Gebze Evden Eve Nakliyat Hakkında

Gebze Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat bir evdeki eşyaların başka bir adrese taşınması işlemidir. Eşyaların başka bir yere taşınması amatörce yapılacak bir iş değildir. Evde kullanılan özenle muhafaza edilen, itina gösterilen eşyaların taşınması ancak teknik personele sahip, nitelikli ve profesyonel hizmet veren bir firmadan taşınması gerekir.

Çeşitli sebeplerden dolayı insanlar başka bir eve taşınmak durumunda kalabilmektedirler. Özellikle kamu personeli yaz aylarında tayin sebebiyle taşınmak zorunda kalmaktadırlar. Taşınma işlemi sürekli yapılan bir iş değildir.

Yüksek fiyatlara alınan beyaz eşyaların, mobilyaların, koltukların, mutfak araç ve gereçleri gibi tüm malzemelerin taşınması özen isteyen bir iştir. Eşyalarınızın zarar görmeden garanti kapsamında taşınması ve gayet zor olan taşıma işlemini sizin için kolaylaştırmak için Gebze Evden Eve Nakliyat firmasını tercih ederek, memnun olacağınız bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Veren Bir firma İle Eşyaların Taşınmasının Önemi

Evden eve taşımacılık sektöründe birçok firma bu hizmeti vermektedir. Bu işlemi yapanlar arasında taşımacılık alanında hiçbir sertifikası olmayan, sigortacılık hizmetini kullanmayan, amatörce taşma yöntemleri kullanarak taşıma hizmeti yapanlar bulunmaktadır. Bu tür işlemleri yapanlar, düşük fiyat teklifleri ile müşteri bulmaya çalışırlar.

Fiyata aldanarak eşyalarını taşıtanlar taşıma işleminden sonra eşyalarında görülen zararları gördüklerinde pişman olmaları kaçınılmazdır. Bu yüzden yüksek fiyatlarla alınan eşyaların zarar görmemesi, eşyaların sigortalanarak taşınması için profesyonel hizmet veren bir firma aracılığıyla yapılması gereklidir. 

Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak, taşınacak eşyalar sigortalanmaktadır. Bu sayede olası herhangi bir zarar söz konusu olduğunda zararınızın tamamı sigorta tarafından karşılanmaktadır. Yıllarca emek verilerek alınan eşyalarınız profesyonel hizmetimiz sayesinde, tecrübeli teknik personelimiz tarafından dikkat ve özen gösterilerek taşınmaktadır. Ayrıca son teknoloji asansörlü taşıma hizmeti kullanarak eşyaların hiçbir zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır.

Evden Eve Taşıma İşleminde Firmamız Tarafından Yapılan İşlemler

Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak müşterilerimizin firmamızla irtibata geçmeleri halinde, aşağıda belirtilen işlemler yapılarak nitelikli ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

  • Öncelikle taşınacak eşyaların sayısı, büyüklüğü, kapasitesi, eşyaların bulunduğu kat gibi bilgiler için personelimiz verilen adrese giderek gerekli tespitleri yaparlar.
  • Müşterimizin isteği doğrultusunda kaba eşyalar dışındaki diğer eşyaların paketlenmesi firmamız tarafından yapılacaksa taşıma tarihinden birkaç gün önceden elemanlarımız tarafından evdeki eşyalar uygun ambalajlarla paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir.
  • Taşıma tarihi belirlenir ve sigorta kapsamında eşyalar taşınması için gerekli resmi prosedürler yerine getirilir.
  • Taşıma günü gerekli tüm ekipmanlar ve personel ile birlikte verilen adrese gidilir. Eşyalar, eşyanın özelliğine ve hassasiyetine göre olası her türlü çizik, darbe gibi olumsuz durumlara karşı ambalajlanır.

Mobilya, kanepe gibi ürünler demontajı yapılır ve ambalajlanır. Tüm eşyalar asansörlü taşıma le araca yüklenerek varılacak adrese gidilir ve eşyalar müşterilerimizin isteği doğrultusunda belirtilen yerlere yerleştirilir. Beyaz eşyaların bağlantıları yapılır. Eşyalar yerleştirildikten sonra eşya sahibi le birlikte gerekli kontroller yapılarak işlem tamamlanır.

 Evden Eve Taşımacılıkta Fiyatların Belirlenmesini Etkileyen Faktörler

Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak, kalite ve uygun fiyatı bir arada sunar ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel hizmet veren kurumsal bir firmayız. Taşımacılık sektöründe en uygun fiyatlarla eşyalarınız güvence altında hiçbir zarar görmeden taşıma işlemlerini yapıyoruz.

Fiyatlar belirlenirken, evin bulunduğu katın durumu, eşyaların kapasitesi, sigorta kapsamı, taşıma mesafesi, kaba eşyalar dışında diğer eşyalarında firmamız elemanları tarafından paketlenmesi gibi hususlar göz önünde bulundurularak belirlenir. 7/24 saat hizmet veren, Gebze Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarınızı taşırken emanetiniz emanetimizdir prensibiyle hareket ederek sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanıtım Video
Site Haritası

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç