Atalar Mah. Halitpaşa Cad., No: 53/A Kartal/İstanbul
tr

Eşya Depolama

13.06.2013
583
Eşya Depolama

Depolama

Geçici bir süreliğine evinizi ya da ofisini boşaltmanız gerektiğinde; kullanmadığınız ama atmaya kıyamadığınız eşyalarınız olduğunda, eşya depolama güvenli depo hizmeti alabilirsiniz. Hijyenik koşullar açısından uygun ve düzenli olarak kontrolleri yapılan bir alanda, kemirgenlere ve haşerelere karşı gerekli koruma sağlanır. Eşyalarınızın karışmaması ve kaybolmaması için özenli bir şekilde paketleme ve tasnifleme yapılır. Kırılacak yapıda olanlar için birkaç kat şeklinde uygulanan baloncuklu naylon ve kağıtlarla yüksek seviyede koruma sağlanır. Bu sayede ne kadar zaman geçerse geçsin, eşyaların ilk günkü formlarında herhangi bir bozulma meydana gelmez. Eşya depolama sigortalı depo hizmeti sayesinde oluşabilecek en ufak bir hasarın bile telafi edilmesi sağlanır.

Eşya Depolama Tavsiyeleri

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde firmamız tarafından depolama sırasında herhangi bir hasar ortaya çıkmaması için gereken düzenlemeler yapılır:

  • Nem, küf ve rutubetin önlenmesi için ortam sıcaklığının belirli bir seviyenin altına düşmesi engellenir.
  • Gerekli havalandırma yapılırken yağmur, kar gibi mevsimsel koşullardan eşyaların etkilenmemesi sağlanır.
  • Zeminin sürekli kuru kalması için gerekli temizlik işlemleri gerçekleştirilir.
  • Kaliteli ürünler ile belirli aralıklarla ilaçlama yapılır.

Eşya depolama İstanbul’da bulunan ofisiniz için de yararlanabileceğiniz bir hizmettir. Geçici bir süreliğine yurtdışına çıktığınızda ya da sağlık sorunlarınız nedeniyle ara vermeniz gerektiğinde, bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Önemli evraklarınız, elektronik eşyalarınız size özel bir alanda ve güvenli bir şekilde saklanır. Sigortalı olarak sunulan bu hizmet sırasında ufak bir parçanın kaybolması halinde bile durumun telafisi gerçekleştirilir.

Eşya Depolama Firmaları

Yanlış bir firmayı tercih ettiğinizde, eşyalarınızı yeniden aldığınızda hoş olmayan sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Islanmış mobilyalar, her biri bir yana saçılmış tabak parçaları, kırılmış aynalar… Gözünüzde canlandırdığınızda bile oldukça ürkütücü olan bir manzarayla karşılaşmamanız için yapmanız gereken Hekimoğlu deneyimine güvenmektir. Depolarımızı gördüğünüzde, ne kadar sorunsuz bir hizmet alacağınızdan daha da emin olabilirsiniz. Sigortasız hizmet veren eşya depolama firmaları ile çalışmanız halinde ciddi maddi kayıplar yaşamanız da söz konusu olabilir. Bu nedenle illegal yollarla hizmet veren kişilere itibar etmemeniz gerekir.

Yeni evlenecek çiftler, uygun fiyattan buldukları mobilyaları ya da beyaz eşyaları düğün tarihinden önce almak ister. Bunu engelleyen ise uygun bir saklama alanına sahip olmamalarıdır. Hekimoğlu Nakliyat, yeni yuva kuracak olanların yardımına koşarak güvenilir bir ortamda eşyalarını saklamalarına imkân verir. Gözünüz arkada kalmadan tüm çeyizinizi firmamıza emanet edebilir; yeni evinizi yerleştirene kadar güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları

Profesyonelliği ile her zaman göz dolduran firmamız, sunduğu uygun fiyat seçenekleri ile de sizin yanınızdadır. Eksper kontrolünden sonra size avantajlı bir teklif sunulur. Anlaşma sağlanması halinde taşıma için gün ve saat belirlenir. Tıpkı nakliye hizmetimizde olduğu gibi ofis ve ev eşya depolama sürecinde de aynı özenle hareket edilir. Elektronik eşyalarınızın darbelerden korunması, kabloların ezilmemesi ve çizilmelerin önlenmesi için titiz bir çalışma yürütülür.

Dolaplarınız demonte hale getirilerek, paketleme malzemeleri ile sarılarak parça kaybının önlenmesi için bir arada saklanır. Fiyatlar; sunulan hizmetlerin çeşitliliğine göre farklılaşır. Örneğin; çok geniş bir depolama alanı kullanılması gerekmiyorsa nakliyeye ihtiyaç duymayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, eşya depolama fiyatları İstanbul’da düşük ücretlerle sunulur. Ücretlerin makul seviyelerde olması, öğrencilerin de bu hizmetten yararlanması için fırsat verir. Yaz aylarında boş evlere kira ödemek istemeyen gençler, evlerini boşaltarak eşya koymak için depoları tercih edebilir. Siz de hayatınızda meydana gelen geçici değişiklikler esnasında ya da anılarınızı barındıracak uygun bir alan aradığınızda, firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonBİZİ ARA
×