Evden Eve Nakliyat Sorunları ve Sebepleri Nelerdir?

Evden Eve Nakliyat Sorunları ve Sebepleri Nelerdir?

Evden eve taşımacılık yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur planlamadır. Gelişi güzel iş yapıldığı zaman, bütün problemler göz ardı edilmiş olup, ileriye dönük sorunlar canınızı sıkabilir. Evden eve nakliyat sektöründe planlı bir şekilde taşımacılık yapan şirketimiz ile sizlerin yanındayız. Peki, planlama nasıl yapılıyor? ;

  • Planlama yaparken, öncelikle evden eşyaların çıkarılıp, nakliyat aracına yüklenmesi konusu gündeme gelmekte.
  • Koyulacak eşyalarınızın türüne göre koruma altına alınması ise, baştan planını yaptığımız bir diğer konu.
  • Nakliyat aracından sonra, eşyalarınız için en güvenli ve en hızlı güzergâh seçimi yapılarak, en kısa sürede, diğer adresinizde taşıma aracımız ile bulunmayı hedeflemekteyiz.
  • Diğer adresinize eşyalarınızı çıkartırken ve dilediğiniz yerlere eşyalarınızı yerleştirirken de oldukça dikkatli ve titiz davranıyoruz.

Evden eve nakliyat fiyatları konusuna gelindiğinde ise, müşterilerimizin talep ve arzuları doğrultusunda, kilometre bazlı fiyat araştırması yapıp, ona göre bir ücret belirlemekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Yol Esnasında Karşılaşılan Sorunlar

Yol esnasında birçok badire hepimizin başına gelebilir. Her birimizin tepkisi ise bu tarz durumlarda, bir ötekinin tepkisinden farklı olacağı gibi, talihsiz durumlarda kurum ve şirketlerin tutumları da değişmektedir. Evden eve nakliyat esnasında, yolda başımıza gelen her türlü durumdan bizler sorumluyuz. Çoğu firma hatayı kabul etmek yerine sizleri suçlama yöntemine gidebilir. Bu tercih edilecek en kolay yöntem olup, bizler müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem nedeniyle bu yöntemden uzak bir tutum sergilemekteyiz.

Yol esnasında karşılaşılabilecek sorunların birçoğunda müşteri değil, firma hatalıdır. Evden eve taşıma aracına eşyaları koyarken yanlış sabitleme veya doğrudan sabitlemeden harekete geçme hadisesi, tamamen şirketlerin sorumluluğunu alması gereken bir olaydır. Şirket olarak eşyalarınızın güvende olduğundan ve yol boyunca sabit kalarak, devrilme, birbirine çarpma gibi hasarlardan korunacağından emin olmadan yola çıkmıyoruz.

Evden eve nakliyat platformu

Evden eve nakliyat platformu içerisinde yer alan birçoğu kişi şirketleşmekten uzak kimselerdir. Sorunlardan bir tanesi olan, iş ahlakından uzak tutumda, tam olarak bu yüzden meydana gelmektedir. Kurum tercihi yapmamanız sebebiyle oluşabilecek birçok sorunun kapısını kendiniz açmış olursunuz. Bizler kaliteli bir kurum olarak sizlere hizmetlerimiz sırasında da, hizmetlerimizin sonrasında da yardımcı olmaktan asla vazgeçmiyoruz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Evden eve nakil işlemleri sırasında fiyatı etkileyen faktörler arasında, eşyalarınızın çokluğu ve kapladığı yer, gidilecek mesafe gibi etkenler mevcuttur. Evden eve nakliyat fiyatları bilgilendirmesini, eşyalarınız ve gidilecek mesafeyi bizlere bildirerek, net fiyat öğrenimi yapabilirsiniz.

Fiyat belirlendikten sonra, ekstra bir maliyetle karşılaşmak istemiyorsanız, lütfen tüm bilgilerinizi bizlere eksiksiz iletiniz. Taşınacak eşya ve gidilecek yolun uzaması durumda(yanlış bilgilendirmelerde) fiyat artışı yaşanabilmektedir. Şayet verdiğiniz bilgiler tamamen doğruysa, sizlere belirttiğimiz fiyat aralıkları içerisinde ücretlendirmeniz gerçekleşir.

Evden eve nakliyat firmalarında fiyatlandırma konusunda oldukça abartı veya oldukça düşük fiyat belirleyen kimseler bulunmaktadır. Düşük fiyattan alacağınız hizmetlerde kalitesizlik, yüksek fiyattan alacağınız hizmetlerde ise kendini beğenmişlik ve umursamazlık gibi tepkiler ile karşılaşabilirsiniz. Bu tarz tepkilerle karşılaşmamak için yapmanız gereken tek şey, taşımacılık sektörünün en iyi firmaları ve en makul fiyatlarıyla hizmet veren bizleri seçmek olacaktır.

Evden eve şehirlerarası nakliyat

Evden eve şehirlerarası nakliyat işlemleriniz içinde çekinmeden fiyatlandırma sorma imkânınız bulunmaktadır. Bir şehirden, öteki şehre giderken yapacağımız bu yolculuklarda, sizler için sorunsuz hizmet sunmayı kendimize görev edinmiş, kaliteli elemanlara sahip, üst düzey müşterilere hitap eden bir firmayız.

Bizler ile tüm taşımacılık işlemleriniz ile ilgili çalışmak için, web sitemizde bulunan iletişim numarasından bizlere arama veya mesaj yoluyla ulaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanıtım Video
Site Haritası

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç