Atalar Mah. Halitpaşa Cad., No: 53/A Kartal/İstanbul
tr

Evden Eve Nakliyat Neleri Kapsar

01.02.2021
48
Evden Eve Nakliyat Neleri Kapsar

Yeni bir yere taşınmak herkesi heyecanlandırır. Taşınacağınız bu eve ilk adımı nakliye firmasıyla ve ekibiyle yaparsınız. Peki evden eve nakliyat neleri kapsar? Bu ilk adımda nakliye firmasının ve sizin karşılıklı olarak uymanız gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallara uyulması sonucu iki tarafta da hiçbir problem yaşanmamaktadır. Nakliyatın neleri kapsayacağı ise bellidir.

Evden eve nakliye aslında taşınacak insanlara bir paket halinde sunulmaktadır. Bunun paketin içinde eşyaların taşınması, ambalajlanması, yerleştirilmesi, montaj işlemleri vb. birçok hizmet bulunmaktadır. Fakat sadece eşyalar taşınacak ise bu durumu belirttiğiniz taktir de fiyat üzerinden indirim alma şansınız da olabilir.

Evden eve nakliyat neleri kapsar sorusuna birkaç madde de cevap verilebilir:

  • Şehir içi ve şehir dışı taşınmalar
  • Eşyaların jelatinler ile paketlenmesi
  • Eşyaların sınıflandırılması
  • Eşyaların evin içine ve istediğiniz odaya koyulması
  • Montaj gerektiren eşyaların montajının yapılması
  • Nakliye sigortası yapılması

Nakliye firmaları bunları üstlenirken bazı taşınma işlemlerini üstlenmezler. Klima sökümüne nakliye firmaları karışmaz. Temizlik gibi görevleri üstlenmezler. Duvar delme işlemleri yapmazlar. Taşınacak evcil hayvan var ise bu önceden mutlaka görüşülmelidir. Üstelik karşılıklı saygı da unutulmaması gerekenler arasında yer almalıdır.

En Kapsamlı Evden Eve Nakliyat Hizmetini Nasıl Alırım?

Yeni evinizi tuttunuz ve geriye en kapsamlı evden eve nakliyat hizmetini alırım kısmı kaldı. Taşınmaya karar verdiğiniz anda nakliye şirketine arayarak yeni taşınacağınız yer ile ilgili bilgileri verirsiniz. Nereden nereye gideceğiniz, konum bilgileriniz, apartman şekli, kaçıncı kata eşyaların taşınacağı, daire büyüklüğü gibi bilgiler verilir. Bu bilgilerin yanında eşya miktarı da seçtiğiniz firma ile paylaşılır.

Nakliyat firması, nakliye hizmetini verirken size bir paket sunacaktır. Bu paketin içinde yapılacak hizmetler yer alacaktır. Bu hizmetler evinizin en doğru şekilde taşınması için tasarlanmıştır. Aklınıza takılan her türlü konu için telefon ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Profesyonel ekipler sayesinde yeni evinize hiçbir sorun yaşanmadan taşınabilirsiniz.

Seçeceğiniz firmanın eşyalarınızı sigortalamasına dikkat etmeniz sizin için yararlı olacaktır. Kamyonun devrilmesi ya da yanması durumunda eşyalardan firma sorumludur. Sigorta ile mağduriyetiniz karşılanır. En kapsamlı evden eve nakliyat hizmetini nasıl alırım sorunuza cevaplar vermeye çalıştık. Sizleri mutlu yuvanıza ulaştırmak için bir telefon uzağınızdayız.

Tuzla evden eve nakliyat ve Kartal evden eve nakliyat alanlarında uzun yıllardan beri üstün kalite hizmetler sunarak sizlerin memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz. Hemen bize ulaşarak yenilikçi hizmetler almaya başlayabilirsiniz. Ümraniye evden eve nakliyat alanında da profesyonel personel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
BİZİ ARA
× WhatsApp