Menü Kapat

CEVİZLİ evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat deyince ilk akla gelen nakliyat firması cevzli ev taşıma şirketi olarak Hekimoğlu nakliyat gelir. Sizlere daha iyi hizmet vermek için bir telefom kadar yakınız ….

Cevizli evden eve nakliyat olarak öncelikle kentsel dönüşümüne giren binaların tüm taşımalarını anlaşmalı olarak taşımasını yapmaktayiz. Hekimoğlu cevizli firması 1997 den beri cevizli halkına daha güzel hizmet vermek için itinalı ve sigortalı nakliye hizmeti vermekteyiz.

CEVİZLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

KARTAL CEVİZLİ evden eve nakliyat firması tüm kartal cevizli halkına itinalı bir evden eve nakliye hizmeti vermek için bir telen açmanız yeterli..

CEVİZLİ evden eve nakliyat Hekimoğlu nakliyat bilinmiş nakliye firması

Taşınmak yaşamımızdaki zor, masraflı ve hemen her zaman telaşlı işlerden biridir. Eşyaların toplanması, ambalajlanması, taşınması ve yeni adrese yerleştirilmesi hem zaman hem de yüksek maliyet gerektirir. Biz Hekimoğlu Nakliyat olarak 40 yıla yakın deneyim ve profesyonelliğimiz ile size kısa sürede, planlı ve uygun fiyatlı bir taşınma garantisi veriyoruz. Faaliyet bölgelerimizden biri olan Cevizli’ de de müşterilerimizin yanındayız. Hekimoğlu Nakliyat bünyesindeki Cevizli evden eve nakliyat taşınmanızın en sorunsuz anahtarı olacaktır.

Cevizli evden eve nakliyat hizmetimiz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren profesyonel bir hizmet almaya başlarsınız. Öncelikle taşınmanın yapılacağı yerler, kat durumları, eşyanın miktar ve cinsleri göz önüne alınarak sizlere işin mali boyutlarını da içeren bir ekspertiz raporu hazırlanır. Müşterinin özel istekleri, sigortalama gibi detaylar sonrasında bir nakliye sözleşmesi yapılacaktır.  İçeriğinde tüm işlerin nasıl ve kaça yapılacağı dahil yazılı bir sözleşmenin özellikle bu sektörde olmazsa olmaz bir önemi vardır.

Çeşitli kapasitedeki kapalı kasa kamyonlarımız sizin için en ekonomik taşımayı yapmamızı sağlar. Yükleme, indirme ve yol boyunca oluşabilecek istenmeyen kazalar tamamen sigortalı olmanın güvencesini taşır.

Cevizli evden eve nakliyat olarak biz işimizi biliriz. Küçük ve kırılgan eşyalar için özel kutularımızdan, gerekir ise ağır eşyaların pencere tipi asansör ile indirilmesine, uzman mobilya montaj, demontaj elemanına kadar gerekli her ekipman ve personelimizle birlikte çalışmaktayız.  Yüklemenin birde boşalması ve birçok eşyanın yeniden montaj edilmesi bilgili ekibimizce sorunsuz gerçekleştirilir. Yatak odanızdan, çamaşır, bulaşık makinenize kadar her eşyanız kullanımınıza hazır edilecektir.

Cevizli evden eve nakliyat hizmetimizi başlatmadan önce tüm eşyalarınızın taşımacılık sigortası kapsamına alınmasını sağlıyor, istenmeyen kazalara karşı koruma altına alıyoruz.

Cevizli evden eve nakliyat hizmetimiz esnasında personelimiz eşyaların paketlenmesinden araca yerleştirilmesine, montaj ve demontaj işlerinden tesisat bağlantı işlerinin yapılmasına ve yeni evinize yerleştirilmesine kadar her konuda profesyonel bir hizmet sergilemektedirler.

Cevizli evden eve nakliyat ile irtibat kurmak gayet kolaydır. 444 6 431 – 0216 459 07 95 –  numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilir hekimoglunakliyat22@hotmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.,

 

CEVİZLİ EVDEN EVE NAKLİYAT – CEVİZLİ  NAKLİYAT ŞİRKETİ

1 Comment

  1. Geri bildirim: CEVİZLİ evden eve nakliyat - CAN HEKİMOĞLU NAKLİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç