Menü Kapat

Gebze evden eve nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze ilinde taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerimiz Gebze evden eve nakliyat firmaları ile ilgili araştırmalar gerçekleştirmektedir. Birçok nakliye firması farklı fiyatlar ile hizmet sağlamaktadır. Ancak aşırı ucuz bir fiyat çıkartan firmalar işini adam akıllı yapmamakta ve eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Gebze nakliyat ise alanında uzman ekipleri ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde tüm eşyaları sıfır risk ile taşımaktadır. En ufak bir yükün zarar görmesi veya deforme olması söz konusu değildir. Firmamız ofis taşıma, parça eşya taşıma, şehir içi nakliyat gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmekte ve ardından araçlara yüklenmektedir.

Gebze Ofis Taşıma

Kurumsal yük taşıma ve Gebze ofis taşıma hizmetleri profesyonellik gerektirmektedir. Firmamız ise kurumsal taşımacılık noktasında 15 yıldır faaliyet göstermektedir. Kapalı kasa araçlarımız sayesinde tüm yük ve eşyalar sorunsuz bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Gebze nakliyat şirket mobilyalarını, tekstil ürünlerini ve diğer eşyaları Türkiye’nin 81 iline götürmektedir. Gebze merkez olmak üzere İstanbul, İzmit, Adana gibi şehirlere sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ayrıca mobilyaların sökümü, montajı veya kurulumu marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Gebze ofis taşıma hizmetleri tamamen sigortalı bir şekilde verilmektedir. Kasko şirketleri tarafından sigortalanan eşyaların başına bir iş gelmesi durumunda ekspertiz ekipleri devreye girmektedir. Bu sayede ürün sahiplerinin maddi zararlar ile karşılaşmaları engellenmektedir.

Gebze Nakliyat Firmaları

Firmamız parça eşya taşıma noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Tekli koltuklar, sayıca az olan eşyalar Gebze’nın çeşitli ilçelerine götürülmektedir. Gebze nakliyat firmaları her zaman ekonomik bir parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Farklı kişilere ait olan eşyaların birbirine karışması söz konusu değildir. Ayrıca 1+1 gibi küçük daire ve ofislerde yine firmamız tarafından makul rakamlarla taşınmaktadır. Gebze evden eve nakliyat şirketi, müşteri memnuniyetini sağlamak adına vermiş olduğu tüm hizmetler için yüzde 40’a varan indirimler gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerimiz yüksek maliyetler ile karşılaşmamaktadır.

Gebze Nakliyeci

Firmamız ile iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Gebze nakliyeci tüm adreslere 1 iş günü içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Taşıma işlemleri de aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca paketleme, montaj içinde ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

 

Gebze evden eve nakliyat ihtiyacınıza Hekimoğlu Nakliyat olarak güvenli ve profesyonel hizmetlerimiz ile çözüm sunuyoruz. Nakliye sektöründe yaklaşık 40 yıllık deneyim ve kaliteli hizmet anlayışına sahip olmanın gururu ile Gebze evden eve nakliyat hizmetimizle müşterilerimizin yanındayız.

Taşınmak, maddi manevi zor bir süreçtir. Evin eşyalarının toplanması, paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi aşamaların her biri dikkat, özen ve deneyim gerektirir. Hekimoğlu Nakliyat olarak Gebze evden eve nakliyat hizmetimizi deneyimli ekibimiz ve donanımlı araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Planlı bir şekilde taşınmanız ve gereğinden fazla bedel ödememeniz için ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Gebze evden eve nakliyat ihtiyacınız için bizi aramanız yeterli. Ekspertizlerimiz adresinize gelerek eşyaların miktarını ve türünü belirliyor, taşınılacak yerin mesafesini, konumunu değerlendiriyor ve size en uygun evden eve nakliyat ücretini de içeren ekspertiz raporu çıkarıyorlar. Anlaşma sağlanması ile sözleşme yapılarak taşınma hazırlıklarını başlatıyorlar.

Firmamız K3 Yurtiçi Ticari Taşınma Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgesine sahip olup taşınma öncesi eşyaların sigortalanması konusunda da gerekli işlemleri üstlenmektedir.

Gebze evden eve nakliyat hizmetimiz için araç parkurumuz da her büyüklükte donanımlı araçlarımız bulunmaktadır. eşyalarınız miktarına en uygun araçla taşınmanızı gerçekleştiriyoruz.

Gebze evden eve nakliyat hizmetimiz esnasında eşyalarınızın paketlenmesinden beyaz eşyaların tesisat işlerine, mobilyaların demontaj ve montaj işlerine kadar her aşamayı büyük bir dikkat ve özenle gerçekleştiriyoruz. Dar koridor ve kapıları olan binalarda eşyaların zarar görmemesi için bina dışı asansör taşıma istemimiz ile taşınmanızı gerçekleştiriyoruz.

Taşınırken eşyaların zarar görmemesi için ambalaj ve paketleme aşaması çok önemlidir. Her eşyanın türüne uygun ambalajlar kullanıyor ve güvenli bir şekilde taşınmalarını sağlıyoruz. Paketleri etiketleyerek birbirine karışmadan yeni evde dilediğiniz gibi yerleştiriyoruz.  Tüm eşyaların yerleştirilmesi, mobilyaların montajı ve beyaz eşyaların bağlantılarını gerçekleştirerek işimizi tamamlamaktayız.

Yorulmadan, sıkıntıya girmeden, gereğinden fazla ödemeler yapmadan taşınmak istiyorsanız Gebze evden eve nakliyat hizmetimiz için bizi arayınız. 444 6 431 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan 0216 459 07 95 ve 0216 306 57 71 nolu telefonlarımızdan bizi arayabilir hekimoglunakliyat22@hotmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

GEBZE EVDEN EVE TAŞIMACILIK

1 Comment

  1. Geri bildirim: Darıca evden eve nakliyat - CAN HEKİMOĞLU NAKLİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç