Evden Eve Nakliyat 3+1 Ev Taşıma

Genelde ülkemizde bulunan orta büyüklüğün üstünde sayılan, oturanların içerisinde bol bol eşyası olduğu ev tipi 3+1 ev tipidir. 3+1 ev taşıma ise, taşımacılık sektöründe gerek kapasite, gerekse yeterlilik bakımında birçok şirketin çuvalladığı bir konudur. Gerekli teknik donanıma ve gerekli kapasiteye sahip olduğumuz için, Hekimoğlu Nakliyat olarak bizler sizleri yarı yolda bırakmayız.

Evlerinizin taşınacağı sırada değil, birkaç gün önceden bizlerden randevu almanız gerekmektedir. Randevu işlemlerinizi önceden ayarlamanızın sebepleri ise;

  • Konum araştırmasının yapılması gerektiğinden, öncesinden bir iki gün firmamıza müddet vermiş olabilirsiniz.
  • Yoğunluk oranlarımızdan dolayı mağduriyet yaşamamak için de mutlaka randevu alarak, ev taşımacılığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • 3+1 evden eve nakliyat konusunda gerekli ekipmanlarımızın müsait olma durumunu randevunuza göre ayarlarız.
  • Ekstra vakit kaybı yaşamadan, her şey planlandığı gibi taşınmış olacaktır.

3+1 Ev Taşıma

İstanbul içinde bulunan 3+1 boyutlarında ki evinizi taşımak istiyorsanız, Hekimoğlu Nakliyat’ın tecrübeli taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İstanbul 3+1 ev taşıma işlemlerinizde sizlerin yanında olan bizlere, iş bitiminde teşekkür etmek isteyebilirsiniz. Yakınlarınıza bizleri tavsiye ettirmeyi, sizler için uygun bir durum haline getirebilirsek, işimizi başarmışız demektir.

Yapmamız gerekenleri, taşımacılık konusunda günün getirdiklerini biliyor ve ona göre hareket ediyoruz. Günün koşullarını sizlere sağlayamayacak olan şirketlerden de uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. 1900’lü yıllardaymışçasına taşımacılık, günümüz de gülünç ve oldukça hatalıdır.

Bizler 2020 yılına uygun ve düzgün biçimde taşımacılık yapmaktayız. Bazı şirketler utanmasalar, el arabasıyla taşımacılık yapmayı bile ekonomik diye deneyebilirler. Müşterilerimizin memnuniyeti için hiçbir masraftan kesinlikle kaçınmıyor, aksine müşteri memnuniyeti için daima çabalıyoruz.

Evden eve nakliyat konusunda neden bu kadar iyi olduğumuzu buradan da anlayabilirsiniz. Bir üst paragrafı tamamen okuduysanız, Hekimoğlu Nakliyat’ın sizler için ne kadar da doğru bir tercih olduğunu anlamışsınızdır. Yapmanız gerekenlerin başında, Hekimoğlu Nakliyat olarak bizlerin web sitesinin ana sayfasına girmek var. Web sitemizin içerisinde, taşımacılık işlemleriniz için randevu alacağınız numara, iletişim bölümünde mevcuttur. O bölüme tıklayarak, kolaylıkla numaramıza ulaşabilir ve de yine kolaylıkla bizlerden taşıma günü için randevu alabilirsiniz.

Ev Taşıma Esnasında Problemlerin Çözümü Odaklı Çalışmaktayız

Evlerinizin taşınması konusu oldukça önemli ve bir o kadar da problem oluşmasına açık bir konudur. Ev taşıma esnasında problemlerin çözümü odaklı çalışma stilimiz sayesinde, sizlere İstanbul içerisinde ki sayılı hizmetlerden bir tanesini sunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat 3+1 Ev TaşımaHekimoğlu’nun ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alarak, eşyalarınızı taşıma işlemleri öncesinde sigortalatma imkânınız da bulunmakta olan diğer bir avantajınızdır. Taşıma esnasında ortaya çıkabilecek en büyük problemlerin başında, eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir fiziksel zararı sigortalama yöntemi sayesinde ekonomik zarar almadan, kolayca atlatabilirsiniz.

Tabi ki de bizler çalışırken sürekli sorun çıkmaması adına kontrollerimizi yapıyoruz. Ama her alanda olduğu gibi, nakliye sektöründe de bazen görünmez kazalar olabiliyor. Bu görünmez kazalar oluşmadan, sigortalama güvencesiyle eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

Evden eve nakliyat işlemleriniz sırasında, sigortalama sizleri güven altında tutarken, alacağımız önlemlerde hatayı minimuma indirmektedir. Minimuma hata indirmekte uzmanlaşan şirketimiz, taşıma esnasında sabit olan eşyalarınızı, taşıma işlemi bittikten sonra da dikkatli biçimde geri evinize çıkaracaktır.

Eşyalar sabit değil, hareketli bir araç üzerinde hareket ettikleri için, altlarındaki platformdan kayıp zarar görebilmektedirler. Eşyalarınızı taşımacılığa başlamadan önce özenle sabitleyerek, platformdan (nakliye aracımızın arka bölümünde yer alan) düşmesini önlüyoruz. 3+1 ev taşıma işlemlerinizi bizlerden alırsanız, bu ayrıcalıklara sahip olacaksınız. Hekimoğlu olarak İstanbul’da hizmet vermediğimiz semt bulunmazken, sizlerin bulunduğunuz herhangi bir ile de randevu almak için bizleri arayabilirsiniz.