Menü Kapat

Erenköy evden eve nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da alanında uzman bir nakliye şirketi bulmak oldukça zordur. Müşterilerimiz taşıma sürecinde sürekli sorunlar ile karşılaşmaktadır. Özellikle de eşyaların zarar görmesi ve teslimatların gecikmesi bu sorunların başında yer almaktadır. Erenköy evden eve nakliyat şirketi ise yılların tecrübesi sayesinde dairelerde, ofislerde ve bürolarda bulunan eşyaları sorunsuz bir şekilde taşımmaktadır. Firmamız Kadıköy, Harem, Çekmeköy gibi bölgelere 2 saat içerisinde araç tahsis etmektedir. Taşınacak olan yataklar, bazalar ve mobilyalar dikkaytli bir şekilde ambalajlanmaktadır. Erenköy evden eve nakliyat şirketi ofis taşıma, büro taşıma ve kurumsal yük taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Firmamız işini özenerek yapmaktadır. Eşyaların zarar görmesi veya deforme olması halinde anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri devreye girmektedir.

Erenköy Nakliye Firmaları

Erenköy nakliye firmaları sayesinde taşınmak çok kolay bir iş haline gelmiştir. Müşterilerimiz elini hiç bir işe sürmeden yeni dairelerine yerleşmektedir. Eşyaların sökülmesi, paketlenmesi ve tekrar montaj edilmesi gibi işlemler uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız şehir içi taşımacılık ve şehirler arası nakliyat gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Erenköy nakliye firmaları kurumsal çalışma prensibi sayesinde müşterilerini memnun etmektedir. Asansörlü araç modellerimiz ile yüksek katlı binalar bile çok kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Erenköy evden eve nakliyat İstanbul’un tüm ilçelerine parça eşya taşıma, asansörlü ev taşıma ve şirket taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır.

Erenköy Nakliye

Erenköy nakliye firmamız öncellikle istenilen adreslere gelmekte ve çeşitli incelemeler gerçekleştirmektedir. Daha sonra müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Anlaşma neticesinde ise tüm yükler dikkatli bir şekilde paketlenmektedir. Yükleme, boşaltma gibi uygulamalar sırasında eşyaların zarar görmesi gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Erenköy nakliye ekipleri yatak odası takımlarını, mutfak araç gereçlerini ve beyaz eşyaları istenilen odalara kadar yerleştirmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler hesaplı fiyatlar ile nakil edilmektedir. Erenköy evden eve nakliyat ücretleri istanbul sektörünün çok çok altındadır. Buna rağmen firmamız müşterilerine net yüzde 20’lik bir indirim daha gerçekleştirmektedir.

Erenköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Erenköy nakliyat fiyatları daireden daireye göre farklılık göstermektedir. Özellikle de eşya sayılarına göre fiyatlar değişmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek net bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Zira paketleme, montaj gibi işlemler tek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilmektedir.

1 Comment

  1. Geri bildirim: ERENKÖY Evden Eve Nakliyat - CAN HEKİMOĞLU NAKLİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç