Menü Kapat

Dragos Evden Eve Nakliyat

DRAGOS EVDEN EVE NAKLİYAT -DRAGOS EVDEN EVE NAKLİYE

Hekimoğlu Nakliye firması olarak Dragos evden eve nakliyat hizmetimiz ile uygun fiyata profesyonel taşınma olanağı sunmaktayız. Taşınmanın maddi manevi zorluklarını üzerinizden alıyor, keyif içinde taşınmanızı sağlıyoruz. Taşınma sürecini en konforlu ve zahmetsiz bir şekilde geçirmenizi sağlayacak çözümler sunuyoruz.   Dragos evden eve nakliyat hizmetimizi uzman ve deneyimli personelimiz,  donanımlı taşıma araçlarımız ve özel paketleme ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin Dragos evden eve nakliyat hizmeti taleplerine ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz hizmeti sayesinde eşyaların miktarı, taşınılacak adresin uzaklığı, eşya taşınacak binaların durumu incelenmektedir. Bu inceleme sonucunda kaç personel çalışacağı, ne tür araç kullanılacağı ve işin maliyeti rapor olarak hazırlanarak müşterilerimize sunulmaktadır. Bazı bina koridorları büyük eşyaların taşınmasını mümkün kılmamaktadır. Böyle durumlar için bina dışından asansörlü taşıma sistemimizi devreye sokuyoruz. Bu yüzden ekspertiz çalışmasının müşterilerimizin taşınma konusunda bilgilendirilmeleri ve bütçelerini ayarlamaları açısından önemi büyüktür.

Dragos evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında eşyaların paketlenmesi deneyimli personelimiz tarafından dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Her eşya türüne uygun ambalajlar ile sarılmakta, uygun büyüklükteki varillere yerleştirilip, etiketlenmekte ve araca yüklenmektedir. Elektronik aletlerin, antikaların, giysilerin, beyaz eşyaların, mobilyaların tümü zarar görmeyecek şekilde paketlenmekte, karışmamaları için etiketlenmektedir.  Mobilyaların demontaj ve montajı, beyaz eşyaların tesisat bağlantı işleri uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ekibimizde marangoz, tesisatçı bulunmaktadır.

Dragos evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında tüm eşyalar sigorta kapsamına alınmaktadır. Tüm eşyaları hasarsız ve eksiksiz teslim etme garantisi veriyoruz. Tüm eşyaları yeni yerlerine yerleşmiş, montajları yapılmış, elektrikli eşyaların bağlantıları yapılmış ve kullanılır bir şekilde teslim ediyoruz.

Dragos evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilir, taleplerinizi müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.  Ekspertizlerimiz en kısa sürede sizinle bağlantı kurarak ücretsiz ekspertiz hizmeti için randevu alacaklardır. Ekspertiz çalışması sonucunda karşılıklı anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme yapıyor, eşyaların sigortalanmasını sağlıyor ve belirtilen tarihte taşınma işini başlatıyoruz.

Yorulmadan, strese girmeden yeni yuvanızda yaşamaya başlamak Hekimoğlu Nakliyat ile mümkün olmaktadır. Dragos evden eve nakliyat hizmetimiz gibi tüm İstanbul ilçelerinde ve Türkiye genelinde faaliyet gösteriyoruz.

nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç