Menü Kapat

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze Evden Eve Nakliyat

Kişilerin birçoğu isteyerek bir kısmı ise elinde olmayan nedenlerden dolayı yer değiştirmek zorunda kalabiliyor. Taşınma işlemleri denilen bu yer değiştirmeler içerisine ev taşımaları, işyeri taşımaları, okul eşyası taşıması depo eşyası taşınması gibi birçok eşyanın taşınması gerçekleşir. Bu zorlu taşıma işlemleri sırasında nakliyat firmalarından yardım alınır.

Çünkü bu firma var planlı ve programlı davrandıkları için taşınma işlemleri kısa süre içerisinde yapılır. Bu konuda yardım alabileceğiniz en profesyonel firmalardan biri de Gebze evden eve nakliyat firmasıdır. Firma yılların vermiş olduğu tecrübe ve alanında uzman kişiler yardımıyla tüm taşıma işlemlerinizi sorun olmaktan çıkarıp kolay bir hale getiriyor.

Gebze Eve Nakliyat Hizmetleri 

Gebze evden eve nakliyat işlemlerini edinebilmek için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekir. Başvurunuzu gerçekleştirmenin akabinde eksper hizmeti için firma personelimiz adresinize ulaşım sağlar. 

  • Exper Hizmeti Nedir?

Ev ya da iş yeri taşınma işlemlerinizin gerçekleşmesi için yaptığınız başvuru sonrasından konusunda uzman olan personelimiz adresinizi ziyaret eder. Bu ziyarette bazı tespitleri yapar. Bu tespitler taşınmaya konu olan eşya yükünün belirlenmesinden taşınmanın gerçekleşeceği binanın incelenmesine kadar uzanan bir listeye sahiptir. Kat sayısı, asansör olup olmaması, asansörlü taşımacılık için binanın uygun olup olmaması gibi detaylar kayıtlanır. Taşınma adresi ile olan mesafenin yanında taşınılacak olan bina hakkında da bilgiler alınır. 

  • Exper Tarafından Bilgiler Neden Alınır?

Gebze evden eve nakliyat işlemleriniz için yaptığınız başvuru sonrasından exper hizmeti için firma personelimiz adresinizi ziyaret eder. Bu ziyarette alınan bilgiler ile taşınma işlemleri için sunulacak hizmetler ve bu hizmetlerin fiyatlandırılmasına yer açılır. Yapılan ziyarette ayrıca evden eve nakliye firmasından talep ettiğiniz ekstra hizmet var ise bunu da belirtebilirsiniz. Bu hizmetler de fiyatlandırılarak sözleşme içine eklenir. 

  • Evden Eve Nakliye de Hizmet Sözleşmesi Niye Yapılır?

Gebze evden eve nakliyat işlemlerinde gerçekleştirilecek olan eksper hizmeti sonrasından sözleşme hazırlanır. Sözleşme ile beraber alınacak olan hizmetler teyit edilirken aynı zamanda alınacak olan hizmetler sonrasında ödenecek bedel de açıkça belirtilir. Hizmet sözleşmesi aynı zamanda eşyanızın sigortalı olarak sevk edilmesinde önemli bir uygulamadır. Bunun yanı sıra yaşanabilecek olan anlaşmalığında önceden önleminin alınmasına destek olur. 

Gebze evden eve nakliyat hizmetini alırken

Gebze evden eve nakliyat hizmetini alırken eşyanın ideal şekilde ve özen ile toplanıp paketlenmesi sonrasından kapalı kasaya nakli sırasında geçmişte insan gücünden yararlanılırdı. Asansörlü taşımacılık için uygun olmayan durumlarda gene insan gücü ile taşımacılık yapılmasına karşın asansörlü taşımacılık hem hızlı hem de güvenli bir hizmet edinilmesini sağlar. Eşyanın asansöre yüklenerek kapalı kasalı araçlara kısa sürede yerleştirilmesini sağlayan sistem aynı zamanda yeni yerleşim yerine eşyaların nakledilmesi aşamasında da destek olur. 

Evden Eve Nakliyatta Fiyatları Belirleyen Faktörler Nelerdir?

Tezgâh altı denilen evden eve taşımacılık yapan yerler, müşteri temin etmek için ucuz fiyat tekliflerinde bulunmaktadırlar. Bu fiyat tekliflerine aldanarak eşyalarını taşıyanların çoğunluğu pişman olmaktadır. Eşyalarda oluşan hasarların karşılanması noktasında maalesef muhatapta bulamamaktalar. Bu yüzden yüksek ücretler verilerek alınan eşyaların taşınması konusunda mutlaka profesyonel destek alınmalıdır. Bu da ancak profesyonel hizmet veren kurumsallaşmış firma vasıtasıyla olabilir. Eşyaların kapasitesi, taşıma mesafesi, ilave eşya paketleme hizmetleri, sigorta hizmetleri, eşyanın bulunduğu ve taşınacağı kat gibi faktörler göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren Gebze evden eve nakliyat firması olarak en uygun fiyat teklifleri ile kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet veriyoruz.

Güncel Fiyatlar İçin Bizleri Takipte Kalın

11 Haziran 2020 Hekimoğlu Nakliyat

Image is not available
COVİD-19 Nakliye Sektörünü Ne Kadar Etkiledi

COVID-19 (Yeni Koronavirüs Hastalığı) Nedir?
Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür.

Salgın başlangıçta bu bölgedeki deniz ürünleri ve hayvan pazarında bulunanlarda tespit edilmiştir. Daha sonra insandan insana bulaşarak Vuhan başta olmak üzere Hubei eyaletindeki diğer şehirlere ve Çin Halk Cumhuriyeti’nin diğer eyaletlerine ve diğer dünya ülkelerine yayılmıştır.

Koronavirüsler, hayvanlarda veya insanlarda hastalığa neden olabilecek büyük bir virüs ailesidir. İnsanlarda, birkaç koronavirüsün soğuk algınlığından Orta Doğu Solunum Sendromu (MERS) ve Şiddetli Akut Solunum Sendromu (SARS) gibi daha şiddetli hastalıklara kadar solunum yolu enfeksiyonlarına neden olduğu bilinmektedir. Yeni Koronavirüs Hastalığına SAR-CoV-2 virüsü neden olur.

11 Haziran 2020 Hekimoğlu Nakliyat

Güncel Bilgiler
Image is not available
Hekimoğlu Haber Daima Güncel

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat firmamız Kurumsal Taşımacılık hizmetlerinde de oldukça başarılı çalışmalara imza atmıştır. İstanbul’da evden eve nakliyat ve taşımacılık sektörü lider kuruluşu olarak tüm işlerimizde sözleşmeli olarak çalışmaktayız.

İstanbul Kurumsal Nakliyat firması olarak Şehiriçi evden eve nakliyat ve Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerinde dilediğiniz zaman geniş araç parkımız ve alanında deneyimli personellerimiz ile çalışmalarınızda sizlerleyiz.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç