Menü Kapat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Evde kullanılan mutfak malzemelerinin, beyaz eşyaların elbiselerin, kanepelerin, mobilyaların ve diğer tüm eşyaların başka bir adrese taşınmasına evden eve nakliyat denmektedir. Bu eşyaların hepsi çalışarak emek verilerek ve özen gösterilen malzemelerdir. Evdeki her birey bu eşyaları daha uzun yıllar kullanmak, hiçbir zarar görmemesi için kullanırken özen gösterirler. Çünkü bu eşyalar yüksek fiyatlarda alınan ürünlerdir.

Bazı sebeplere bağlı olarak tayin, yeni ev satın alma, kirada oturanların ev sahibi ile anlaşamama durumu, ihtiyaçlar doğrultusunda başka bir eve taşınma gereksinimi gibi nedenlere bağlı olarak evdeki tüm eşyaların taşınması durumu ortaya çıkmaktadır. Taşınma işlemi sürekli yapılan bir iş olmamakla birlikte, eşyaların taşınması profesyonellik gerektiren bir iştir. Bunun için kurumsallaşmış, profesyonel hizmet veren Gebze evden eve nakliyat ile iletişime geçerek firmamızdan destek alabilirsiniz.

Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır?

Gebze evden eve nakliyat olarak müşterimizin verdiği adrese teknik personelimiz giderek taşınacak malzemelerin neler olduğu, hangi ürünlerin bulunduğu, eşyaların sayısı, kapasitesi, evin bulunduğu kat gibi bilgiler not edilir. Bu bilgilerden hareketle ekipmanlar hazırlanır. Sözleşmenin imzalanmasından sonra taşıma işlemleri içi gerekli hazırlıklar başlatılır.

Eğer müşterimiz kaba eşyaların dışında mutfak eşyaları ve elbiseler gibi eşyaların paketlenmesini de istiyorlarsa taşıma gününün birkaç gün öncesinden bu eşyalar, eşyaların türüne göre uygun ambalajlarla sarılarak ve taşınmaya hazır hale gelecek şekilde paketlenir. Taşıma günü gerekli tüm ekipmanlarla verilen adrese gidilir.

Asansörlü Taşıma Hizmeti

Ev taşınacağı zaman asansörlü taşıma sistemi hazırlanır. Teknik personelimiz beyaz eşyaları ambalajlar, mobilya ustası olan personelimiz mobilya türü malzemelerin demontajlarını (parçaların söküm işlemi) yapar ve bu malzemelerde olası her türlü darbe ve çiziklere karşı mukavemetli ambalajlarla sarılır. Eşyaların türüne ve önemine göre araç yerleştirilir. Araçla birlikte teknik personelimiz eşyaların götürüleceği adrese gidilir ve eşyalar özen gösterilerek ve dikkatli bir şekilde müşterimizin istediği yerlere indirilir.

Beyaz eşyaların bağlantıları yapılır, mobilyaların ve kanepelerin montajları yapılır. Eşya taşıma işleminin tamamlanmasının ardından son olarak müşteri ile birlikte eşyalarda herhangi bir çizik, darbe olup olmadığı kontrol edilerek işlem tamamlanır.

Eşyalarda Herhangi Bir Zarar Olursa Ne yapılır?

Gebze evden eve nakliyat firması, emanetlerinize sahip çıkarak hiçbir hasarın oluşmaması için eşyaları özenle taşımaktadır. Olası hasarlara karşıda sigorta kapsamında taşıma yapıldığından, eşyalarda herhangi bir çizik, kırık ya da darbe nedeniyle deformasyon oluşması durumunda ise zararların tamamı sigortadan karşılanmaktadır. Firmamız kurumsak kimliği ile profesyonel hizmet anlayışı ile hareket ederek müşterilerimizi % 100 memnun edecek şekilde tüm eşyalarını sigorta kapsamında güvenli hizmetle taşımaktadır. Gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinde her zaman en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içindeyiz. Gebze evden eve nakliyat olarak 7/24 saat siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Evden Eve Nakliyatta Fiyatları Belirleyen Faktörler Nelerdir?

Tezgâh altı denilen evden eve taşımacılık yapan yerler, müşteri temin etmek için ucuz fiyat tekliflerinde bulunmaktadırlar. Bu fiyat tekliflerine aldanarak eşyalarını taşıyanların çoğunluğu pişman olmaktadır. Eşyalarda oluşan hasarların karşılanması noktasında maalesef muhatapta bulamamaktalar. Bu yüzden yüksek ücretler verilerek alınan eşyaların taşınması konusunda mutlaka profesyonel destek alınmalıdır. Bu da ancak profesyonel hizmet veren kurumsallaşmış firma vasıtasıyla olabilir. Eşyaların kapasitesi, taşıma mesafesi, ilave eşya paketleme hizmetleri, sigorta hizmetleri, eşyanın bulunduğu ve taşınacağı kat gibi faktörler göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren Gebze evden eve nakliyat firması olarak en uygun fiyat teklifleri ile kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet veriyoruz.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gerçekleştirilmesi zorunlu olan ev ya da iş yeri taşınma işlemleri son derece zorlu bir sürece sebep olmaktadır. Ev ya da iş yerinin nakliyesi için eşyalarının tamamının toplanması ve taşınmak için gerekli olan paketleme ve kolileme işlemleri son derece zaman almaktadır.

Sadece eşyaların toplanması değil aynı zamanda mobilyaların sökümleri de bir hayli uğraştırıcı işlemlerdir. Aynı zamanda eşyanın yeni yerleşim yerine nakil edilmesi için insan gücü ve araç teminin yanında yeni adresinize tekrardan yerleşim yapmakta yorucu bir sürece sebep olmaktadır.

Tüm bu işlemlerin verdiği bedensel ve ruhsal yorgunluğu üstünüzden alan evden eve nakliye hizmeti ayrıca güvenli ve hızlı bir taşınma gerçekleştirmenizde de etkilidir. Gebze evden eve nakliyat işlemleriniz ile ilgili firmamız ile iletişime geçerek gerekli desteği bizden temin edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliye de Hizmet Sözleşmesi Neden Yapılır?

Gebze evden eve nakliyat hizmetini almak için öncelikle firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunmanız gerekir. Hizmet talebinde bulunmanız sonrasında başvurunuzda belirttiğiniz adresinize uzman personelimiz ulaşım sağlayarak eksper hizmetini sunar. Taşınmaya konu olan eşyanın yükünün yanı sıra bina durumu ile ilgili detaylı araştırma yapan eksper sonrasında ise bu bilgiler ve yeni adres bilgileri ile fiyatlandırma işlemine yer verir. Alınması talep edilen Bostancı evden eve nakliyat işlemleri için belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi düzenlenir.

Hizmet sözleşmesi firmamız tarafından sunulması gereken hizmet detaylarını içerirken bu hizmetlerin bedelleri hakkında da detaylı bilgi sunar. Aynı zamanda hizmetin alınacağı gün ve saatte hizmet sözleşmesinde yer alır. Hizmet sözleşmesinde yer alan tarih ve saatte hizmetin sunulmaması ile ilgili olarak ise indirim talep etme ya da sözleşmeyi fesh etme hakkınızda yer almaktadır.

Evden Eve Nakliyede Alınacak Hizmetler Nelerdir?

Gebze evden eve nakliyat hizmetini almak için firmamıza yapacağınız başvuru sonrasında konusunda uzman olan ekibimiz gerekli hizmeti size kısa sürede sunacaktır. Uzman desteği ile kısa sürede ev ya da iş yerinizin taşınmasına yer açmak için firmamızdan hizmet talebini hemen yapabilirsiniz.

Gebze evden eve nakliyat hizmet talebiniz sonrasında gerçekleştirilecek olan işlemler akabinde hizmet bedeli belirlemesi yapılır. Bedele onay vermeniz ile beraber aşağıda yer alan işlemler gerçekleştirilir.

 • Hizmet sözleşmesinde belirlenen gün ve saatte uzman ve deneyimli ekibimiz taşınmaya konu olan eşyanın toplanması için sözleşmede yer alan adrese ulaşım sağlar.
 • Taşınmaya konu olan eşyalar uzman ekibimiz tarafından titizlikle paketlenir ve kolilere aktarılır. Beyaz eşya, çeşitli makineler de itina ile paketlenmesinin yanı sıra mobilya sökümleri yapılarak detaylı olarak incelenerek ambalajlanır. Tüm ev ya iş yeri eşyaların kolilere aktarımında içinde yer alan eşyalarda kutulara ayrıca not alınır.
 • Paketlenen ve kolilere aktarımı yapılan eşyalar kapalı kasa araçlara sevk edilmek üzere asansörlü taşımacılık hizmeti ile aktarımı yapılır. Asansörlü taşımacılık için uygun olan binalarda sunulan bu hizmet taşınmanın daha kolay daha hızlı ve güvenli olarak gerçekleşmesini sağlar.
 • Kapalı kasa araçlara dikkat ile taşınan eşyalarınız sonrasında belirlenmiş olan adresinize ulaşmak için yola çıkar.

Yeni yerleşim yerinize ulaşan araçtan eşyalarınız asansörlü taşıma işlemi ile aktarılır. Mobilya montaj ve buna benzer tüm taşıma işlemlerinin tamamlanması sonrasında tüm eşyanızın eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmediğine dair onayınız alınır. Hizmetler sonrasından personelimiz tarafından alınan onay sonrasında ise evden eve nakliyat hizmeti sona erer. Size de sadece yeni yerleşim yerinize ve evinize alışmak kalır.

 • Evden eve nakliyat indirim
  Bugüne Özel İndirim Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. evden eve nakliyat hizmetinde önemli indirimler ve kampanyalardan haerdar olmak için sayfamızı takip etmeyi unutmayınız. evden eve nakliyat olarak her zaman türkiye’nin çeşitli bölgelerinde kampanyalarımız devam etmektedir. evden eve nakliyat indirim evden eve nakliyat Şimdi yeniden evden eve nakliyat Şimdi yeniden evden eve nakliyat nedir sorusundaki kriterlere…
 • Şile Evden Eve Nakliyat
  Şile Evden Eve Nakliyat Fırması Şile Evden Eve Nakliyat Fırması Olarak Bugüne Özel indirim Kaçırmayın Hemen Bizimle İletişime Geçin Müşteri Memnunuyeti Şile Evden Eve Nakliyat Olarak Müşteri Memnuniyetine Önem Vermekteyiz Bizim Önceliğimiz Sizlere Sorunsuz Kaliteli Bir Nakliye Sunmak Profesyonel Ekbimizle Birlikte Her Zaman Evinizi Taşımaya Hazırız Paketleme Ve Ambalajlama İşlemi Ev taşıma sırasında en önemli…
 • Şile Evden Eve Nakliyat
  Şile Evden Eve Nakliyat Firmamız İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetlerini alanında uzman kadrosu ve güvenilir hizmetleri ile İstanbul’un tüm semtlerine hizmetlerini vermektedir. Sizlerde en iyi şekilde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız hizmetlerini sorunsuz ve güvenilir bir şekilde vermek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Evden eve nakliyat , Evden eve nakliye…
 • Gebze Evden Eve Nakliyat
  Gezbe Evden Eve Nakliyatta Hekimoğlu Farkı Kocaeli’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi Gebze’de vatandaşlar, taşınma sorununu Hekimoğlu kalitesiyle aşıyor. Hekimoğlu Nakliyat’ın 20 yılı aşkın tecrübesinin bilincinde olan Gebze Halkı, evden eve ve ofisten ofise taşımacılıkta Hekimoğlu farkını ve ayrıcalığını yaşıyor. HEKİMOĞLU: YÜZDE YÜZ TÜRK MALI Sermayesinin tamamını nakliye işine aktaran Hekimoğlu Nakliyat Yöneticileri, özellikle araştırma-geliştirme konusunda…
 • Gebze Evden Eve Nakliyat
  Gebze Evden Eve Nakliyat Gerçekleştirilmesi gereken ev ya da iş yeri taşınma işlemlerinde evden eve nakliye hizmetinden yararlanarak taşınma yükünüzü üstünüzden atabilirsiniz. Konusunda uzman olan ve deneyimli ekibimiz ile sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanarak ev ya da iş yerinizin taşınmasına yer açabilirsiniz.  Gebze evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmak için firmamız ile iletişim geçerek başvurunuzu yapmanız yeterlidir. Profesyonel destek…

Kurulan yeni semtler ve inşa edilen dev konutlar ile yeni bir görünüme kavuşan İstanbul, işverenlere de yeni fırsatların kapılarını aralıyor. Daha ekonomik ama daha geniş pazarlara hitap eden yerler cazibe noktası haline gelirken, işverenler de bu yerlere daha yakın olmanın planlarını yapıyor. Hekimoğlu Nakliyat ise işyerini İstanbul’un yeni cazibe merkezlerine taşımak isteyen işverenlere güvenli bir seyahat vaat ediyor.

Ataşehir evden eve nakliyat

Ev taşımacılığında son derece yüksek standartlarda olan firmalar bulunuyor. Bu firmalardan birisi de hiç kuşkusuz Ataşehir evden eve nakliyat firmamızdır. Her türlü taşıma konusunda sizlere destek veren firmamız klasik taşınma yöntemlerinden çok farklı teknikler sunuyor. Eşyaların özenle taşınmasından daha birçok ufak detaya kadar sizlere destek veren Ataşehir evden eve nakliyat firmamız standartların çok ötesinde bir hizmet vermeye özen gösteriyor.

COVİD-19 Nakliye Sektörünü Ne Kadar Etkiledi

Salgın başlangıçta bu bölgedeki deniz ürünleri ve hayvan pazarında bulunanlarda tespit edilmiştir. Daha sonra insandan insana bulaşarak Vuhan başta olmak üzere Hubei eyaletindeki diğer şehirlere ve Çin Halk Cumhuriyeti’nin diğer eyaletlerine ve diğer dünya ülkelerine yayılmıştır.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden eve taşımacılık titizlik gerektiren, özen isteyen taşımacılık konuları arasındadır. Evden eve taşımacılıkta planlı yapılan işlemler, taşınmanın kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacaktır. Gebze , İstanbul’un yeni gelişen yerleri arasındadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tezgâh altı denilen evden eve taşımacılık yapan yerler, müşteri temin etmek için ucuz fiyat tekliflerinde bulunmaktadırlar. Bu fiyat tekliflerine aldanarak eşyalarını taşıyanların çoğunluğu pişman olmaktadır. Eşyalarda oluşan hasarların karşılanması noktasında maalesef muhatapta bulamamaktalar.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörü teknolojinin gelişmesinden nasibini almış olan bir sektör olarak hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle eşyaların kalitelerinin artması, korunmaya daha çok ihtiyaç duyulması gibi sebeplerden dolayı taşımacılık sektörü ciddi manada gelişme göstermeye başlamıştır.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç