Menü Kapat

Göktürk evden eve nakliyat

Hekimoğlu evden eve nakliyat Göktürk villa , ofis taşımada öncü firma yılların verdiği birikimle çok müşteri elde ettik sizlere daha iyi hizmet vermek için göktürk evden eve nakliyat hekimoğlu  yazın ve bizleri armanız yeterli ..

GÖKTÜRK evden eve nakliyat

Evden eve taşımacılık firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri istenilen adreslere kadar götürmektedir. Taşıma hizmetleri uzman ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Tüm eşyalar 1 iş günü içerisin de yeni adreslere ulaştırıllmaktadır. Ayrıca firmamız ofis nakliye, parça yük taşıma ve villa taşıma gibi alanlarda da hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine araç yönlendirilmektedir. Evden eve taşımacılık ekiplerimiz anahtar teslim olacak bir şekilde destek sağlamaktadır. Örneğin eşyaların sökülmesi, mobilyaların paketlenmesi ve tekrar montaj edilmesi gibi uygulamalar ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak adına 3+1 veya 4+1 gibi büyük daireleri indiriömli fiyatlar ile taşımaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firrmaları Göktürk

Evden eve nakliyat şirketleri, taşıma, depolama ve lojistik gibi sektörler de faaliyet göstermektedir. Ancak her firma aynı kalite ile hizmet vermemektedir. Özellile de Hekimoğlu evden eve taşımacılık firmamız her zaman müşterilerini memun etmektedir. Son teknolojiler ile üretilmiş olan araç modellerimiz sayeside güvenli bir eşya taşıma desteği sunulmaktadır. Ayrıca şirketimiz kesinlikle başka firmalar üzerinden iş alımı gerçekleştirmemektedir. Yani komisyonculuk yapılmamaktadır. Evden eve nakliyat firmaları denilince akla ilk gelen Hekimoğlu, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve büro taşıma gibi hizmetler de sunmaktadır. Parça eşyaların tamamı İstanbul içi adreslere 2 iş günü içerisin de ulaştırılmaktadır. Herhangi bir gecikmenin yaşanması söz konusu değildir.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık

İstanbul’un 39 ilçesi bulunmaktadır. Firmamız tüm ilçelere ev, iş yeri ve parça eşya taşıma desteği sağlamaktadır.göktürk ve çevre semtleri için yüzde 20’ye vara indirimler gerçekleştirilmektediir. Göktürk evden eve taşımacılık hizmetleri makul fiyatlar ile verilmektedir. Firmamız tüm yükleri ücretsiz bir şekilde paketlemekte ve montaj etmektedir. Maliyetler eşya sayısına göre farklılık gösterse de, Hekimoğlu nakliyat müşterierine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca şehirler arası ev taşıma ve şehirler arası ofis taşıma gibi hizmetler de avantajlı fiyatlar ile verilmektedir.

Göktürk Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Evden eve taşımacılık fiyatları 600 Türk Lirası ile 4000 Türk Lirası arasında farklılık göstermektedir. Bu fiyat aralığı daha da artabilmektedir. Örneğin 1+1 ile 5+1 gibi dairelerin taşınma maliyeti farklılıdır. Ancak firmamız her şart ve koşul da ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliyat fiyatlarına ek yüzde 20’lik indirimler yapılmaktadır. Detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

GÖKTÜRK EVDEN EVE NAKLİYE FİRMASI

nakliyat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç