Menü Kapat

Çekmeköy evden eve nakliyat

Hekimoğlu Nakliyat firması olarak 40 yıllık deneyim ve profesyonel hizmet anlayışı ile İstanbul genelinde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Çekmeköy’ de hizmet verdiğimiz semtlerden biridir. Stressiz ve yorulmadan taşınmak isteyen müşterilerimize Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimiz ile taşınmanın zorluğunu, yorgunluğunu ve stresini üzerinizden alarak güvenli bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Deneyimli ekibimiz, donanımlı araçlarımız ve her eşyanın özelliğine uygun paketleme ambalajlarımız ile sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşınmanızı garanti ediyoruz.

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetine ihtiyacı olan ve bizimle iletişime geçen müşterilerimize öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların miktar ve türünü belirleyerek taşınılacak adresin konumu ve mesafesini değerlendiriyoruz. Bu çalışma sonucunda maliyet bilgisi de içeren ekspertiz raporu hazırlıyoruz. Olabilecek en uygun fiyat ile kaliteli bir hizmet sözü veriyoruz. Anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme yaparak eşyaların sigortalanmasını sağlıyoruz.

Çekmeköy evden eve nakliyat ihtiyacınız için uzman personelimiz, eşyalarınızı büyük bir hassasiyet ve dikkatle paketleyerek araca taşımaktadırlar. Tüm montaj işlemleri personelimiz tarafından yapılmaktadır. Eşyalarınız yeni adresinize güvenilir bir şekilde nakledilerek araçtan eve taşınmaları sağlanmaktadır. Eşyalarınızı sizin belirlediğiniz şekilde yerleştirerek montajlama işlemini tamamlayan personelimiz böylelikle işlerini tamamlamaktadırlar. Sözleşme kapsamında eşyalar yerleşik olarak teslim edilir ve ödeme alınır. Tüm bu süreçte siz hiçbir şeye elinizi sürmeden yorulmadan taşınma stresinden uzak bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Yeni adresinizde yaşamaya hazır bir halde evinize yerleşebilirsiniz.

Taşınmak maddi manevi zor bir süreçtir. Ancak profesyonel bir firma ile taşınarak bu zorlu süreci kolayca aşmanız mümkündür. Hekimoğlu evden eve nakliyat firması olarak biz ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimiz için bizi 7/24 arayabilirsiniz.  444 6 432 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan, 0216 459 07 95 ve 0216 442 38 95 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilir, hekimoglunakliyat22@hotmail.com adresine mail gönderebilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz taleplerinize en kısa sürede yanıt vermektedir. Talepleriniz doğrultusunda ücretsiz ekspertiz hizmetimizi ayağınıza getiriyoruz.

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

çekmeköy evden eve nakliyat

ÇEKMEKÖY evden eve nakliyat, Hekimoğlu Çekmeköy

taşımacılık  firması 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç