Atalar Mah. Halitpaşa Cad., No: 53/A Kartal/İstanbul
tr

Gerçek Tuzcuoğlu Hangisi

31.01.2021
61
Gerçek Tuzcuoğlu Hangisi

Alanında önemli bir isim olarak karşımıza çıkan Tuzcuoğlu markasının pek çok taklitçisi olduğu bilinmektedir. Ankara ve İstanbul içinde ev – ofis taşıması hizmetinde bulunan markanın onlarca farklı yerde olduğu görülmektedir. Bu durum da insanların gerçek Tuzcuoğlu hangisi diye sormalarına neden olmaktadır. Nakliye sektöründe oldukça eskiye dayanan bir firmadır. Haliyle tecrübe ve isim olarak önde gelenler isim olması nedeniyle taklitçilerinin olması kaçınılmazdır.

Markanın profesyonel olarak ev eşyası taşımacılığına başlaması 1950’li yıllarda olmuştur. Mehmet Ali Tuzcuoğlu ve diğer aile üyelerinin katkılarıyla firma önemli bir iş hacmine ve üne kavuşmuştur. Açılan şubeleriyle yerel ve bölgesel hizmet sunmaya başlanmıştır. Böylece pek çok insanın taşımacılıkta tercih ettiği bir firma halini almıştır. Bu da doğal olarak bu firmanın taklitlerinin sayısını da arttırmaktadır!

Emek hırsızlarının en çok kullandığı marka isimlerdin bir tanesi olması da bu açılardan hiç de şaşılacak bir durum değildir. Bu nedenle nakliye hizmeti alacak kişilerin yalnızca isme bakarak seçim yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapması ve gerçek firmayla çalışıp çalışmadıklarını öğrenmeleri önemlidir.

Tuzcuoğlu Nakliyat Hakkında Önemli Bilgiler

Kuruluş tarihi 1893 yılına kadar giden Türkiye’de hizmet sunan en köklü nakliye firmalarından birisidir. Bu sektöre girişleri tuz taşımacılığı ile olmuştur. İsimleri de buradan gelir. Gelişmeler doğrultusunda ev ve ofis taşıyan firmalar arasında da önemli bir yer edinmiştir. En kaliteli hizmet sunan yerler arasında gösterilir. Bu markanın İstanbul’da yirmiyi aşkın taklidi bulunur. Bu durum akıllara sıklıkla gerçek Tuzcuoğlu nakliyat firması hangisidir? Sorusunu da getirmektedir. Zira insanlar nakliyat hizmeti aldıkları firmayla doğrudan irtibat kurmayı istemektedir.

Eşyalarını güvenli ellere teslim etmek isteyen kişiler bu sebeple gerçek Tuzcuoğlu hangisi sorusu çerçevesinde araştırmalar yapmaktadır. Firmanın şuan vakıf kontrolünde olduğu da bilinenlerden bir tanesidir. Gerçek firma ile temasa geçerek güvenli ve rahat taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca firma önde gelen sigorta şirketinden eşyaları değeri üzerinden sigortalama hizmeti de sunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken esas nokta, gerçek firmayla anlaşma yapıldığında emin olmaktır. Böylece herhangi bir şekilde bir sorun yaşanılmasının da önüne geçilmiş olunmaktadır!

Hekimoğlu Nakliyat firmamız her geçen gün artan kalitesi ve gelişmiş teknolojileri ile Gebze evden eve nakliyat, Kartal evden eve nakliyat ve Tuzla evden eve nakliyat alanında da sorunsuz hizmetler vermektedir. Detaylı bilgiler için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
BİZİ ARA
× WhatsApp