalı, mobilyanızı sökmeli ve hazırlamalısınız. Ve yeni konaklama yerinize vardığınızda her şeyi geri alın / yeniden birleştirin!

Ankara evden eve nakliye

Adalar istanbul ev taşıma Adalar nakliyat firması Adalar villa taşıma Adana istanbul taşıma şirketi Anatalya nakliyat şirketleri Antalya istanbul nakliyat firmaları Asasörlü adana ev taşıma Bayramoğlu ev taşıma Bayramoğlu nakliye asansörlü Bayramoğlu taşıma hizmetler i Bayramoğlu villa taşıma Bursa istanbul nakliye şirkerli Bursa istanbul parça eşya taşıma Darıca asansörlü nakliye Darıca ev taşıma şirketleri Darıca villa taşıma Darına nakliyat firmaları Diyarbakır istanbul ev taşıma Diyarbakır nakliyat şirketleri Kartal atalar asasörlü nakliye Kartal atalar nakliye firmaları Kartal atalar ofis taşıma Kayseri istanbul ev taşıma Samsun asansörlü nakliye Samsun istanbul nakliye Samsun istanbul parça taşıma Tarabya ev nakliyesi Tarabya nakliye şirketleri Tarabya ofis taşıma Tarbaya villa taşıma Zekeriyaköy villa taşıma İstanbul Adalar nakliye İstanbul adana ev taşıma İstanbul adana nakliye İstanbul antalya ev taşıma İstanbul antalya ofis taşıma İstanbul bursa nakliyat firmaları İstanbul diyarbakır nakliyat İstanbul ev taşıma diyarbakır İstanbul kayseri nakliyat İstanbul samsun ev taşıma İstinye nakliye şirketleri İstinye parça eşya taşıma İstinye villa taşıma İstinye yalı taşıma firmaları

Eskişehir evden eve nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat evinizdeki tüm ürünleri rakipsiz bir fiyata teslim etmenize olanak tanır. Taşınma talebinizi bize gönderin, taşınmanızla ilgilenecek birkaç taşıyıcı sizinle iletişime geçecektir. Taşınma sırasında eşyalarınızın sigortalandığından emin olun, doğrulanmış gezginlerin faydaları ve taşınmanızın açıkça ifade edilecektir.  Evinizi taşımak hiç bu kadar kolay, ekonomik ve hızlı olmamıştır. Böylece, nakliye masraflarınızı azaltan nakliye masraflarına yalnızca bir katkı ödersiniz. Size daha ucuz bir gönderi garantisi verebilmek için, teslimatı için ödemek istediğiniz fiyatı belirlemenize olanak tanırız. Böylece güvenli bir şekilde uluslararası evden eve nakliyat %100 garantilidir. Ayrıca profesyonellerle iletişim kurmanızı sağlarız. Böylece güvenli bir şekilde teslim edilmeniz %100 garantilidir. İster bir seviyede ister birden fazla kat (lar) da bir evin taşınması az ya da çok karmaşık bir adımdır ve özellikle birden çok parametreye bağlı olacaktır: kat sayısı, evin yakınında hareket eden aracın girişi, bağımlılıklar, … Taşınma Yetkilisi, yılda 5.000 evden çıkarılmasıyla, taşınmanız için size cazip fiyatlar sunuyoruz.

Hazırlıklara katılmak isteyip istemediğinize bağlı olarak 3 hareketli seçenek arasından seçim yapabilirsiniz:

 • Ekonomik hareketten lüks taşınmaya 

Taşınacak mobilyalarınızla ilgili soru, görüş veya dileklerinizi iletmekten çekinmeyin!

Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Uluslararası Evden Eve Nakliyat 3

Evinizi taşınan görevli ile taşımak

Taşınma Görevlisi, ulusal kapsamı ve rotalarının optimizasyonu ile ister aynı şehirde kalın ister başka bir bölgeye taşının, evinizi taşımak söz konusu olduğunda size yardım etmeye hazırız.

Ek olarak avantajlı oranları, biz sunuyoruz size ek hizmetler için dahil: Kutular, 24 saat içinde evinize teslim veya adresin ücretsiz değişim imkanları sunuyoruz. Evinizin taşınmasını taşınma görevlisine emanet etmek için pek çok neden vardır! Ücretsiz hareketli fiyat teklifinizi şimdi isteyin. Taşınacağınız bir danışman, taşınmanız için bir tahmin sağlamak üzere 2 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.

·         Ulaşılabilirlik

Tanım gereği ister bir katta ister birkaç katta olsun, bir eve kişisel eşyaları oraya taşımak için her zaman zemin kattan erişilebilir olacaktır. Bu, onu bir rapor binasının veya bir apartmanın zemin katında veya dördüncü katında yer alabilen daireden ayıran ilk büyük farktır. Tüm dairelere cephelerinden erişilemediği de unutulmamalıdır. Taşıyıcılar daha sonra görevlerini yerine getirebilmek için merdivenlere, asansöre (bina yöneticisi izin veriyorsa), giriş holüne veya karşıdaki daireye güvenmelidir.

·         Konum ve park

Ayrıca, apartmanlar çoğunlukla büyük şehirlerde veya en azından yoğun nüfuslu belediyelerde bulunan gayrimenkullerdir. Bu özellik, taşıyıcıların dairenin hemen yakınında gerekli park alanını rezerve etmesini gerektirir. Kaçınılmaz olarak bu, uluslararası evden eve nakliyat için taşınmanızın ilk gününde park alanınızı rezerve etmek için polis veya şehrin hareketlilik departmanı ile iletişime geçmek için organize etmeniz anlamına gelir. Bu prosedürler, pazar günleri, bit pazarları ve güçlü bir zenginlik ve yoğun trafik oluşturan diğer yerel olaylardan kaçınmaya dikkat edilerek gerçekleştirilmelidir. İsterseniz sizin için bu sorunu çözebiliriz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Uluslararası Evden Eve Nakliyat 4

Sorunusuz Taşımacılık

Konum ve park alanında evden eve nakliyat konusunda sizlere en iyi hizmet kalitesi sunacağımızdan şüpheniz olmasın.  Bizlere web sitemiz üzerinden veya sitemizde yer alan telefon numaramızdan istediğiniz vakit iletişime geçebilirsiniz. Uluslararası hareket etmek, ülke içinde hareket etmekten daha fazla bir kısıtlamadır. Gönül rahatlığınız için en iyi koşullarda teslimat için izlenecek tüm adımları ustalaştıran firmamızı kullanın. Uluslararası taşınma konusundaki deneyimi sayesinde, yurtdışından bir varış noktasına veya bir varış noktasına taşınmak için özel ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılayacak uzmanlık sunar.

fethiye evden eve nakliyat

Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Ünlülerin evden eve nakliyat şirketleri statüsünde kaliteye sahip şirketimiz ile çalışarak, sizlerde kazançlı çıkabilirsiniz.

Nakliyat şirketi ile çalışarak nasıl kazançlı çıkılır? Sorusunun cevabını sizlere ufak bir örneklendirmeyle anlatmak istiyoruz. Örneklendirmemiz, nakliyat şirketi eşyalarınızın taşıma işlemlerini gerçekleştirirken, eşyalarınızdan bir kısmına veya birine bir zarar gelirse, mobilya fiyatlarının giderek arttığı bu dönemlerde, ne kadar zarar etmiş olursunuz? Zararınız binlerce lira bile olabilir. Bu tarz durumların önüne geçmek için, taşıma esnasında eşyalarınızın gereken koşullar altında muhafaza edilerek nakliye işlemleri gerçekleşmelidir. Ünlülerin evden eve nakliyat şirketleri de tam olarak bu kalite standartlarını koruyarak iş yapmaktadır. Bizler, Hekimoğlu Nakliyat olarak sizlere ve çok kıymetli sanatçılarımıza layık olabilmek adına, en doğru koruma ve taşıma koşulları altında nakliye işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketleri
Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketleri 6

Nakliyatta Güvenli Hizmet

Nakliyat şirketlerinin sahip olması gereken özelliklerden en önemlisi, şirketin müşterisine güven verebilmesidir. Ünlülere dahi güven verecek düzeyde çalışan şirketimiz sayesinde, sizde evlerinizin taşınması esnasında nakliyatta güvenli hizmet alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

 • Eşyalarınızın taşıma aracına koyulurken bile, eşyalarınıza bir yıldızın eşyalarıymışçasına özenle ve dikkatle yaklaşmaktayız.
 • Hekimoğlu Nakliyat olarak, eşyalarınızın tamamının nakliye aracımız içerisinde güvenli bir pozisyonda olduğundan emin olmadan, aracımızı hareket ettirmiyoruz. Bu sayede taşımacılık işlemleri esnasında, Hekimoğlu Nakliyat sayesinde eşyalarınız güven içerisinde, taşınacağı konuma götürülmektedir.
 • Eşyaların taşıma aracında ki güvenliği bir kenara dursun, bizler eşyalarınızı araca koymadan önce bile güvenlik işlemleri alan bir şirketiz. Taşımacılık şirketimiz olası çizilmelere ve benzeri problemlere karşın, belirtmeniz halinde eşyalarınıza gerekli önlem ve ambalajlama işlemi yapmadan yola çıkmaz.
 • Eşyalarınızın ambalajlanma, korunma ve benzeri işlemlerin taşınma sırasında elde edilmesi için, web sitemizde bulunan telefon numarasından bizlere ulaşarak, almak istediğiniz hizmetleri bizlere söyleyebilirsiniz.
Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketleri
Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketleri 7

En Kaliteli ve Hızlı Nakliyat Firması

Taşıma konusunda genellikle hız ve kalite aynı cümle içerisinde kurulmaz. Çünkü en kaliteli ve hızlı nakliyat firması diye bir tabir halkımızın kafasında kötü örneklerden dolayı oluşmamaktadır. Kalite olursa yavaş, hızlı olursa kalitesiz taşıma olduğunun düşünülmesinin sebebi ise, sektörde bulunan kötü firmaların ve iş ahlakından uzak kişilerin vurdumduymaz çalışma koşullarıdır.

Hekimoğlu Nakliyat olarak, eşyalarınızın taşınmasını istediğiniz yere kadar sağ salim ulaşması bizlerin sorumluluğundadır. Bu sorumluluğun bilincinde olarak ve işimizin bizlere getirmiş olduğu tüm zorluklara, çağımızın teknolojisi sayesinde en uygun ve kaliteli çözümü bulmaktayız.

 • Nakliyat esnasında güvenli hizmeti, kalite ve hız ile aynı anda bulabileceğiniz nadir nakliyat firmalarından bir tanesiyiz.
 • En kaliteli nakliyat firmaları arasında yer almanın haklı gururunu ve bunun getirdiği, sürekli gelişme ve daha çok müşteriyi memnun etme standartları için her geçen gün uğraş vermekteyiz.

Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Geldik en can alıcı noktalardan bir tanesi olan, ekonomik maliyet noktasına. Evden eve taşımacılık fiyatları arasında kalitelisinden, kalitesizine birçok firma kafasına göre fiyat belirlemekte. Belirlenen bu fiyatlarda, ekonomik açıdan müşteriyi zor duruma sokmaktadır. Bu duruma şirket olarak tamamen karşıyız.

Fiyatlandırmalar, Hekimoğlu Nakliyat şirketinde kilometre bazlı olarak yapılmaktadır. Aynı şehirde daha kısa mesafeye, daha fazla ücret ödemenize gerek kalmaz. Fiyatlandırmalarımıza etki eden bir diğer husus ise, taşınacak eşyaların boyutları ve miktarıdır. Taşınacak çok fazla eşyanız yoksa ekstradan çok ücret ödemenize gerek kalmadan, kaliteli ve hızlı aynı zamanda da güvenli taşımacılık işlemlerinizi Hekimoğlu Nakliyat sayesinde yapabilirsiniz.

Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketleri
Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketleri 8
img 20200401 wa0018

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz daima sizlerin yanında olmaktan gurur duyar. Her zaman siz değerli müşterilerimize gizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız. Bünyemizde barındırdığımız tüm personel ekibimiz profesyonel ve uzun süre eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Bu yüzden sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak büyük donanımlara sahibimiz. En hassas ve kırılgan eşyalarınızı bile zarar vermeden taşıyabilecek kaliteli ekipmanlarımız mevcuttur. Şirketimiz her zaman kaliteyi ve güveni ön planda tutarak bu zamana kadar istikrarlı bir yükseliş göstermektedir. Bu sayede her zaman nakliyeci firma arayan insanların ilk ve tek tercihleri oluyoruz. En zorlu hava koşullarında bile işlerimizi aksatmadan en iyisini yapamak için gayret ediyoruz.

Parça Eşya Taşımacılığı
Parça Eşya Taşımacılığı 10

Büyük Eşya Taşımacılıkları

Parça eşya taşımacılığı büyük eşya taşımacılıkları arasında küçük gibi görünse de aslında bizim için her iş çok değerli ve anlamlıdır. İnsanların her işlerine eksiksiz koşmak ve tüm işlerde başarılı olma hevesimiz bizi hep en tepeye yükseltmiştir. Kimse eşyalarınıza sizin kadar değer veremez; bizim dışımızda. Biz büyükten küçüğe her bir parçayı özenle ambalajlayarak saklamaya ve teslimat yerine dikkatle götürmeyi hedefliyoruz. Ve daima hedefine başarıyla ulaşan bir nakliye şirketiyiz. Sizlerin bizlere olan güveninin hiçbir zaman boşa çıkarmadan durmadan kendimizi geliştirmek ve eşyalarınıza gözümüz bakmak bizim yegane amaçlarımızdandır. Nakliye sorunlarına bizimle veda edebilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı 11

Kaliteli Eşya Taşıma Şirketi

Kalitemizi parça eşya taşımacılığı sekörüne verdiğimiz önemden almaktayız. İşimizi hiçbir zaman hafife almıyoruz. Her zaman en iyisi olmak için gece gündüz canla başla çalışıyoruz. Bundan dolayı tüm müşterilerimiz bizleri seçiyor ve etrafındaki herkese de sadece bizi öneriyor. Siz de bu kaliteli hizmetten mahrum kalmamak ve parça eşyalarınızı güvenle yerlerine ulaştırmak istiyorsunuz iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Sektörün öncü isimlerinden olan firmamız daima güvenle hizmet vermektedir. Bu güveni bizimle oluşturduğunuz için siz değerli müşterilerimize de teşekkür ederiz. Sizin her zaman bizi seçmeniz sayesinde bizler işimizi üst kaliteye çıkarmak için daha da hevesleniyor ve gözümüzü hep en yükseklere dikiyoruz. Küçük-büyük her eşyanızı varış noktasına gidene kadar en korunmalı malzemelerle kaplıyor ve yol boyunca zarar gelmemesini sağlıyoruz.

Parça eşya taşımacılığı arayan müşteriler

Parça eşya taşıma bizleri seçtiği zaman verdiğimiz hizmetlerden %100 memnun olduklarını her fırsatta dile getirirler. Sizler de bilmelisiniz ki yılların verdiği deneyimli taşıma sırasında neye ihtiyaç olacağınız ne gibi sorunların yaşanacağını önceden kestirebiliyoruz. Ve daima çeşitli ekipmanlarla hazırlık yaparak geliyoruz. Bu da işlerin aksamamasını ve sorunsuzca yerlerin ulaşmasını sağlıyor. Vaktinizin ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Vaktinize de naktinize de saygı duyduğumuzdan uygun fiyatlı hizmetler sunuyoruz.

Eşya Taşımacılığı Fiyatları

Şirketlerimiz taşımacılık sektörünün en makul fiyatlarını sizlere sunmaktadır. Şirketimizi aradığınız zaman ister telefonla ister yüz yüze sizlere bir fiyat listesi çıkıyoruz. Fiyatlarımız her zaman önceden belirlenmiş olduğundan asla şahsa göre değişkenlik göstermemektedir. Bu yüzden adil bir fiyatlandırma yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Kendimizi sizin yerinize koyuyor ve bir insanın firmasından ne beklediğini anlıyoruz. Her zaman işinin iyi yapmayıp yüksek fiyatlar isteyen firmalardan sıkılmış ve artık ödediğiniz ücreti hak eden birileriyle anlaşmak istiyorsanız o zaman bizleri gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimizi aramaktan ve aklınızdaki sormaktan çekinmeyin. Her biri anlayışlı ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlere yardımcı olmaktan gurur duyar. Bizlerden taşımamızı istediğiniz eşya ne olursa olsun sağ salim gideceğe yere götürecek ve içinizin rahat olmasını sağlayacağız. Parça eşya taşımacılığı sektöründe 1 numara olan firmamız sizler için çalışmaktan gurur duyar.

imagesGGGGG

Kurum Taşımacılığı

Kurum Taşımacılığı

Kurum taşımacılığı için felsefemiz daima %100 müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Güvenli taşıma modeli ile siz değerli müşterilerimize en iyisini vermek için hizmet sunmaktayız. Taşımacılığın ilk basamağı olan kalite size verdiğimiz sözlerden en önemlisidir ve asla sözümüzün dışına çıkmayız. Bizler işin başından sonuna kadar daima sizlerin yanında  olmaya devam ediyoruz. Amacımız her zaman sizlere iyi bir hizmet vermektir. Bu amaç sayesinde bugünlere gelebilmiş ve sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz.

Güvenli ve Kaliteli Nakliyecilik

Aklınızdaki bu olumsuz önyargıyı bir kenara bıraktıran profesyonel firmayız bizler. Kuruluş amacımız ekseninde önemle üzerinde durduğumuz bu ilkeler ise bizim en önemli amacımız. Kurum taşımacılığı olarak verdiğimiz hizmet bizim için çok kutsaldır ve büyük önem arz etmektedir. Şunu bilmelisiniz ki biz her işimizde yılların birikimiyle en iyisini başarmak için çabalıyoruz. Son günlerde tüm dünyada devam eden Covid-19 salgını bizlere şunu gösterdi; biz zaten yıllarca nakliyecilik sektöründe zaten bu virüse karşı harika tedbirleri durmadan alıyormuşuz. Daha iyi anlatmak gerekirse, nakliye işlemi öncesi araçlarımız ve kullanmış olduğumuz paketleme malzemeleri sürekli dezenfekte edilmekte ve müşterilerimize temiz bir hizmet için zaten yıllardır çabalıyoruz. Taşımacılık firması olarak diğer şirketlerden en büyük farkımız her zaman ileriyi görme kapasitemizin olması ve bizim için asıl gerçek olan şey siz kıymetli müşterilerimizin bizden memnun olmasıdır.

Kurum Taşımacılığı
Kurum Taşımacılığı 13

Deneyimli Nakliye Ekibi

Kurum taşımacılığı uzmanlık isteyen bir iştir. Firmamız uzun yılları aşkın tecrübe ile siz değerli müşterilere hayat boyu hizmet vermeyi amaçlar. Taşımacılık için saatler öncesinden uzman personelimiz ile ürünlerin analizi yapılıp kullanılacak paketleme materyalleri ve malzemeler için bir harita belirleyip öyle harekete geçiyoruz. Böylece tüm işleriniz sorunsuz ve emin adımlarla ilerliyor ve taşıma sırasında herhangi bir aksaklık yaşanmıyor. Kurumların taşınması sahip olduğumuz deneyim ve uzmanlık sayesinde kolaylıkla üstesinden gelebileceğimiz bir iştir. Amacımız sizleri yüklerinizden kurtarmak. A’dan Z’ye tüm elemanlarımız ile eşyaların monte demonte işlemini alanında deneyimli kişiler tarafından yürütüyoruz. Çalışan kadromuz uzun yıllardır bizimle çalışan eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bugüne gelen tecrübemizi siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için kullanıyoruz.

Kurum Taşımacılığı
Kurum Taşımacılığı 14

Kurum taşımacılığı için anlaşmalı bir nakliye şirketinin, sizlerle birlikte önceden belirlediği şartlara ve sizin talebinize uygun şekilde hareket etmesi için güvenli, kolay ve hızlı bir taşınma sistemi için oldukça önem arz etmektedir. Sizlere güven veren bir firma olarak her zaman sizlerin yanında olmak ve en zorlu anlarınızda bile yüklerinizi sizin için hafifletmek istiyoruz. Taşımacılık her zaman zor ve uğraştırıcı bir iştir. Hem paranızdan hem zamanınızdan alan bu işi sizin için en doğru ve uygun fiyatlı yapabilmek için emek vermekteyiz. Her zaman sizin yanınızda olmak ve sizlere en iyi hizmeti vermek için pek çok başarılı profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz. İşlerimiz her zaman güven içerisinde gerçekleşir. Başarılı bir firma olmanın vermiş olduğu büyük ayrıcalık sayesinde sizlerin tüm işlerini sorunsuzca hallediyor ve en iyi ekipmanlarla eşyalarınıza zarar vermiyoruz.

Kaliteli ambalaj

Kaliteli ambalaj ve kutularımız sizlere gelmeden önce fazlaca stolanmış bir şekilde beklemededir. Bu sayede taşınma sırasında asla aksaklık yaşanmadan işlerin düzgünce ilerlemesini sağlayabiliyoruz. Bizler sizin bu zamana kadar sahip olduğunuz maddi- manevi tüm birikimlere saygı duyuyoruz. Günün her saati bizleri arayabilirsiniz. Tatil günleri de daima hız kesmeden çalışmaktayız. Sizlerin akıllarında hiçbir soru işareti kalmayacağına emin olana dek sizlerin sorularını kurum taşımacılığı konusunda cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

Müze Taşımacılığı

Müze Taşımacılığı


Müze taşımacılığı firmamız profesyonel ve başarılı bir şirket olarak en değerli parçaları bile emanet edebileceğiniz güvenilir bir şirkettir. Ayrıca, birçok şehirde ve ülkede mümkün olan en güvenli ve en uygun maliyetli şekilde uluslararası seyahat sergileri düzenlememizi sağlayan güvenli depolarımız da mevcut.

Müze nakliyesi sorumluluk

Müze nakliyesi sorumluluk isteyen karmaşık bir süreç olduğundan, özellikle müze kalitesinde ürünler söz konusu olduğunda, her ayrıntıya özel önem veriyoruz. Şirketimiz profesyonel kasa üretimi için özel ekipmanlara ve eğitimli personele sahiptir, bu nedenle şekli, boyutu ve ağırlığı ne olursa olsun, kelimenin tam anlamıyla herhangi bir nesne için özelleştirilmiş kasalar yapabiliriz.

Müze Taşımacılığı
Müze Taşımacılığı 20


Müze taşımacılığı şirketimiz

Müze taşımacılığı şirketimiz tüm müze eşyalarını paketledikten ve kasaya aldıktan sonra, müşterilerimize deniz ve hava taşımacılığı seçenekleri de dahil olmak bir çok nakliye yöntemlerini sunuyoruz.

Profesyonel Donanımlı Kamyonlara Sahibiz

Dahası, sanat eserlerini ve antikaları şehir içi ve şehir dışı taşımak için özel olarak tasarlanmış profesyonel donanımlı kamyonlara sahibiz. Şirketimiz her türlü müze malzemesinin paketlenmesi ve nakliyesinde uzman olmakla birlikte porselen ve cam parçaların taşınması konusunda da uzmanlaşmıştır. Gerçek şu ki, şirketimizin kurucusundan çalışanlarımıza kadar onlarca yıllık deneyime ve bu kırılgan ürünleri nasıl güvenli bir şekilde taşıyacağımıza dair derin bilgi birikime sahibimiz.
Kaliteli Nakliye Firması

Kaliteli Bir Firmayla Çalışmazsanız


Bu nedenle, tüm değerli sanat eserinizin ve antika parçalarınızın düzgün bir şekilde paketleneceğinden, özel ahşap kasalara konulacağından ve hedeflerine güvenli ve sağlam bir şekilde teslim edileceğinden % 100 emin olabilirsiniz. Ayrıca müze taşımacılığı için kaliteli bir firmayla çalışmazsanız, granit müze sergilerini, taş heykelleri, bronz heykelleri veya diğer ağır ve büyük boyutlu nesneleri taşırken beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Müze Taşımacılığı
Müze Taşımacılığı 21

Sanat Eserinizin Taşınması

Sanat eserinizin taşınması Müze taşımacılığı için günü ve saati ne olursa olsun bizler size yardım etmek için her zaman buradayız! Bulunduğunuz her yere anında gelir tüm eşyaların orada en detaylı paketleme işlemini yapar hem güvenli hem hızlı bir şekilde şehir içi veya şehirler arası nakliye sorumluluğunu alırız.

Sanat eserleri, lüks mobilya parçaları


Sanat eserleri, lüks mobilya parçaları ve diğer değerli eşyaların taşınması ve taşınması konusundaki zengin deneyimimiz nedeniyle, güzel sanatlar ve antika nakliyesinde uzmanlaşmış profesyonel bir şirket olarak fark yaratıyoruz. Müze sergilerinin taşınması için en iyi fiyatları ve oranları sunan mükemmel bir üne sahip müze taşımacılığı hizmeti firması arıyorsanız, doğru yere geldiniz! Bizler, öğeleri varış noktasında paketten çıkarmak ve sanat enstalasyonu dahil olmak üzere çok çeşitli güzel sanatlar nakliye hizmetleri sunuyoruz .

Kasaları Her Zaman Muhafaza Ediyoruz

Ayrıca, sergilerin kalıcı yerlerine taşınması için kasaları her zaman muhafaza ediyoruz veya artık ihtiyacınız kalmadığında onları imha ediyoruz. Ayrıca, sergi dönemi bittikten sonra tekrar tekrar paketlenmesi ve kutulanması konusunda yardımcı olabilir ve bunları yeni fuar alanına veya evinize tekrar taşıyabiliriz.

Müzede mükemmel kalitedeki


Müzede mükemmel kalitedeki her türden değerli ürünü nasıl taşıyacağını bilen profesyonellerden oluşan büyük bir ekibiz. Müze taşımacılığı alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimimiz boyunca, müşterilerimizin eşyalarının her zaman kalkış veya varış yerine güvenli bir şekilde teslim edilmesini garanti etmek için kanıtlanmış bir sanat eseri taşıma yöntemi geliştirdik.

Memnuniyet Garantisi Veriyoruz!

 
Müze Taşımacılığı

Sanat gönderim ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, tüm hizmetlerimizin kalitesi, dakikliği ve güvenliği ile % 100 müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz! Daima sizlerin beklentilerini karşılamak için en hassas noktada taşımacılığı gerçekleştiriyor ve sizlerin bizlere olan güvenini boşa çıkarmamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Tüm eşyalarınız bizim için değerlidir. Bu yüzden eşyalarınızı bize güvenle teslim edebilir ve müze taşımacılığı için daima bizi tercih edebilirsiniz.

 
 1. Avatar of Osman

  Bugün taşındık. Gayet güzel güler yüzlü elemanları var. Hızlı ve temiz çalışıyorlar. Herkese öneririm.

 2. Avatar of Leyla kara

  Gerçekten profesyonel bir firma herhangi bir sorun olmadan evimi taşıdılar teşekkürler Kavacık evden eve nakliyat firması

 3. Avatar of Mehmet Anlı

  Gebze Hekimoğlu evden eve nakliyat herkese tavsiye ederim güler yüzlü çalışanları hiç düşünmeden arayın.

 4. Avatar of SERHAT ÇAKAR

  Nakliyemizi başından sonuna titizlik ve dikkatle yaptılar. Paketlemeleri çok iyiydi, tüm beyaz eşyalarımızı ve mobilyalarımızı özenle paketlediler. Sorunsuz bir şekilde…

 5. Avatar of Oğuzan TUNÇ

  Firmanın elemanları güler yüzlü kibar ve son derece profesyonel bir şekilde çalışarak,evimizi gece yarısı emniyetli ve güvenli şekilde itibatinali bir…

Adalar istanbul ev taşıma Adalar nakliyat firması Adalar villa taşıma Adana istanbul taşıma şirketi Anatalya nakliyat şirketleri Antalya istanbul nakliyat firmaları Asasörlü adana ev taşıma Bayramoğlu ev taşıma Bayramoğlu nakliye asansörlü Bayramoğlu taşıma hizmetler i Bayramoğlu villa taşıma Bursa istanbul nakliye şirkerli Bursa istanbul parça eşya taşıma Darıca asansörlü nakliye Darıca ev taşıma şirketleri Darıca villa taşıma Darına nakliyat firmaları Diyarbakır istanbul ev taşıma Diyarbakır nakliyat şirketleri Kartal atalar asasörlü nakliye Kartal atalar nakliye firmaları Kartal atalar ofis taşıma Kayseri istanbul ev taşıma Samsun asansörlü nakliye Samsun istanbul nakliye Samsun istanbul parça taşıma Tarabya ev nakliyesi Tarabya nakliye şirketleri Tarabya ofis taşıma Tarbaya villa taşıma Zekeriyaköy villa taşıma İstanbul Adalar nakliye İstanbul adana ev taşıma İstanbul adana nakliye İstanbul antalya ev taşıma İstanbul antalya ofis taşıma İstanbul bursa nakliyat firmaları İstanbul diyarbakır nakliyat İstanbul ev taşıma diyarbakır İstanbul kayseri nakliyat İstanbul samsun ev taşıma İstinye nakliye şirketleri İstinye parça eşya taşıma İstinye villa taşıma İstinye yalı taşıma firmaları

Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşımacılığı

Piyano taşımacılığı, bu müzik aletinin ağırlığı, boyutu ve değeri dikkate alındığında çok ciddi ve sorumluluk isteyen bir görevdir. Dolayısıyla ister yeni bir piyano siparişinde ister antika bir piyanoyu bir yerden başka bir yere taşımak söz konusu olduğunda, güvenli bir şekilde taşınmasıyla ilgili her zaman müşterilerin endişeleri olabiliyor. Bu kadar büyük ve ağır bir eşyayı fazladan yardım almadan taşımak imkansız olduğundan, bu müzik aleti gibi karmaşık ve hassas bir şeyin taşınması sorumluluğunu üstlenebilecek güvenilir bir piyano nakliye şirketi seçmelisiniz. Bizler piyano taşımacılığını her zaman çok fazla beceri, profesyonellik ve özen gerektiren bir meslek olarak görüyoruz ve işimizi layığıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.

Piyano Taşımacılığı
Piyano Taşımacılığı 23

Piyano taşımacılığı firmamız

Piyano taşımacılığı firmamız için tüm bir piyanolar kırılgan ve narin bir enstrümandır, antika piyanoların ek olarak çok değerli ve pahalı olduğundan bahsetmeye bile gerek yok. İster eski bir kuyruklu piyanosu ister nispeten küçük bir modern piyano olsun görünüşüne ve sesine asla zarar vermeden özenle çalışıyoruz. Şirketimiz sahip olduğunuz eşyalara sizin kadar değer veriyor ve onlar korumak için elimizden geleni yapıyoruz. Yılları aşkın profesyonel nakliye firmamızla sizleri endişelerinizden ve yüklerinizden kurtarıyoruz.  Deneyimli nakliye ekibimiz piyanoları düzgün bir şekilde paketler, düz olarak araçlara yerleştirir. Piyanoları güvenli bir şekilde hedeflerine taşımak için en kaliteli paketleme ürünleri ve son teknoloji araçları kullanır.

Güvenli Piyano Taşımacılığı

Piyano taşımacılığı olarak tüm taşıma süreci boyunca piyanonun ağırlığını desteklemek için her zaman uygun battaniyeler, piyano taşıyıcıları ve özel bir tahta kullanıyoruz. Profesyonel nakliye ekibimiz, piyanoları uzun bir mesafeye taşıma konusunda çok fazla deneyime sahiptir. Ürünün güvenli ve zamanında şehir içi veya şehirler arası sevkiyatlarını sağlamak için yeterli bilgi ve birikime sahibiz. Şirketimiz bulunduğunuz yerdeki asansörün piyano kaldırma için yeterli alan sağlamaması durumuna karşın her zaman asansörlü kamyonlar kullanmaktadır. Bu nedenle, eski sistem olarak kattan kata çarparak veya bir yerlere sürterek bir taşıma gerçekleştirmiyoruz. Bizler daima yenilikçi ve öncü bir şirketiz. Bununla birlikte, her zaman her müşteri ve durum için özelleştirilmiş piyano taşıma çözümleri arıyoruz.

Piyano taşımacılığı ekibimiz yıllar süren deneyime sahip. Piyanolar ve kuyruklu piyanolar dahil olmak üzere antikaları da taşımak adına, ekibimiz güvenli piyano nakliyesi için gerekli tüm ekipman ve araçları bünyesinde barındırmaktadır. Bu nedenle her türdeki ve boyuttaki müzik enstrümanları için de çok çeşitli piyano nakliye hizmetleri sunmaya hazırız.

Piyano Taşımacılığı
Piyano Taşımacılığı 24

Sigortalı Taşımacılık

Bizler aynı zamanda diğer şirketlere nazaran piyano sigortası konusunda da yardım sunuyoruz. Genel olarak, piyano nakliyat ekibimiz, bir org veya nadir ve özel bir Steinway piyano olsa bile, her türden bir müzik aletini hareket ettirmede size yardımcı olmaya hazırdır. Piyano taşımacılığı konusunda profesyonel yardım için bize dönerek, tüm nakliye sürecinin profesyonel olacağından, şehir içi veya dışıı nakliyeyi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştireceğimizden ve piyano taşıma ekipmanımızın modern ve verimli olduğundan her zaman emin olabilirsiniz. Buna ek olarak, sizlere piyano taşıma için çok rekabetçi fiyatlar sunar.

Bizler daima sektörün öncüsü olarak sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Bu zamana kadar yaptığımız her işte kusursuz olmaya ve yapabileceğimiz en iyisi ortaya koymaya devam ettik. Tüm müşterilerimizin memnun olması ve bizi tercih etmeleri için asla kalitemizden ödün vermiyoruz. Sizler de piyano taşımacılığı için hem kaliteli hem de güvenli bir firma arıyorsanız her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.