Menü Kapat

Darıca evden eve nakliyat

Darıca Evden Eve Nakliyat

Darıca evden eve nakliyat şirketi, ofis taşıma, büro taşıma ve ev taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Tüm eşyalar firmamız tarafından profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Mobilyalar, ahşap yüzeyler ve çeşitli eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Ayrıca eşyaların zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Darıca evden eve nakliyat şirketi, müşterilerden gelen talepleri anlık olarak karşılamaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler bir iş günü içerisinde nakil edilmektedir. Firmamız villa taşıma, parça eşya taşıma ve ağır yük taşıma gibi alanlar içinde araç desteği sağlamaktadır. Özellikle de Darıca başta olmak üzere istenilen adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşılmaktadır.

Darıca Ev Taşıma Firmaları

Her firma aynı kalite ile hizmet vermemektedir. Darıca ev taşıma firmaları tercih noktasında detaylı araştırmalar yapılması gerekmektedir. Örneğin komisyon üzerinden hizmet veren pek çok nakliyeci müşterilerini mağdur etmektedir. Ayrıca paketleme, montaj gibi işlemler içinde ekstra ücretler talep edilmektedir. Darıca ev taşıma firmamız için böyle durumların yaşanması söz konusu değildir. Firmamız Darıca’nın tüm mahallerine ekspertiz yollamakta ve taşınacak olan eşyalar için müşterilerine fiyat bilgisi sunmaktadır. Darıca evden eve nakliyat asansörlü ev ve ofis taşıma hizmetleri de vermektedir. Asansör sistemlerimiz 25 kat yüksekliğe kadar erişebilmektedir. Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları ise oldukça makul bir düzeydedir. Darıca ev taşıma şirketimiz her zaman profesyonel bir lojiistik desteği sağlamaktadır.

Darıca Ofis Taşıma

Darıca ofis taşıma hizmetleri ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir. Kurumsal hizmetler için K3 belgeli araçlar da lazımdır. Firmamız ise tüm ofisleri ya da kurumsal şirketleri resmi yollar ile taşımaktadır. Mobilyalar için hem kurulum hem de demontaj desteği sunulmaktadır. Darıca ofis taşıma hizmetleri Türkiye’nin 81 ili için geçerlidir. Ayrıca firmamızın araç modelleri ofislerde bulunan tüm masa ve sandalyeleri tek seferde taşıma kapasitesine sahiptir.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Darıca Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Darıca evden eve nakliyat fiyatları her zaman düşük bütçelerden oluşmaktadır. Firmamız müşterilerine özel yüzde 20’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca tek fiyat üzerinden hizmet verilmektedir. Yani paketleme ve montaj için ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Darıca nakliyat fiyatları eşya sayısına yük miktarına göre de değişmektedir. Detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilir ve evinize ekspertiz ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç