Menü Kapat

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat

fenerbahçe evden eve nakliyat

Hekimoğlu Nakliyat, kaliteli ve güvenilir nakliye firmalarının başlarında gelmektedir. 30 yılı aşkın süredir İstanbul geneline taşımacılık hizmeti sunan firmamız Fenerbahçe evden eve nakliyat hizmeti ile de müşterilerinin taleplerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

Fenerbahçe evden eve nakliyat hizmeti için donanımlı araçlarımız ve eşyanın türüne uygun özel paketleme ekipmanlarımız ile eşyalarınız güvende ve sağlam bir şekilde taşınmaktadır. Deneyimli ve uzman personelimiz eşya paketlenmesinden taşınmasına ve tüm montaj işlerine kadar her konuda yüksek kalitede işçilik sergileyerek tüm eşyalarınızı kullanılabilir durumda yerleştirerek işini tamamlamaktadır.

Fenerbahçe evden eve nakliyat hizmeti için gelen taleplerinize öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertizlerimiz evinize gelerek eşyalarınızın miktarına, taşınılacak yeni adresin uzaklığına göre nasıl bir araç kullanılacağını, ne kadar uzaklığa taşınılacağını, binaların kat yükseklikleri ve eşyaların miktarına göre kaç kişi çalışacağını saptarlar ve bir taşınma raporu hazırlarlar. İşin maliyetini de içeren bu raporu müşterilerimize sunarak bilgilendiririz.

Müşterilerimiz Fenerbahçe evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak istediklerinde karşılıklı sözleşme imzalanır ve eşyaların sigorta işlemlerini gerçekleştiririz. Belirtilen tarih ve saatte de aracımız ve personelimiz adresinizde hazır olurlar, taşınma işlemini başlatırız.

Fenerbahçe evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenip, montaj ve demontajları yapılır, hassasiyet ve dikkatle araca taşınan eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adresinize ulaştırılır ve yeni adresinize taşınarak sizin talimatlarınız doğrultusunda yerleştirilir. Tüm sözleşme maddeleri yerine getirilmiş olarak işimizi tamamlamış oluruz.

Hekimoğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz, stressiz ve kayıpsız bir taşınma gerçekleştirmek temel hedefimiz ve görevimizdir. Siz elinizi hiçbir eşyaya sürmeden, yorulmadan taşınmanın keyfini yaşarken biz de işimizi tam ve doğru bir şekilde yapmanın gururunu yaşamaktayız.

Siz de sorunsuz bir şekilde taşınmak hayali kuranlardansanız, Fenerbahçe evden eve nakliyat hizmetimiz ile hayallerinizi gerçekleştirmek isteriz. Bunun için yapmanız gereken bize ulaşmak ve talebinizi iletmektir. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz taleplerinizi ilgili birime aktarmakta ve en kısa sürede sizinle iletişime geçilmektedir.

Evden eve nakliyat firmalarımız ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz olarak hizmetlerimizi vermekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçiniz. Uzman kadrolarımız ile 7 / 24 saat hizmet vermeye açığız. Geniş araç parkurlarımız ile sizlere her zaman hizmet vermek vermiş olduğumuz her işlemi ise garantili olarak sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç