Menü Kapat

Bostancı evden eve nakliyat

Yeni bir ev taşınmak her ne kadar zor ve masraflı olarak düşünülse de profesyonel bir nakliye firması ile keyifli bir sürece dönüşebilmektedir. Hekimoğlu evden eve nakliyat firması olarak biz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. İstanbul’un tüm semtlerinde olduğu gibi Bostancı evden eve nakliyat ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor, maddi açıdan da müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz.

Bostancı evden eve nakliyat hizmetimiz için talepte bulunan müşterilerimize öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertizlerimiz bizzat yerinde tespitler yaparak eşyalarınızın türüne, miktarına,  mesafe ve konumuna göre hangi büyüklükte araç gerektiğine, kaç personel çalışacağına ve taşınmanın ne kadar sürede gerçekleşeceğine karar vererek maliyet bilgisi de içeren taşınma raporu hazırlarlar. .Anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanır, belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemine başlanır.

Bostancı evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında uzman ekibimiz beyaz eşyadan, elektrikli gereçlere, mobilya takımlarınıza kadar gerekli demontajları ve yerinde yeniden kurulumlarını güven ile yapar. Kırılacak, çizilecek eşyalarını koruma altına alınır. Her eşyanız usulüne uygun olarak paketlenir. Bu işler için sadece kendi bünyesindeki elemanları çalıştırır. Sizin ve eşyalarınızın güvenliği önceliğimizdir. Tüm bu çalışmalarımızı nakliye sigortası ile destekleyerek müşterilerimize güvenceli bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Bostancı evden eve nakliyat hizmetimizi uzman ve deneyimli kadromuz, donanımlı araçlarımız ve taşıma ekipmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Siz hiçbir şeye elinizi sürmeden, yorulmadan taşınmanın keyfini sürerken biz Bostancı evden eve nakliyat hizmetimizi en güvenilir şekilde veriyoruz. Eşyalarınıza zarar gelmeden, olabilecek en kısa sürede yeni yuvanıza taşınmanızı sağlıyoruz.

Yorulmadan, sıkıntıya girmeden, gereğinden fazla ödemeler yapmadan taşınmak istiyorsanız Bostancı evden eve nakliyat hizmetimiz için bizi arayınız. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız 444 6 432 – 0216 459 07 95 – 0216 442 38 95 ve hekimoglunakliyat22@hotmail.com e mail adresimiz 7/24 müşterilerimizin taleplerine yanıt vermektedir.

Bostancı evden eve nakliyat hizmetimiz ile Bostancı ve çevresinde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Uygun fiyat garantisi ile güvenilir bir hizmetin doğru adresi Hekimoğlu Nakliyat bir telefon kadar yakınınızdadır.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
BOSTANCI evden eve nakliyat HEKİMOĞLU NAKLİYE
BOSTANCI evden eve nakliyat HEKİMOĞLU NAKLİYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç