Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze Evden Eve Nakliyat

Kişilerin birçoğu isteyerek bir kısmı ise elinde olmayan nedenlerden dolayı yer değiştirmek zorunda kalabiliyor. Taşınma işlemleri denilen bu yer değiştirmeler içerisine ev taşımaları, işyeri taşımaları, okul eşyası taşıması depo eşyası taşınması gibi birçok eşyanın taşınması gerçekleşir. Bu zorlu taşıma işlemleri sırasında nakliyat firmalarından yardım alınır.

Çünkü bu firma var planlı ve programlı davrandıkları için taşınma işlemleri kısa süre içerisinde yapılır. Bu konuda yardım alabileceğiniz en profesyonel firmalardan biri de Gebze evden eve nakliyat firmasıdır. Firma yılların vermiş olduğu tecrübe ve alanında uzman kişiler yardımıyla tüm taşıma işlemlerinizi sorun olmaktan çıkarıp kolay bir hale getiriyor.

Gebze Eve Nakliyat Hizmetleri 

Gebze evden eve nakliyat işlemlerini edinebilmek için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekir. Başvurunuzu gerçekleştirmenin akabinde eksper hizmeti için firma personelimiz adresinize ulaşım sağlar. 

  • Exper Hizmeti Nedir?

Ev ya da iş yeri taşınma işlemlerinizin gerçekleşmesi için yaptığınız başvuru sonrasından konusunda uzman olan personelimiz adresinizi ziyaret eder. Bu ziyarette bazı tespitleri yapar. Bu tespitler taşınmaya konu olan eşya yükünün belirlenmesinden taşınmanın gerçekleşeceği binanın incelenmesine kadar uzanan bir listeye sahiptir. Kat sayısı, asansör olup olmaması, asansörlü taşımacılık için binanın uygun olup olmaması gibi detaylar kayıtlanır. Taşınma adresi ile olan mesafenin yanında taşınılacak olan bina hakkında da bilgiler alınır. 

  • Exper Tarafından Bilgiler Neden Alınır?

Gebze evden eve nakliyat işlemleriniz için yaptığınız başvuru sonrasından exper hizmeti için firma personelimiz adresinizi ziyaret eder. Bu ziyarette alınan bilgiler ile taşınma işlemleri için sunulacak hizmetler ve bu hizmetlerin fiyatlandırılmasına yer açılır. Yapılan ziyarette ayrıca evden eve nakliye firmasından talep ettiğiniz ekstra hizmet var ise bunu da belirtebilirsiniz. Bu hizmetler de fiyatlandırılarak sözleşme içine eklenir. 

  • Evden Eve Nakliye de Hizmet Sözleşmesi Niye Yapılır?

Gebze evden eve nakliyat işlemlerinde gerçekleştirilecek olan eksper hizmeti sonrasından sözleşme hazırlanır. Sözleşme ile beraber alınacak olan hizmetler teyit edilirken aynı zamanda alınacak olan hizmetler sonrasında ödenecek bedel de açıkça belirtilir. Hizmet sözleşmesi aynı zamanda eşyanızın sigortalı olarak sevk edilmesinde önemli bir uygulamadır. Bunun yanı sıra yaşanabilecek olan anlaşmalığında önceden önleminin alınmasına destek olur. 

Gebze evden eve nakliyat hizmetini alırken

Gebze evden eve nakliyat hizmetini alırken eşyanın ideal şekilde ve özen ile toplanıp paketlenmesi sonrasından kapalı kasaya nakli sırasında geçmişte insan gücünden yararlanılırdı. Asansörlü taşımacılık için uygun olmayan durumlarda gene insan gücü ile taşımacılık yapılmasına karşın asansörlü taşımacılık hem hızlı hem de güvenli bir hizmet edinilmesini sağlar. Eşyanın asansöre yüklenerek kapalı kasalı araçlara kısa sürede yerleştirilmesini sağlayan sistem aynı zamanda yeni yerleşim yerine eşyaların nakledilmesi aşamasında da destek olur. 

Evden Eve Nakliyatta Fiyatları Belirleyen Faktörler Nelerdir?

Tezgâh altı denilen evden eve taşımacılık yapan yerler, müşteri temin etmek için ucuz fiyat tekliflerinde bulunmaktadırlar. Bu fiyat tekliflerine aldanarak eşyalarını taşıyanların çoğunluğu pişman olmaktadır. Eşyalarda oluşan hasarların karşılanması noktasında maalesef muhatapta bulamamaktalar. Bu yüzden yüksek ücretler verilerek alınan eşyaların taşınması konusunda mutlaka profesyonel destek alınmalıdır. Bu da ancak profesyonel hizmet veren kurumsallaşmış firma vasıtasıyla olabilir. Eşyaların kapasitesi, taşıma mesafesi, ilave eşya paketleme hizmetleri, sigorta hizmetleri, eşyanın bulunduğu ve taşınacağı kat gibi faktörler göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren Gebze evden eve nakliyat firması olarak en uygun fiyat teklifleri ile kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet veriyoruz.

Güncel Fiyatlar İçin Bizleri Takipte Kalın

[smartslider3 slider=”6″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanıtım Video
Site Haritası

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç