Cevizli Evden Eve Nakliyat


Cevizli Evden Eve Nakliyat

Hekimoğlu nakliyat Cevizli evden eve nakliye hizmetinde uzman kadromuzla en iyi şekilde , montaş demontej hizmeti vermekteyiz. Cevizli nakliye şirketi 1997 den tüm müşterilerimize daha güzel vermeye hazırım.

Taşımacılık sektörü teknolojinin gelişmesinden  nasibini almış olan bir sektör olarak hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle eşyaların kalitelerinin artması, korunmaya daha çok ihtiyaç duyulması gibi sebeplerden dolayı taşımacılık sektörü ciddi manada gelişme göstermeye başlamıştır. Eskiden insanlar eşyaların taşınması için eş dost akrabadan yardım alarak bu taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor.

Fakat günümüzde artık bu işlemler için profesyonel yardım almak gerekiyor. Çünkü eskiden taşınan eşyalar mobilya beyaz eşya gibi ağır ve kıymetli eşyalar olmadığı için taşınmaları ve istiflenmeleri oldukça kolaydı. Fakat günümüzde mobilya, beyaz eşya gibi birçok pahalı ve ağır olan eşyaların taşınması gerekmektedir. Bu  durumda ise muhakkak alanında uzman bir firmadan Yardım almak doğru bir karar olacaktır. Cevizli evden eve nakliyat olarak  aramış olduğunuz bu hizmetin kusursuz şekilde size sunulması konusunda üstün bir çaba takip etmekteyiz.

Taşımacılık Sektörü İçeriği

Taşımacılık işlemlerinde sadece evlerin taşıması değil işyeri, Holding, başka yerlerin taşınma işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca taşımacılık işlemleri tek bir şekilde yapılmamaktadır. Özellikle hızlı bir şekilde yer değiştirmek isteyen kişilerin yardım almak istedikleri taşımacılık hizmetlerinde farklı talepleri olabilmektedir.

Bazı kişiler eşyalarını tamamen firmanın toplamasını, paketlemesini ve istiflemesini talep edebilmektedir. Böyle bir durumda ise yapılan taşımacılığı anahtar teslim taşımacılık denilmektedir. Cevizli evden eve nakliyat anahtar teslim taşımacılıkta eşyalarınıza en az sizin kadar özen göstererek paketleme, İstifleme ve taşıma işlemi gerçekleştiren bir firmadır. Taşıma işleminde güvenilir adres olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Cevizli Evden Eve Nakliyat Ne Yapar?

Cevizli evden eve nakliyat taşınacak yüklerin hassas ve değerli olacağından bu zor hareket için gerekli olan tüm özel ekipman ve araçlara sahiptir. Evden eve taşınmak başka bir ilçeye veya bölgeye göndermek istiyorsanız ve yeni lokasyonu taşınmak zorundaysanız, profesyonel olarak Cevizli evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Nakliyecinizi seçerken, şu nitelikleri en iyi karşılayanı seçin:
Deneyim
Güvenilirlik
Profesyonellik
Uygun Fiyatlı.

Klasik Taşımacılık Yöntemi

Günümüzde İnsanların en fazla tercih ettiği taşımacılık yöntemlerinden birisi klasik taşımacılık dediğimiz yöntemdir. Klasik taşımacılıkta eşyalarınızı sizler paketliyorsunuz bizler ise büyük eşyalarınızın istiflenmesi ve paketlenmesi konusunda yardım sunmaktayız. Yani mutfak eşyası ve kıyafetlerinizin paketlenmesini sizler gerçekleştirdikten sonra geriye kalan bütün ayrıntılar bizi ilgilendirmektedir.

Firmamızın elemanları mobilyalarınızın çizilmemesi için özenli bir paketleme sistemi sunmaktadır. Ayrıca beyaz eşyaların özelliklerine göre paketlenmesi ve taşınması konusunda da oldukça dikkatli bir hizmet sunmaktayız. Televizyon gibi Elektronik eşyaların farklı sarsıntılar da ciddi arızalar çıkarabileceğini bilincinde olarak bu eşyaların korumalı bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Cevizli evden eve nakliyat müşterilerinin eşyalarının güvenliğini tamamen sağlama konusunda çaba göstermektedir.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Cevizli evden eve nakliyat olarak bizler eşyaların taşınması sırasında ki güvenliğe sağlama konusunda da oldukça özenli çalışmaktayız.  Firmamız taşıma sözleşmesinin yanında muhakkak müşterileri ile sigorta sözleşmesi imzalamak tadır. Bu sözleşmede eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir sorunda sorumluluğu üzerimize alarak işlemi gerçekleştirmekteyiz. Çünkü taşıma sırasında aracın;

Cevizli Evden Eve Nakliyat

• kaza yapma ihtimali,

• herhangi bir sebepten yangın çıkma ihtimali

• Sarsıntıdan dolayı zarar görme ihtimali 

• Kırılma ihtimali 

Gibi pek çok farklı sebepten dolayı eşyaların zarar görebilmesi muhtemeldir. Böyle bir durumda ise sizlerin olaydan olumsuz etkilenmemesi için sigortalı taşımacılık gerçekleştirerek müşteri güvenini kazanmaktayız. Yeni başlayacağınız hayat için taşıma işlemi gerçekleştirirken güvenilir bir firma ile anlaştığınız için gönül rahatlığı ile bu işlemleri yapabilirsiniz.

Evden Eve taşıma Fiyatlarımız

Cevizli evden eve nakliyat olarak taşıma işlemleriniz için uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Firmamızın çalışma prensibinde disiplin ön plandadır. Çalışan iş arkadaşlarımız taşıma işlemi ve İstifleme konusunda özel eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Yapmış olduğumuz işlemlerde her bir eşyanın gelebilecek bütün zararlardan korunması için özenli bir paketleme sistemi sunmaktayız.

Ayrıca eşyalarınızın araçlara istiflenmesi sırasında da zarar görmemesi için İstifleme konusunda da oldukça dikkatliyiz. Çünkü araçlar gerek şehir içi gerek şehir dışı yol alırken araç içinde eşyaların hareket etmesi zarar görmelerine sebep olabilir. Bunun önüne geçebilmek için İstifleme konusunda bilgili olmak gerekmektedir. Bu konuda da bizlere güvenebilirsiniz. Firmamız taşıma işlemlerinde uygun fiyat teklifleri sunmaktadır.

Cevizli Evden Eve Nakliyat

Cevizli Nakliyat evden eve nakliye ve Taşımacılık sektöründe uzun yılların verdiği deneyim ve sorunsuz çalışma prensiplerine sahibiz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz. Nasıl daha iyi hizmet verilebilir anlayışımız birinci temel önceliğimiz arasındadır. Evden nakliyat hizmetlerimiz sayesinde Eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde taşıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat bölgesinde Anadolu ve Avrupa Yakası evden eve nakliyat bölgelerinde en ucuz fiyatlarla Evinize eşyanızı kurulu şekilde teslim ediyoruz.

Cevizli Evden eve nakliyat

 ihtiyacınız için firma seçimi yaptıracağınız zaman ne gibi konulara dikkat etmeniz gerektiği, hangi firmalarla çalışmanız konusunda sitemizde bulunan makaleleri okuyunuz. Yararlı ve faydalı bilgi sunan Cevizli evden eve nakliyat firmamız sektör rehberi olarak gösterilmektedir. Başta İstanbul’da evinize eşyanızı sorunsuz bir şekilde kuruyoruz. Taşıma işlerinizde en ideal planla hizmetinizdeyiz evden eve nakliyat, evden eve nakliye, İstanbul taşımacılık firmamız ucuz fiyatlara İstanbul evden nakliyat hizmeti sunar.

Cevizli Sökme ve Kurulum:

 Eşya ve yüklerinizin düzgün biçimde paketlenmeleri, kamyon veya kamyonetlerimize muntazam düzeli istiflenmesi ve daha güvenli nakledilmesi adına sökme işlemleri yetkili kadrolu personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Bununla beraber Gardrop ve dolaplar gibi demonteleri yapılan eşyalarınız, yeni mekanınızda belirlediğiniz biçimde konumlandırılarak tekrar ekibimizce kurulumları yapılır.

Cevizli Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri: 

Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız. Ve taşıma işleminde varil de kullanmamaktayız. Özellikle kırılacak eşya ve mutfak gereçleri toparlanırken ambalaj malzemesini tek seferlik size özel karton kutu ve graft kağıt kullanmaktayız.

Cevizli Asansörlü Nakliyat:

 Hekimoğlu nakliyat firmamız isteğe göre asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Asansörlü 17 kata çıkabilen asansör sistemi ile merdiven içi hasar eşyaların zedelenmesi gibi kötü sonuçları ortadan kaldıran sistemi ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Cevizli Özel Mobilyalar:

 Sertifikalı marangozumuz tarafından demonte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek U köşe koruycularla paketlenir ondan sonra streç ve özel pıt-pıtlarla ambalajlanarak numaralandırlır. Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.

Cevizli Özel Askılık Giysiler: 

Giysileriniz mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır.Dilerseniz bunlar sizde kalabilir istediğiniz gün kendiniz kıyafetlerinizi yerleştire bilirsiniz.Kesinlikle aynı kıyafet kolileri kullanılmaz sıfır koliler ile kıyafetler taşınır.

Cevizli Dijital Elektronik Eşyalar:

 Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınız. Bazen yanlış ambalajlamadan dolayı da hasar alabilir. Bu tip malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşak olmalıdır.Paketlenen tüm elektronik eşyalar koliler de belirtilir.Yeni evinizde bulmanızda kolaylık sağlar.

Cevizli Koltuklar ve Diğer Eşyalar:

Özellikle deri koltuklar taşınırken taşıyan firma ve personel profesyonel değillerse ambalajlama sistemleri koltuklarınıza geridönüşü olmayan ip izleri bırakabilir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.

Cevizli Uzman Personellerimiz:

 İşi ev ve ofis taşımak olan personelimiz Sertifikalı marangoz, elektirikçi, paketleme ve ambalajlama elemanları, taşıma elemanları ve her ekipte ekibinden sorumlu olan bir ekip şefi tüm taşıma işlemi boyunca ekipden ve taşıma sürecinden sorumlu kişidir.belirtmek istediğimiz bir konulardan bir tanesi de personellerimizdir.Tüm çalışanlarımız 7 yıl ve üzeri süreç içerisinde firmamızda siz değerli müşterilerimize nakliye ve depolama departmanlarında hizmet vermektedir.

Cevizli Evden Eve Nakliyat Fiyatları: 

 Hekimoğlu nakliyat firmamız evden eve nakliyat fiyatları hususunda kurumumuzun tatbik ettiği fiyatlandırma sistemi ile diğer nakliye firmaları arasında fark vardır.Çoğu nakliye firması yabancı personel ve üstü açık kamyonet tarzı araçlarla köşe başı nakliyeci olarak bu işi yapmaktadır.Firmamız kurumsal alt yapısıyla kadrolu sigortalı personellerimiz ve özel evden eve eşya taşıma için dizayn edilmiş araçlarla bu işi ne kadar severek yaptığımızın bir göstergesidir. Bu işi bu kadar kurumsal ve özveriyle yapmamızın tek sebebi var “biz işimizi severek yapıyoruz” unutmayın ki kaliteyi hiç bir zaman ucuza alamazsınız.

OFİS TAŞIMACILIĞI

Hekimoğlu Evden eve nakliyat hizmeti ile sektöre hizmet vermeye başlayan firmamız, bugün kendisini müşterilerin taleplerinin, isteklerinin ve beklentilerinin karşılanması yönünde sürekli geliştirerek birçok nakliye hizmet alanına …

EŞYA DEPOLAMA

Hekimoğlu Evden eve nakliyat hizmetinde gösterdiğimiz başarı, müşterilerimizi gereksinimleri doğurultusunda farklı taleplerin yoğunlaşmasına vesile olmuş hizmeti kalitesinden ödün vermeden sürdüren firmamız depolama hizmeti de vermeye …

ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Sektöründe bugün, İstanbul evden eve nakliyat ve istanbul nakliyat bölgesindehizmet veren lider firmaların başında gelen Hekimoğlu İSTANBUL NAKLİYAT güvencesi ile çok uzun senelerdir başarılı bir şekilde…

Cevizli Evden Eve Nakliyat

%100 Müşteri Memnuniyeti

Evden eve nakliyat alanında %99 müşteri memnuniyeti sağlayan ilk ve tek firmayız.

Uzman Eğitimli Personel

Alanın da uzman sigortalı güler yüzlü personellerimizle güvenli anahtar teslim ev taşımacılığı sunuyoruz.

Sigortalı Sözleşmeli Taşıma

Türkiye de ilk sigortalı kaskolu evden eve nakliyat ,depolama hizmeti veren tek öncü firmayız.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Taşıma öncesi eşyaların sigorta kasko yapılması acısından ücretsiz 7/24 ekspertiz hizmeti veriyoruz.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Müşterilerimize depolama,evden eve nakliyat gibi alanlarda 7/24 nakliye çözümleri sunuyoruz.

Geniş Araç Filosu

Geniş araç filomuzla Türkiye geneli ilk evden eve nakliyat,depolama hizmeti veren firmayız

Eşyalarım nasıl taşınır?

            Bizimle iletişime geçmeniz halinde nakliye süreciniz başlamış olur. En kısa zamanda size ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlar ve eşyalarınızın hacimleri, eşyalarınızın sayısı gibi taşıma için kritik olan etmenlerin dökümü çıkartılır ve size bu döküme göre fiyat sunulur. Uygun tarihte ekibimiz taşıma için adresinize gelir ve sizin daha önce paketlediğiniz özel eşyalarınız haricindeki tüm eşyalarınızın ambalajlanması ve düzenlenmesi yapılır. İsteğiniz doğrultusunda mobilyalarınızın ve diğer eşyalarınızın demonte işlemi gerçekleştirilir. Ardından tüm eşyalarınızın listesi yapılır ve numaralandırılır. Son kontrollerin de yapılmasının ardından eşyalarınız firmamız tarafından sağlanmış araca yüklenir ve istiflenir. Evinizin konum ve durumuna göre firmamız size asansörlü araç da sağlayabilmektedir.

            Hedef adrese ulaşıldıktan sonra eşyalarınız yine teknik personel tarafından sizin gösterdiğiniz odalara eşyalarınızı yerleştirmektedir. Demonte edilmiş eşyalarınızın tekrar montajı yapılır ve oluşturulmuş listeden tüm eşyalarınızın kontrolü yapıldıktan sonra işlem tamamlanmış olur.  Ayrıca eşyalarınızın adresinizden alınmasından yerleştirilmesine kadar Hekimoğlu nakliyat tüm eşyalarınızı sigortalı bir biçimde taşır.

            Hekimoğlu nakliyat, ofisten ofise, evden eve, bürodan büroya, işyerinden işyerine taşıma hizmetlerinin yanında; askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, piyano taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktadır. Hekimoğlu nakliyat olarak şehir içi hizmet verdiğimiz semtler : Esentepe nakliyat, Yalı nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Karlıtepe nakliyat, Yakacık nakliyat, Kartal merk nakliyat, Yukarı nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Atalar nakliyat, Kordonboyu nakliyat, Petroliş nakliyat, Yeni nakliyat dır.

            Her türlü sorunuz ve Cevizli evden eve nakliyat işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç