Menü Kapat

Gebze Evden Eve Nakliye

Gebze evden eve nakliye hizmetleri Hekimoğlu taşımacılık şirketi tarafından makul fiyatlar ile verilmektedir. Tüm ofis, daire ve depolar alanında uzman personellerimiz tarafından taşınmaktadır. Ayrıca Gebze’nin her mahallesine 1 iş günü içerisin de ekip yönlendirilmektedir. Ekiplerimiz mobilyaları, beyaz eşyaları, avizeleri özenle paketlemektedir. Hantal mobilyalar marangoz ustalarımız tarafından sökülüp monte edilmektedir. Gebze evden eve nakliye ofis taşıma, asansörlü nakliye, şehir içi parça eşya taşıma ve sigortalı taşımacılık gibi hizmetler sunmaktadır. Firmamız Gebze’den Kocaeli’ye, İstanbul’a ve Bursa’ya sevkiyatlar düzenlemektedir. 4+1, 5+1 gibi daireler ve büyük şirketler kapalı kasa tırlar ile nakil edilmektedir. Hekimoğlu nakliyat taşımacılık sektörünün en sorunsuz hizmetini sağlayarak müşterilerini memnun etmektedir.

Gebze Nakliyat Firmaları

Gebze evden eve nakliyat
Gebze evden eve nakliyat

Gebze nakliyat firmaları her türlü eşyayı sistemli bir şekilde taşımaktadır. Paketleme, yükleme, boşaltma gibi işlemler dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Gebze’den alınan eşyalar müşterilerimizin talepleri doğrultusun da her yere götürülmektedir. Asansörlü nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için de destek sağlanmaktadır. Ayrıca seri imalat ürünleri, toplu mobilyalar, kurumsal yükler ve ambar yükleri de Gebze nakliyat firmaları tarafından nakil edilmektedir. Taşınma sırasında pek çok müşterimiz çeşitli sorunlar ile karşılaşmaktadır. Ancak Hekimoğlu nakliye firmamız her zaman sorunsuz ve zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Tüm araç modellerimiz kapalı kasadır. Sevkiyat sırasında eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Gebze evden eve nakliye dubleks daireler, villalar ve rezidans gibi lüks konutlar için de sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze evden eve nakliyat firmamız ev taşıma noktasında ekonomik bir hizmet sunmaktadır. 2+1 ve 3+1 gibi dairelere özel yüzde 25’e varan indirimler yapılmaktadır. Gebze içi taşımacılık hizmetleri veya yakın güzergahlar için araç masrafları bünyemiz tarafından karşılanmaktadır. Gebze evden eve nakliye ekipleri tüm eşyaları müşterilerimizin istekleri doğrultusun da monte etmektedir. Bazalar, yataklar, mobilyalar yeni odalara kadar çıkarılmaktadır. Ayrıca Hekimoğlu nakliye şirketi, şehirlerarası ev taşıma fiyatları açısından da ekonomik bir hizmet sunmaktadır. 1+1 gibi küçük daireler için en ufak bir işçilik masrafı alınmamaktadır. Yine Kartal’dan, Pendik’ten, Kaynarca ve Maltepe’den Gebze’ye günlük sevkiyat desteği sağlanmaktadır.

Gebze Evden Eve Nakliye Firması

Gebze evden eve nakliyat
Gebze evden eve nakliye

Sektör de en ucuz hizmeti veren Hekimoğlu Gebze evden eve nakliye firmamız, müşterilerine avantajlı teklifler sunmaktadır. Parça eşyalar, tek tük ev mobilyaları ve 1+o ofisler küçük kamyonetler ile nakil edilmektedir. Paketleme sırasında kullanılan pat pat naylonlar sayesinde taşıma güvenliği maksimuma getirilmektedir. Gebze evden eve nakliye firması tüm adreslere ekspertiz yönlendirmektedir. Müşterilerimize net bir fiyat bilgisi sunulmakta ve bu fiyat dışında ekstra bir para talep edilmemektedir. Hekimoğlu nakliyat fiyatları piyasa ortalamasına göre daha düşüktür. Ucuz taşımacılık adı altında faaliyet gösteren bazı nakliyecilerin yaptığı gibi müşterilerimizin mağdur edilmesi söz konusu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç