Menü Kapat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat bir evdeki eşyaların başka bir adrese taşınması işlemidir. Eşyaların başka bir yere taşınması amatörce yapılacak bir iş değildir. Evde kullanılan özenle muhafaza edilen, itina gösterilen eşyaların taşınması ancak teknik personele sahip, nitelikli ve profesyonel hizmet veren bir firmadan taşınması gerekir.

Çeşitli sebeplerden dolayı insanlar başka bir eve taşınmak durumunda kalabilmektedirler. Özellikle kamu personeli yaz aylarında tayin sebebiyle taşınmak zorunda kalmaktadırlar. Taşınma işlemi sürekli yapılan bir iş değildir.

Yüksek fiyatlara alınan beyaz eşyaların, mobilyaların, koltukların, mutfak araç ve gereçleri gibi tüm malzemelerin taşınması özen isteyen bir iştir. Eşyalarınızın zarar görmeden garanti kapsamında taşınması ve gayet zor olan taşıma işlemini sizin için kolaylaştırmak için Gebze Evden Eve Nakliyat firmasını tercih ederek, memnun olacağınız bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Veren Bir firma İle Eşyaların Taşınmasının Önemi

Evden eve taşımacılık sektöründe birçok firma bu hizmeti vermektedir. Bu işlemi yapanlar arasında taşımacılık alanında hiçbir sertifikası olmayan, sigortacılık hizmetini kullanmayan, amatörce taşma yöntemleri kullanarak taşıma hizmeti yapanlar bulunmaktadır. Bu tür işlemleri yapanlar, düşük fiyat teklifleri ile müşteri bulmaya çalışırlar.

Fiyata aldanarak eşyalarını taşıtanlar taşıma işleminden sonra eşyalarında görülen zararları gördüklerinde pişman olmaları kaçınılmazdır. Bu yüzden yüksek fiyatlarla alınan eşyaların zarar görmemesi, eşyaların sigortalanarak taşınması için profesyonel hizmet veren bir firma aracılığıyla yapılması gereklidir. 

Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak, taşınacak eşyalar sigortalanmaktadır. Bu sayede olası herhangi bir zarar söz konusu olduğunda zararınızın tamamı sigorta tarafından karşılanmaktadır. Yıllarca emek verilerek alınan eşyalarınız profesyonel hizmetimiz sayesinde, tecrübeli teknik personelimiz tarafından dikkat ve özen gösterilerek taşınmaktadır. Ayrıca son teknoloji asansörlü taşıma hizmeti kullanarak eşyaların hiçbir zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır.

Evden Eve Taşıma İşleminde Firmamız Tarafından Yapılan İşlemler

Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak müşterilerimizin firmamızla irtibata geçmeleri halinde, aşağıda belirtilen işlemler yapılarak nitelikli ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

  • Öncelikle taşınacak eşyaların sayısı, büyüklüğü, kapasitesi, eşyaların bulunduğu kat gibi bilgiler için personelimiz verilen adrese giderek gerekli tespitleri yaparlar.
  • Müşterimizin isteği doğrultusunda kaba eşyalar dışındaki diğer eşyaların paketlenmesi firmamız tarafından yapılacaksa taşıma tarihinden birkaç gün önceden elemanlarımız tarafından evdeki eşyalar uygun ambalajlarla paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir.
  • Taşıma tarihi belirlenir ve sigorta kapsamında eşyalar taşınması için gerekli resmi prosedürler yerine getirilir.
  • Taşıma günü gerekli tüm ekipmanlar ve personel ile birlikte verilen adrese gidilir. Eşyalar, eşyanın özelliğine ve hassasiyetine göre olası her türlü çizik, darbe gibi olumsuz durumlara karşı ambalajlanır.

Mobilya, kanepe gibi ürünler demontajı yapılır ve ambalajlanır. Tüm eşyalar asansörlü taşıma le araca yüklenerek varılacak adrese gidilir ve eşyalar müşterilerimizin isteği doğrultusunda belirtilen yerlere yerleştirilir. Beyaz eşyaların bağlantıları yapılır. Eşyalar yerleştirildikten sonra eşya sahibi le birlikte gerekli kontroller yapılarak işlem tamamlanır.

 Evden Eve Taşımacılıkta Fiyatların Belirlenmesini Etkileyen Faktörler

Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak, kalite ve uygun fiyatı bir arada sunar ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel hizmet veren kurumsal bir firmayız. Taşımacılık sektöründe en uygun fiyatlarla eşyalarınız güvence altında hiçbir zarar görmeden taşıma işlemlerini yapıyoruz.

Fiyatlar belirlenirken, evin bulunduğu katın durumu, eşyaların kapasitesi, sigorta kapsamı, taşıma mesafesi, kaba eşyalar dışında diğer eşyalarında firmamız elemanları tarafından paketlenmesi gibi hususlar göz önünde bulundurularak belirlenir. 7/24 saat hizmet veren, Gebze Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarınızı taşırken emanetiniz emanetimizdir prensibiyle hareket ederek sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Farklı birçok sebebe bağlı olarak ev ya da iş yerlerinin bir yerden başka bir yere taşınması ile karşılaşılabilmektedir. Gerçekleştirilecek olan taşınma işlemi son derece zorlu bir süreci sunmaktadır.

Bu taşınma yükünü üstünüzden alarak kaliteli hizmet ile ev ya da iş yerinizi taşınmasına destek olan evden eve nakliye firmamız uzman kadromuz ile sizlere destek olmaktayız. Gebze evden eve nakliyat işlemlerinizde sadece ev değiş iş yerlerinizin nakliye işlemleri içinde başvurunuzu yaparak taşınma işleminizi kısa sürede ve güven ile gerçekleştirmeniz mümkün.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri 

Gebze evden eve nakliyat işlemlerini edinebilmek için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekir. Başvurunuzu gerçekleştirmenin akabinde eksper hizmeti için firma personelimiz adresinize ulaşım sağlar.

Exper Hizmeti Nedir?

  • Exper Hizmeti Nedir?

Ev ya da iş yeri taşınma işlemlerinizin gerçekleşmesi için yaptığınız başvuru sonrasından konusunda uzman olan personelimiz adresinizi ziyaret eder. Bu ziyarette bazı tespitleri yapar. Bu tespitler taşınmaya konu olan eşya yükünün belirlenmesinden taşınmanın gerçekleşeceği binanın incelenmesine kadar uzanan bir listeye sahiptir. Kat sayısı, asansör olup olmaması, asansörlü taşımacılık için binanın uygun olup olmaması gibi detaylar kayıtlanır. Taşınma adresi ile olan mesafenin yanında taşınılacak olan bina hakkında da bilgiler alınır. 

  • Exper Tarafından Bilgiler Neden Alınır?

Gebze evden eve nakliyat işlemleriniz için yaptığınız başvuru sonrasından exper hizmeti için firma personelimiz adresinizi ziyaret eder. Bu ziyarette alınan bilgiler ile taşınma işlemleri için sunulacak hizmetler ve bu hizmetlerin fiyatlandırılmasına yer açılır. Yapılan ziyarette ayrıca evden eve nakliye firmasından talep ettiğiniz ekstra hizmet var ise bunu da belirtebilirsiniz. Bu hizmetler de fiyatlandırılarak sözleşme içine eklenir.

  • Evden Eve Nakliye de Hizmet Sözleşmesi Niye Yapılır?

Gebze evden eve nakliyat işlemlerinde gerçekleştirilecek olan eksper hizmeti sonrasından sözleşme hazırlanır. Sözleşme ile beraber alınacak olan hizmetler teyit edilirken aynı zamanda alınacak olan hizmetler sonrasında ödenecek bedel de açıkça belirtilir. Hizmet sözleşmesi aynı zamanda eşyanızın sigortalı olarak sevk edilmesinde önemli bir uygulamadır. Bunun yanı sıra yaşanabilecek olan anlaşmalığında önceden önleminin alınmasına destek olur.

  • Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sigortanın Önemi

Evden eve nakliye işlemelerinde gerçekleştirilecek olan taşıma sırasından eşyaların zarar görmesi ya da hasar alması durumunda sigortadan yararlanma mümkün olmaktadır. Hizmet sözleşmesinden yer alan hükümler uyarınca taşınma gün ve saatinde hizmet sunulur. Bu işlemlerde konusunda uzman olan ekibimiz belirlenen gün ve saatte hizmeti sunmak için adresinize ulaşım sağlar. Mobilyaların söküm ve paketlenmesinin yanı sıra diğer eşyalarında kolilere aktarılması akabinde asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyaları hem hızlı hem de güvenli olarak kapalı kasa araçlara severek edilerek yeni yerleşim yerinize ulaştırılır. Yeni yerleşim yerinizde de eksiksiz olarak teslimatın yapılması sonrasında hizmet sözleşmeniz ve sigorta sona erer. 

Evden Eve Nakliye Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Gebze evden eve nakliyat hizmetini alırken konusunda uzman olan ve deneyimli ekip ile hizmet sunan firmadan destek almanız oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra hizmet sözleşmesini hazırlayarak hizmet sözleşmesinde yer alan hükümlere uyarak zamanında işlem yapan firma seçiminde tercih etmeniz önerilir.

Evden eve nakliyat işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli olan ekibimiz ile size profesyonel destek sunmaktayız. Kapalı kasa araçlar ile eşyanızı herhangi bir zarar görmeden yeni yerleşim yerinize sevk ederek montaj ve benzeri işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan alacağınız evden eve nakliyat hizmeti ise size sadece yeni yerleşim yerinizin keyfini sürmek kalır. Firmamıza hemen başvuru yaparak evden eve nakliyat hizmetini alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç