Menü Kapat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gezbe Evden Eve Nakliyatta Hekimoğlu Farkı

Kocaeli’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi Gebze’de vatandaşlar, taşınma sorununu Hekimoğlu kalitesiyle aşıyor. Hekimoğlu Nakliyat’ın 20 yılı aşkın tecrübesinin bilincinde olan Gebze Halkı, evden eve ve ofisten ofise taşımacılıkta Hekimoğlu farkını ve ayrıcalığını yaşıyor.

HEKİMOĞLU: YÜZDE YÜZ TÜRK MALI

Sermayesinin tamamını nakliye işine aktaran Hekimoğlu Nakliyat Yöneticileri, özellikle araştırma-geliştirme konusunda da titiz bir çalışma yürütüyor. Taşımacılık işini dünya standartlarına göre yapmayı ilke edinen Hekimoğlu, ekip ve ekipman konusunda da rakipleri arasında kalitesiyle fark yaratıyor.

HERKES “HEKİMOĞLU” DİYOR

Müşteri portföyünü her geçen gün genişleten Hekimoğlu Nakliyat, müşteri memnuniyetini, tavsiye ile yeni müşteriler edinip, yeni bir kazanca dönüştürüyor.

UZUN YOLLAR, HEKİMOĞLU İLE KISALIYOR

Gebze’den İstanbul’a ya da Bolu, Balıkesir, Bursa gibi Marmara Bölgesi illerine eşyalarını taşımak isteyenler ilk olarak Hekimoğlu’nu arıyor. İçAnadolu, Ege ya da Akdeniz kıyılarını evini ya da ofisini taşımak isteyen Gebzeliler ise uzun yolların Hekimoğlu ile kısaldığına tanık oluyor.

Sınır Tanımayan Kaliteli Hizmet

Hekimoğlu ile Gebze‘den Taşınmak Çok Kolay

Gebze’de 1997 tarihinde başlayan yolculukta, geçen 23 yılın ardından çok iyi noktalara gelen Hekimoğlu Nakliyat, taşımacılık alanında 1 numara olduğunu Gebzevatandaşlara da hissettiriyor.Gebze‘den ofisini ya da evini Çekmeköy’e Üsküdar’a Kadıköy’e ya da Avrupa Yakasına taşımak isteyen vatandaşlar, Hekimoğlu’nu seçerek en doğru kararı vermiş oluyor.

Kaliteli ve Konforlu Hizmet Anlayışı

Taşınma epeyce bir stres yaşatan durumlardandır. Bu durumda taşınması gereken insanların en büyük yardımcısı nakliyat firmalarıdır. Nakliyat firması taşınmanın bütün yükünü üstlenerek kolay ve konforlu bir taşımacılık gerçekleştirmektedir.

 İşinde uzman çalışanlar sistemli ve pratik bir çalışma ile uzak ya da yakın mesafe fark etmeksizin kısa zamanda sağlıklı bir taşımacılık yapabilmektedirler. Şehirlerarası ya da şehirler için az eşya ya da çok fazla eşyada uygun araçlar kullanılarak gerekli hizmet en iyi şekilde sağlanmaktadır. Kullanılan araçların taşıma öncesi temizlenmesi ile eşyalar tertemiz olarak taşınabilmektedir. Özenli ve dikkatli çalışmalar sonucunda eşya gitmesi gereken yere sağlam ve sorunsuz ulaştırılmaktadır. 

Samandıra evden eve nakliyat bu alanda sistematik kaliteli pratik ve uygun maliyetli taşımacılık ile alanında aranılan bir isim olmuş durumdadır. Her zaman özverili itinalı ve güvenli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Samandıra evden eve nakliyat  firmamız taşınma durumunda ki müşterilerin en temel ihtiyacıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç