Dragos Evden Eve Nakliyat

[smartslider3 slider=”5″]

Dragos Evden Eve Nakliyatta Sigortanın Önemi

İşini sağlam yapan nakliye firmalarının müşterilerine muhakkak sigorta hizmeti de sunması gerekmektedir. Çünkü taşıma esnasında, nakliye firmasından kaynaklı oluşabilecek zararların karşılanabilmesi için bu şarttır. Sigorta sunmayan bir nakliye firmasını tercih edecek olursanız hem eşyalarınızdan hem de paranızdan olacaksınız. Bu nedenle işinizi asla şansa bırakmayın ve işini sağlam yapan, kaliteli, dürüst çalışma prensibine sahip sigorta güvencesi veren Dragos evden eve nakliyat firmamızı tercih edin.

Evden Eve Nakliyatta Asansörlü Taşımacılık

Gelişmiş teknolojik altyapımızla beraber nakliye işinde sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına tüm yenilikleri takip ediyoruz. Özellikle yüksek katlarda oturanlar ya da yüksek kata taşınacaklar, eşyalarının taşınması konusunda oldukça endişe duyarlar. Kafalarında yarattıkları şey, eşyalarının özellikle dünya para verip aldıkları mobilyalarının zarar göreceğini düşünürler.

Çok katlı binaların yüksek katından eşyalarınızı alıp yine yüksek bir kat tercih etmişseniz en uygun taşıma yöntemi, asansörlü taşıma yapmaktır. Asansörlü taşımanın avantajı direk balkon üzerinden eşyaları indirebiliyor olmamızdır. Böylece eşyalarınız hasar görmeden yerine ulaşmış olacaktır. Birçok firma daha maliyetli olduğu için ya da bu iş için donanımlı ekibi olmadığından dolayı bu yönteme pek yanaşmak istemez. Dragos evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere en uygun pozisyonda çalışmayı görev biliyoruz. Taşınması gereken en uygun şekilde nakliye işlemini gerçekleştiriyor ve sizleri asla tasalandırmadan bu işlemi sonlandırıyoruz.

Dragos Evden Eve Nakliyat Araçları

Nakliye hizmetlerinde taşıma araçları oldukça önemlidir. Sağlam bir taşıma işleminin olabilmesi için bu araçların teknolojik donanıma sahip olmaları gerekmektedir. Örneğin çok eşya olan bir taşıma işinde küçük araç kullanılırsa, eşyalar sıkıştırıldığı için hasar görecektir. Dragos evden eve nakliyat olarak bünyemizde bulunan araçlarımız, müşterilerimizin eşya kapasitesine göre belirlenmektedir. Böylece taşıma güvenliğini en üst düzeye çıkarmış oluyoruz.

Nakliyat firmamız taşınma esnasında araçtan kaynaklı herhangi bir sorun yaşanmaması için, taşıma araçlarını günlük ve haftalık olarak kontrolden geçirmektedir. Yüksek katlı binalar ve dar merdivenlerden kaynaklı durumlarda asansörlü araç yöntemini kullanmaktadır.

Dragos Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Eğer taşınmak için kendinizi hazır hissetmiyorsanız, sizlere sunmuş olduğumuz imkanlardan sonra fikriniz değişecek. Sürekli gelişen ve yenileşen servis ağımızla eşyalarınızı;

  • Deneyimli uzman kadro ile güvenle,
  • Profesyonel hizmet anlayışı ile kaliteli,
  • Zamandan kazanabilmeniz için hızlı,
  • Maddi hasar riskine karşı sigortalı,
  • Nakliye için özel taşıma araçları avantajlı,
  • Eşyaların hasar görmemesi için özel paketleme malzeme kullanımı,
  • Asansörlü taşıma hizmetiyle, yüksek katlara kolaylıkla taşınma ayrıcalıklı,
  • Taşınma esnasındaki masraflarınızın yanında yüzünüzü güldürecek uygun fiyat özellikli,
  • Sizin istekleriniz doğrultusunda taşımaktayız.

Dragos Evden Eve Nakliyat

Zamanı hiç yaşamamış saymak istesek sanırım en çok taşınma zamanlarımızı unutmak isteriz. Öyle yorucu ve bunaltıcıdır ki pişmanlıklar içerisinde boğulursunuz. Keşke bu firmayı değil de diğerini seçseydim, üç kuruş fazla verseydim vs. gibi kendinizle konuşmalarınız hiç bitmez. Aslında bunları yaşamadan da güvenin ve kaliteli hizmetin adresi olan Dragos evden eve nakliyat firmamızı tercih ederek bu dertlerden kurtulabilirsiniz. Evden eve taşıma işindeki başarımız her zaman ön planda olmuştur.

Dragos Evden Eve Nakliyat’ta Paketleme, Montaj ve Asansörlü Taşınma Ayrıcalığı

Dragos evden eve nakliyat olarak fiyatlarımıza paketleme, montaj ve asansör taşımacılığı imkanları dahildir. Hemen hemen herkesin bütçesine uygun fiyat listemiz bulunmaktadır. Hem hesaplı hem temiz çalışan nakliyat firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmaktadır. Gönül rahatlığıyla taşınacak eşyalarınızı bize güvenebilir ve sizlere taşınma kolaylığı sağlamamızla, streslerinizden kurtulup mutluluğunuzu yaşayabilirsiniz.

Dragos Evden Eve Nakliyat

Eminim ki taşınmak hatta taşınmayı düşünmek canınızı sıkıyordur. O çok sevdiğiniz eviniz darmadağınık ve her yer, her yerde ve siz ortalıkta hangisini toplasam diye panik içerisindesinizdir. Tüm bu kabuslardan sizleri kurtarmak ve iş yükünüzü hafifletebilmek için Dragos evden eve nakliyat şirketi olarak her zaman yanınızdayız. Yapmanız gereken tek şey bizlerle irtibata geçmek olacaktır.

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana her zaman sizlerin görüşleri doğrultusunda taşıma işimizi daha da geliştirip, teknolojinin en son imkanlarından faydalanarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Sizlerden gelen memnuniyetler bizleri daha da mutlu ederek işimizi en üst noktada başarılı bir şekilde çalışmamızı sağlıyor. Dragos evden eve nakliyat, her zaman diğer taşıma firmalarından bir adım önce sizlerin desteğiyle varlığını sürdürmeye devam edecektir.

Nakliyat Firması Tercih Edilirken Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

Taşınma işleminin zorluğunu hepimiz biliriz. Hayatımızda bir kere bile olsa mutlaka taşınmışızdır. Buradaki en büyük sorumluluğumuzda nakliye firması seçerken doğru karar verebilmek olsa gerek. Yapacağınız tercih hem sizi büyük bir yükten kurtaracak hem de eşyalarınızın zarar görmeden yerine ulaşmasını sağlayacaktır. Dragos evden eve nakliyat firması olarak bu zamana kadar tüm müşterilerimizin taşınma işlemini sorunsuz bir şekilde hizmet vererek sağladık. İlk hedefimiz müşteri memnuniyeti odaklı olduğu için, sizlerin talepleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Dragos Evden Eve Nakliyat

Evimizi ya da iş yerimizi belli bir noktadan başka bir noktaya taşırken hepimiz bu noktada hassas davranırız. Kendi imkanlarımızla taşımamız mümkün değilse mutlaka işi alanında uzman bir nakliyat firmasına devrederiz. Bu noktada eğer yanlış bir taşıma firması tercih etmişseniz sıkıntılarınız başlıyor demektir.

İnsanın evi, içerisindeki eşyaları her şeydir ve sanki tüm hayatı o evin içinde saklıdır. O yüzden taşınma herkes için çok önemlidir. Hiçbir eşyamızın kaybolmasını ya da çalınmasını istemeyiz. İşte tam da bu nokta, taşınma esnasında en çok önem verdiğiniz şey güvenilir olmasıdır. Dragos evden eve nakliyat olarak en güvenilir şekilde eşyalarınızı taşıyarak, sizlere en üst seviyede hizmet kalitesi sunuyoruz. Dilerseniz yapmış olduğumuz işleri referanslarımızdan inceleyebilirsiniz.

DRAGOS EVDEN EVE NAKLİYAT -DRAGOS EVDEN EVE NAKLİYE

Hekimoğlu Nakliye firması olarak Dragos evden eve nakliyat hizmetimiz ile uygun fiyata profesyonel taşınma olanağı sunmaktayız. Taşınmanın maddi manevi zorluklarını üzerinizden alıyor, keyif içinde taşınmanızı sağlıyoruz. Taşınma sürecini en konforlu ve zahmetsiz bir şekilde geçirmenizi sağlayacak çözümler sunuyoruz.   Dragos evden eve nakliyat hizmetimizi uzman ve deneyimli personelimiz,  donanımlı taşıma araçlarımız ve özel paketleme ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin Dragos evden eve nakliyat hizmeti taleplerine ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz hizmeti sayesinde eşyaların miktarı, taşınılacak adresin uzaklığı, eşya taşınacak binaların durumu incelenmektedir. Bu inceleme sonucunda kaç personel çalışacağı, ne tür araç kullanılacağı ve işin maliyeti rapor olarak hazırlanarak müşterilerimize sunulmaktadır. Bazı bina koridorları büyük eşyaların taşınmasını mümkün kılmamaktadır. Böyle durumlar için bina dışından asansörlü taşıma sistemimizi devreye sokuyoruz. Bu yüzden ekspertiz çalışmasının müşterilerimizin taşınma konusunda bilgilendirilmeleri ve bütçelerini ayarlamaları açısından önemi büyüktür.

Dragos evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında eşyaların paketlenmesi deneyimli personelimiz tarafından dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Her eşya türüne uygun ambalajlar ile sarılmakta, uygun büyüklükteki varillere yerleştirilip, etiketlenmekte ve araca yüklenmektedir. Elektronik aletlerin, antikaların, giysilerin, beyaz eşyaların, mobilyaların tümü zarar görmeyecek şekilde paketlenmekte, karışmamaları için etiketlenmektedir.  Mobilyaların demontaj ve montajı, beyaz eşyaların tesisat bağlantı işleri uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ekibimizde marangoz, tesisatçı bulunmaktadır.

Dragos evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında tüm eşyalar sigorta kapsamına alınmaktadır. Tüm eşyaları hasarsız ve eksiksiz teslim etme garantisi veriyoruz. Tüm eşyaları yeni yerlerine yerleşmiş, montajları yapılmış, elektrikli eşyaların bağlantıları yapılmış ve kullanılır bir şekilde teslim ediyoruz.

Dragos evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilir, taleplerinizi müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.  Ekspertizlerimiz en kısa sürede sizinle bağlantı kurarak ücretsiz ekspertiz hizmeti için randevu alacaklardır. Ekspertiz çalışması sonucunda karşılıklı anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme yapıyor, eşyaların sigortalanmasını sağlıyor ve belirtilen tarihte taşınma işini başlatıyoruz.

HİZMET BÖLGELERİ

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç