Eskişehir evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat

Bursa Evden eve Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat

Ekibimiz size projenize uyarlanmış kişiselleştirilmiş tavsiyeler sunar ve idari prosedürlerinizde size yardımcı olmak için hizmetinizdedir. Nakliye şirketleriyle iş birliğimiz ve yüksek nitelikli muhabirler ağına üyeliğimiz, size kaliteli hizmetleri garanti etmemize olanak tanır. Rotaları takip ediyoruz ve her zaman hareketinizin tam konumunu bilebiliriz. Yeni evinizin anahtarlarına sahipsiniz ve taşınmaya hazırsınız, ancak bir taşınmayı organize etmek hızla yorucu olabilir. Rezerve edilecek kamyon arasında, belirlenecek tarihler, büyük eller harekete geçirilecek, yapılacak kağıtlar, hazırlanacak kutular, kırılma riskleri ve gelmekte olan yaşam değişikliğinin getireceği stres, birçok aranızda bir profesyonel çağırarak konfor ve huzuru tercih etmeyi tercih edersiniz. Gerçekten de araç filomuz yerel, ulusal ve uluslararası nakliyeleri gerçekleştirecek ve her koşulda ve taşınacak hacim ne olursa olsun Bursa Evden eve Nakliyat hizmet kalitesinden yararlanmanıza izin verecek şekilde uyarlanmıştır. Yükleme ve teslimat tarihlerini tam olarak kontrol etmeyi tercih ederseniz (nakliyeye bağlı olasılıklar dahilinde) veya bir konsolidasyon düzenlememiz mümkün değilse, talebinize yine de yanıt verebiliriz.

Konfor paketi

Standart paket. Konfor paketini tercih ederseniz, Bursa Evden eve Nakliyat, dinamik paket hizmetlerinin yanı sıra kırılgan nesnelerin korunmasının yanı sıra mobilyaların sökülmesi ve yeniden montajı (gerekirse) ile ilgilenecektir. Daha sonra kırılgan eşyalarınız için optimum korumadan yararlanacaksınız.

Dinamik Paket

En ucuz olanıdır. Taşınmaya hazırlanmak için yeterli boş zamanı olan müşteriler için. Mobilyaların, elektronik cihazların ve yatakların korunmasının yanı sıra, eşyalarınızın yeni evinizin farklı odalarına taşınması ve montajı ile ilgileneceğiz.

Harika konfor paketi

Adından da anlaşılacağı gibi, bu, optimum konfor için çoğu hizmeti birleştiren bir pakettir. Konfor paketinin bir parçası olarak sunulan tüm hizmetlere ek olarak kutulara konulabilecek tüm eşyaların paketlenmesi ve paketten çıkarılması nakliyeciler tarafından yapılacaktır. Farklı paketler tarafından tanımlanan hizmetler size uymuyorsa veya ek hizmetlerle ilgilenmemizi istiyorsanız, Bursa Evden eve Nakliyat size özel teklifler sunar. Bu nedenle bizden tesislerinizin taşınması, mobilya asansörü montajı vb. Hizmetleri talep edebilirsiniz.

Kaliteye Bağlılık

Bursa Evden eve Nakliyat müşterilerine kaliteli hizmetler sunmayı taahhüt etmektedir. Bu nedenle, tüm ekip başka yerlerde, sloganımız doğrultusunda %98’in üzerinde bir memnuniyet oranının sürdürülmesini sağlamak için kalite tüzüğü çerçevesinde tanımlanan koşullara saygı duyarak her harekette harekete geçirilir: ” güvenle hareket etmek”.

İnsan Ölçeğinde Bir Şirket

Bursa Evden eve Nakliyat kuruluşundan bu yana ölçülü bir şekilde gelişmiştir. Şirket, her bir müşterisine sunduğu hizmet kalitesini kontrol etmeye devam edebilmesini sağlamak için her yıl büyümesini sınırlamıştır. Bugün Bursa Evden eve Nakliyat zanaatkar etiketini taşıyan şirket haline geldi.

Yerel bir hizmet

 Yol çalışmaları, trafik sıkışıklığı, zor veya imkânsız erişim ve köylerin kendine özgü yapısı, departman yollarını günlük olarak gezerek hızlı bir şekilde keşfedebileceğimiz ve hareketinizi tahmin edebileceğimiz tüm engellerdir.

Tek Bir Temas Noktası

Artan kırılma riski, iletişim zorlukları (özellikle yöneticiyi bulmak için kesinti durumunda), fiyatlar dahil Aracı kurumdan bir komisyon … Bunlardan kaçınmak için, Bursa Evden eve Nakliyat hiçbir şekilde taşeronluk yapmaz ve bu nedenle taşınmanız için tek irtibat noktanız olarak kalır. Eşyalarını saklamak isteyenler için mobilya deposu ideal çözümdür. Mobilyalarınızın durumunun en iyi şekilde korunmasını ve daha düşük bir depolama fiyatı sağlamak için mobilyalarınızı diğer saklama yöntemleriyle benzersiz koşullarda saklıyoruz. Konteynırlaştırmayı kendiniz yapmak istemiyorsanız veya taşınmanız için hizmetlerimizi ararsanız, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümden yararlanacaksınız.

Depomuzdan birine vardığınızda, taşınabilir eşyalarınız burada halihazırda barındırdığımız diğer kapalı ve havalandırmalı konteyner arasında güvenle saklanabilir. Öte yandan, mobilyalarınızı ve efektlerinizi taşırken, ek bir güvenlik garantisi olarak her birimizin birer kopyasını saklayacağımız nesnelerin bir listesini birlikte oluşturacağız. Malınızı bize emanet ettiğinizde, tüm hayatınız ile bize emanetsiniz ve biz bunun farkındayız. Ayrıca, tam güvenliği garanti etmek için kapsamlı hasar sigortası poliçemizi çıkarmanızı öneririz. Sağlıklı uyuyacaksınız… Biz de uyuyacağız!

Bursa evden eve nakliyat
Bursa evden eve nakliyat 2

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.