Menü Kapat

Gebze Evden Eve Nakliyat

gebze evden eve nakliyat,gebze nakliyat

istanbul Gebze evden eve nakliyat

Gebze evden eve nakliyat denildiği zaman Bölgesel anlamda ilk akla gelen firmalardan biriyiz.  Hekimoğlu evden eve nakliyat olarak müşteri memnuniyetini çalışma politikamız da ilk sırada tutmaktayız. Gelişen günümüz teknolojisini kullanarak evden eve nakliyat alanında hem müşterimizin memnuniyetini kazanıyoruz hemde çalışanlarımıza değer veriyoruz. Sektörün öncülerinden olmamız da ki ipucu her şeyden önce prensiplerimizden hiç bir zaman ödün vermememizdir. Gebze evden eve nakliyat alanında şehir içi ve şehir dışı olmak üzere iki ayrı bölümden oluşan bir kadro sistemimiz mevcuttur. Şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerinde çalışan personelimiz Türkiye coğrafyasına hakim çalışanlardır, şoförlerimiz uzun yol şoförüdür.

Kaliteli Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze ilinde taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerimiz Gebze evden eve nakliyat firmaları ile ilgili araştırmalar gerçekleştirmektedir. Birçok nakliye firması farklı fiyatlar ile hizmet sağlamaktadır. Ancak aşırı ucuz bir fiyat çıkartan firmalar işini adam akıllı yapmamakta ve eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Gebze nakliyat ise alanında uzman ekipleri ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde tüm eşyaları sıfır risk ile taşımaktadır. En ufak bir yükün zarar görmesi veya deforme olması söz konusu değildir. Firmamız ofis taşıma, parça eşya taşıma, şehir içi nakliyat gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmekte ve ardından araçlara yüklenmektedir.

Gebze Ofis Taşıma

Kurumsal yük taşıma ve Gebze ofis taşıma hizmetleri profesyonellik gerektirmektedir. Firmamız ise kurumsal taşımacılık noktasında 15 yıldır faaliyet göstermektedir. Kapalı kasa araçlarımız sayesinde tüm yük ve eşyalar sorunsuz bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Gebze nakliyat şirket mobilyalarını, tekstil ürünlerini ve diğer eşyaları Türkiye’nin 81 iline götürmektedir. Gebze merkez olmak üzere İstanbul, İzmit, Adana gibi şehirlere sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ayrıca mobilyaların sökümü, montajı veya kurulumu marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Gebze ofis taşıma hizmetleri tamamen sigortalı bir şekilde verilmektedir. Kasko şirketleri tarafından sigortalanan eşyaların başına bir iş gelmesi durumunda ekspertiz ekipleri devreye girmektedir. Bu sayede ürün sahiplerinin maddi zararlar ile karşılaşmaları engellenmektedir.

Gebze Nakliyat Firmaları

Firmamız parça eşya taşıma noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Tekli koltuklar, sayıca az olan eşyalar Gebze’nın çeşitli ilçelerine götürülmektedir. Gebze nakliyat firmaları her zaman ekonomik bir parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Farklı kişilere ait olan eşyaların birbirine karışması söz konusu değildir. Ayrıca 1+1 gibi küçük daire ve ofislerde yine firmamız tarafından makul rakamlarla taşınmaktadır. Gebze evden eve nakliyat şirketi, müşteri memnuniyetini sağlamak adına vermiş olduğu tüm hizmetler için yüzde 40’a varan indirimler gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerimiz yüksek maliyetler ile karşılaşmamaktadır.

GEBZE’DEN ÇIKTIM YOLA…

Gebze‘de yaşayan vatandaşlar, kaliteyi ucuza maletmek için yine ve sadece Hekimoğlu’nu tercih ediyor. Kısa ve uzun mesafede nakliye işini Hekimoğlu’nun tecrübeli ekibine teslim eden Gebzeliler gelecekteki olası bir yeni taşınma için Hekimoğlu’nun irtibat numaralarını telefonlarına gönül rahatlığıyla kaydediyor.

Gebze Evden Eve Nakliyat Hakkında Kısa Bilgi

Hekimoğlu Nakliyat Olarak Siz Müşterilerimize Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Gece Gündüz Demeden Sizlere Hizmet Vermekteyiz . Hekimoğlu Nakliyat 1997 Yılından Beri Türkiye’ nin Heryerine Hizmet Vererek Büyük Firmalarının Daima Tercihi Olmuştur. Sizde Hekimoğlunu Tercih Edin Sorunsuz Sıkıntısız Evinizi Taşıyın. Hekimoğlu Nakliyat Bir Nakliyeden Daha Fazlası.

Bir Firmada Bulunması Gereken Özellikler

Taşıma sektöründe faaliyette bulunan birçok firma arasından gerekli resmi prosedürlere sahip, son teknoloji ekipmanlar kullanarak taşıma hizmeti sunan, eşyalarda olası zararları sigorta kapsamında karşılayarak güvenli hizmet sunan firma sayısı azdır. Bir firmada bulunması gereken aşağıda madde madde açıklanan hususlara dikkat ederek firma seçmek en doğru tercih olacaktır.

  • Firmanın sektörde tanınmış deneyim ve tecrübesi ile güvenilir hizmeti ile ön plana çıkmış kurumsallaşmış bir firma olması gerekir. Kurumsallığın göstergesi olarak da firmaya ait web sitesi, sosyal medya iletişim araçları bulunmalıdır.
  • Taşıma sırasında kullanılacak ekipmanların mülkiyetinin firmaya ait olması gerekir. Bazı firmalar bu işleri amatörce yaptıklarından başka yerden kiralamak suretiyle taşıma işlemlerini yapmaya çalışmaktadırlar.
  • Taşıma sırasında olabilecek muhtemel çizik. Darbe. Kırılma ve deformasyon gibi sorunlara karşı eşyaların sigortalanması hususunda dikkat edilmelidir
  • Firmaya ait son teknoloji asansörlü taşıma hizmeti bulunmalıdır.
  • Taşıma işlemi için gerekli yasal resmi işlemlerin yani sözleşmenin imzalanması her iki taraf için de gereklidir.

Kanunlara Saygılıyız

Hekimoğlu Evden Eve Nakliye olarak, Ulaştırma bakanlığı nezdinde tüm belgelerimiz tam olmak kaydıyla yola çıkarız. Sürücülerimizin psikoteknik testleri düzenli olarak yapılır ve araçlarımızın standartlara uygunluğu sürekli olarak kontrol edilir. Türk Ticaret Kanunu, Vergi Mevzuatı ve Karayolları Taşımacılık Yönetmelikleri kapsamında tüm yükümlülüklerimizi eksiksiz biçimde yerine getirmekteyiz. Evden eve Nakliyat işlemlerimizde evrensel standartlar ve toplam kalite ilkeleri kapsamında hizmet vermekte ve memnuniyetiniz için mükemmel bir sistemi benimsemekteyiz.

Her Şeyi Taşıyoruz

Evden eve Nakliye ismini verdiğimiz hizmet kapsamında, kanuna göre taşınmasında sakınca bulunmayan tüm eşya ve ticari malları taşıya bilmekteyiz. Hizmet kapsamında dilerseniz ağır sanayi ürünü olmayan ofis eşyalarınız da taşınabilmektedir. Yani evde eve nakliyat hizmet grubuna tüm eşyaların taşınması girmektedir.

Gebze İlçesinin Tarihçesi

Gebze’nin de içinde bulunduğu, Bitinya bölgesinin bilinen en eski tarihi, MÖ XII. yüzyıla kadar dayanır. Asya ile Avrupa kıtaları arasındaki en önemli geçit yeri olan Kocaeli Yarımadası ya birçok ulusun yurdu ya da gelip geçtikleri, uygarlıklarından izler bıraktığı bir yer olmuştur. Bilinen ilk ulus göçünü de MÖ 12. yüzyılın başlarında Frigler yapmıştır. Boğaz yoluyla Yarımada’ya gelen Frigler, buradan Anadolu’ya dağılmışlardır.

Bugün Gebze’nin olduğu yerde

Bugün Gebze’nin olduğu yerde, MÖ 281-MÖ yıllarında Kral I. Nicomedes’in egemenliğindeki Bitinya Krallığı dönemindeki Dakibyza ve Libyssa adında yerleşmeler vardı. Bu yerleşim alanlarının araştırmalara konu olmasının en önemli nedeni ise, ünlü Kartacalı komutan Hannibal’ın krallık döneminde burada yerleşmiş olmasıdır. Hannibal, Zama Savaşı’ndaki yenilgisinden sonra ülkesinde itibar görmemiş ve Bitinya Krallığı´na iltica etmek zorunda kalmıştır.Hannibal’ın mezarı Gebze TÜBİTAK Yerleşkesi içerisinde bulunmaktadır.[4] Evliya Çelebi 1640 yılında Gebze’ye yaptığı seyahatta 1000 kadar bağlı ve bahçeli eski tarz evin bulunduğunu söyler.[

Gebze Kocaeli’nin bir ilçesi

Gebze Kocaeli’nin bir ilçesi olsa da gerek iş hayatı gerekse özel yaşam bakımından İstanbul’a diğer İstanbul ilçeleri kadar bağımlı bir görüntü sergilemektedir. İstanbul’a çok yakın olması Gebze’nin hızlı gelişmesine adeta İstanbul’un sanayi şehri olmasını beraberinde getirmiştir. Gebze ve Darıca ile İstanbul ilçeleri tam anlamıyla birleşmişlerdir.

Türkiye, ekonomik gelişmişlik

Türkiye, ekonomik gelişmişlik bakımından altı gruba ayrılmıştır. I. derece gelişmiş iller İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Yalova’dır. Bu bağlamda Gebze, Türkiye’nin ekonomik açıdan en gelişmiş altı ilinden birinde bulunmaktadır. Gebze ayrıca Kocaeli ili GSYİH’sının %33.7’sini oluşturur. Gebze ayrıca Türkiye GSHİY’sının %1.69’unu üretmiştir

Kurulan yeni semtler ve inşa edilen dev konutlar ile yeni bir görünüme kavuşan İstanbul, işverenlere de yeni fırsatların kapılarını aralıyor. Daha ekonomik ama daha geniş pazarlara hitap eden yerler cazibe noktası haline gelirken, işverenler de bu yerlere daha yakın olmanın planlarını yapıyor. Hekimoğlu Nakliyat ise işyerini İstanbul’un yeni cazibe merkezlerine taşımak isteyen işverenlere güvenli bir seyahat vaat ediyor.

Ataşehir evden eve nakliyat

Ev taşımacılığında son derece yüksek standartlarda olan firmalar bulunuyor. Bu firmalardan birisi de hiç kuşkusuz Ataşehir evden eve nakliyat firmamızdır. Her türlü taşıma konusunda sizlere destek veren firmamız klasik taşınma yöntemlerinden çok farklı teknikler sunuyor. Eşyaların özenle taşınmasından daha birçok ufak detaya kadar sizlere destek veren Ataşehir evden eve nakliyat firmamız standartların çok ötesinde bir hizmet vermeye özen gösteriyor.

COVİD-19 Nakliye Sektörünü Ne Kadar Etkiledi

Salgın başlangıçta bu bölgedeki deniz ürünleri ve hayvan pazarında bulunanlarda tespit edilmiştir. Daha sonra insandan insana bulaşarak Vuhan başta olmak üzere Hubei eyaletindeki diğer şehirlere ve Çin Halk Cumhuriyeti’nin diğer eyaletlerine ve diğer dünya ülkelerine yayılmıştır.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden eve taşımacılık titizlik gerektiren, özen isteyen taşımacılık konuları arasındadır. Evden eve taşımacılıkta planlı yapılan işlemler, taşınmanın kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacaktır. Gebze , İstanbul’un yeni gelişen yerleri arasındadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tezgâh altı denilen evden eve taşımacılık yapan yerler, müşteri temin etmek için ucuz fiyat tekliflerinde bulunmaktadırlar. Bu fiyat tekliflerine aldanarak eşyalarını taşıyanların çoğunluğu pişman olmaktadır. Eşyalarda oluşan hasarların karşılanması noktasında maalesef muhatapta bulamamaktalar.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörü teknolojinin gelişmesinden nasibini almış olan bir sektör olarak hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle eşyaların kalitelerinin artması, korunmaya daha çok ihtiyaç duyulması gibi sebeplerden dolayı taşımacılık sektörü ciddi manada gelişme göstermeye başlamıştır.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Gebze İlçesinde Hizmet Mahalleleri

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç