Ekibimiz

İstanbul evden eve nakliyat 1997 Den beri evden eve nakliyat sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız Hekimoğlu evden eve nakliyat sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Amacımız batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de EVDEN EVE NAKLİYAT olarak firmamız tarafından başlatılmasıdır. Firmamız çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktadır.

Ekibimiz
Ekibimiz 3

Kartal Evden Eve Nakliyat

İstanbul şehir içi evden eve nakliyat hedeflenen temel gaye kalite ve müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda tüm nakliye çalışmaları büyük bir titizlikle yerine getirilmektedir. Bu doğrultuda seçilecek olan malzeme ve araç kalitesinden, işçiliğe kadar her şey özenle ve titizlikle yerine getirilmektedir. Tüm bu çalışmalar yapılırken müşterilerin ne düşündüğü ve nasıl hizmet almak istediği önemsenerek müşteri memnuniyet bazlı nakliye çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Böylece üst düzey nakliyatve taşımacılık hizmeti siz değerli müşterilere verilmeye çalışılmaktadır.

Cevizli evden eve nakliyat 

Ekibimiz
Ekibimiz 4