Evden eve nakliyat Taşınma Klavuzu

Yaşamak için uygun bir yer bulun

Hekimoğlu evden eve nakliyat olarak sakıncalarınızı ve ihtiyaçlarınızı görüyor ve buna göre bir düzenleme getiriyoruz.

Bu biraz zaman alabilir, ancak acele etmezseniz kesinlikle karşılığını alacaktır. İnternette iyi bir daire arayabileceğiniz pek çok yer vardır ve başlamak için en iyi yer sosyal medya profillerinizdir.

Harika bir kiralama aradığınızı söyleyin ve ne çıkacağını görün. Fiyat aralığınız ve istediğiniz yer konusunda net olun. 

Kira bütçenize sadık kalın! Sırf güzel olduğu için fiyat aralığınızın biraz dışında bir şey seçmek cazip gelebilir, ancak muhtemelen yolda pişman olacaksınız.

Konumunuzu, işyerinize ve diğer ilgi çekici yerlere yakın olacak şekilde seçin. Örneğin, bir spor salonunun, bir parkın veya gerçekten iyi bir fırının yakınında yaşamak isteyebilirsiniz. 

Yeni evinizin güvende olduğundan emin olun. Kira çok düşük görünüyorsa, kira sözleşmesini imzalamadan önce o caddedeki suç oranını kontrol edin. 

Yeni daireniz için toplu taşıma araçlarının iyi olmasının ne kadar önemli olduğuna karar verin. Sosyal hayatınızı potansiyel olarak daha canlı hale getirebilir ve hatta arabanızı (ve araba ödemelerini) atabileceğiniz anlamına gelebilir.

Her durumda, önceden planlayın ve yeni eviniz için mobilya, mutfak eşyaları ve kişisel ihtiyaçlarınız gibi ihtiyaç duyacağınız şeyleri toplamaya başlayın – başka bir ülkeye taşınmayı planlamıyorsanız. Bu durumda, bunları taşındıktan sonra satın almak daha akıllıca olacaktır. 

Profesyonel bir taşıma şirketi kiralayın

Bu, taşınmanın ne yazık ki kaçırdığı ipuçlarından biridir: profesyonel bir taşınma şirketi , taşınmanın zorluklarını ve sırt ağrısını ortadan kaldıracaktır. Küçük ayrıntıların geri kalanıyla ilgili endişelenmeye yetecek kadar şeyiniz var, bu yüzden işi tam hizmetli taşıyıcılardan oluşan bir ekibin yapmasına izin verin ve ilk taşıma deneyiminizi iyi bir deneyim haline getirin. Unpakt’tan bir fiyat teklifi almak, bu gideri hareketli bütçenize önceden dahil etmenize yardımcı olacaktır – böylece mali durumunuzun üstesinden gelebilir ve eşyalarınızı korumak için taşınma sigortası konusunda iyi bir anlaşma yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanıtım Video
Site Haritası

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç