Menü Kapat

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk ilçesinde evden eve nakliyat, odak noktamız sektördeki en güvenilir nakliyat firması olmakla beraber yıllar boyu sektörde ismini duyurmuş bir şekilde devam etmektedir. Nakliyat her zaman zordur. Bu konuda size yardımcı olmak için ekibimiz ile her durumu düşünüyor ve buna göre hareket ediyoruz. Diğer evden eve taşımacılık yapan yerlerden aksine her şeyden önce tam bir memnuniyet sağlamayı hedefliyoruz. Nakliyatınızın her adımının, tüm evden eve malzeme taşımacılığı arasında en iyisi olduğumuzu kanıtlanmasını sağlıyoruz. Her seferinde zamanında, güvenli ve kaliteli taşımayı vurgulayarak bir numaralı tercihiniz olmak istiyoruz. Taşımacılıkta eşyalarınıza kendimizmiş gibi davranmaktan büyük gurur duyuyoruz, bizim için sadece nakliyatçınız değil, aileniziz.
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

 

Göktürk Nakliyat

Hekimoğlu nakliyat uzman kadrosu ve sektördeki tecrübesi ile size en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktadır. İstanbul’un çeşitli semtlerinde faaliyet gösteren Hekimoğlu nakliyat, Göktürk evden eve taşıma işleriniz için en uygun firmalardandır. Asansörlü taşıma, ofisten ofise taşıma, depolama hizmetleriniz için rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Göktürk Evden Eve Nakliyat

 

Kişilerin birçoğu isteyerek bir kısmı ise elinde olmayan nedenlerden dolayı yer değiştirmek zorunda kalabiliyor. Taşınma işlemleri denilen bu yer değiştirmeler içerisine ev taşımaları, işyeri taşımaları, okul eşyası taşıması depo eşyası taşınması gibi birçok eşyanın taşınması gerçekleşir. Bu zorlu taşıma işlemleri sırasında nakliyat firmalarından yardım alınır.

Çünkü bu firma var planlı ve programlı davrandıkları için taşınma işlemleri kısa süre içerisinde yapılır. Bu konuda yardım alabileceğiniz en profesyonel firmalardan biri de Göktürk evden eve nakliyat firmasıdır. Firma yılların vermiş olduğu tecrübe ve alanında uzman kişiler yardımıyla tüm taşıma işlemlerinizi sorun olmaktan çıkarıp kolay bir hale getiriyor.

 

Taşınma İşlemleri Hangi Aşamalardan Oluşur

Taşınacak kişilerin veya kurumların öncelikle taşımayı gerçekleştirecek firmayı belirlemeleri gerekir. Tercih edilen firma önce evinize bir ekspertiz gönderir. Gelen ekspertizler eşyaların durumunu ve eşyaların nasıl taşınacağı konusunda inceleme yaparlar.

Yapılan incelemeler sonucunda kullanılacak taşıma yöntemi belirlenir. Yaşam alanlarında kullanılan mobilyaların demonte işlemleri gerçekleşir. Parçalara ayrılan mobilyalar özenli bir şekilde paketlenir. Mutfakta kullanılan kırılacak eşyalar ise havalı naylon poşetlere yerleştirilerek herhangi bir hasar ve kırılma yaşamadan özenli bir şekilde paketlere yerleştirilir.

Tüm bu özenli işlemleri için Göktürk evden eve nakliyat firmasından destek alabilirsiniz. Çünkü firmamız müşteri memnuniyetine ve kaliteli taşıma işlemlerine büyük bir önem veriyor.

 

Nakliyat Firmalarının Kullandığı Modern Yöntemler

İnsanların yaşam kalitesinin iyileşmesi ve ekonomik şartlarında elverişli olması ile taşıma işlemlerinde modern yöntemler tercih edilir. Eskiden taşınan eşyalar daha çok insan gücüyle yapılırken günümüzde ise teknolojinin getirmiş olduğu tüm yenilikler verimli bir şekilde kullanılır.

Çünkü çok katlı binalarda büyük eşyaların insan gücüyle taşınması oldukça zaman alıcıydı. Şimdilerde bunun yerine asansör sistemleri kurularak eşyalar pratik bir şekilde bina önünde kurulan bu sistemler ile en üst katlara bile kolaylıkla taşınır.

 

Göktürk Evden Eve Nakliyat

 

Evden eve nakliyat, eşyaların bir evden başka bir eve taşınması işlemidir. İnsanlar, çeşitli nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalabilirler. Bu gibi durumlarda Göktürk evden eve nakliyat büyük bir kurtarıcı olmaktadır. Çünkü taşınma işlemleri zor ve yorucudur. Evden eve nakliyat firmaları, taşınma işlemlerini daha kolay ve pratik hale getirmektedir.

Ev taşıma sürekli yapılan bir iş olmadığından profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Evinizde bulunan mobilya, koltuk, kanepe, beyaz eşya gibi ürünler maliyet olarak çok yüksek fiyatlıdır. Bu tür eşyaların taşınması uzmanlık gerektiren bir iştir.

Eşyaların demontajı tekrar monte edilmesi profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde maliyet olarak çok yüksek olan bu ürünler taşınma esnasında zarar görecektir.

 

Hangi Eşyaları Ev Sahibini Paketler?

Evlerde; mobilya, beyaz eşya, koltuk kanepe, mutfak eşyaları kıyafetler gibi birçok eşya bulunmaktadır. Evden eve nakliye esnasında mobilya, koltuk kanepe, beyaz eşya gibi eşyalarınız evden eve nakliyat firması tarafından paketlenmesi daha doğru bir karar olacaktır.

Bu tür eşyaların sökme ve montaj işleri hem zordur hem de işin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Ancak mutfak eşyaları giysiler gibi malzemelerin paketlenmesi isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Mutfak eşyaları ve giysiler ev sahibi tarafından paketlenecekse bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Özellikle mutfak eşyaları paketlenirken çok dikkat edilmelidir.

Aksi takdirde doğru paketleme işlemi yapılmadığından mutfak eşyalarında kırılmalar meydana gelecektir.  Göktürk evden eve nakliyat olarak evinizde bulunan tüm eşyaların paketleme işlemlerini özenle yapmaktayız.

 

 Nakliyat Firmaları Ne İş Yapar?

 

Günümüzde insanların hayatlarını kolaylaştıracak birçok hizmet sektörü bulunmaktadır. Bunlardan birisi de evden eve nakliye hizmetidir. Birçok kişi her yaz tayin, kira artışı gibi nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalırlar.

Şehirlerarası veya şehir içi ev, ofis, işyerinde bulunan eşyaların taşınmasında nakliyat firmalarından hizmet alınması işinizi büyük oranda kolaylaştıracaktır. Nakliye firmaları, evinizde bulunan tüm eşyaların demontajını, paketlemesini ve nakliyesini gerçekleştirir. Firma elemanları taşıma işlemi öncesinden eşyaların bulunduğu eve giderek eşyalar, evin bulunduğu kat hakkında bilgi edinir.

Taşınma günü veya bir gün öncesinde eşyaların bulunduğu evdeki eşyaların demonte işlerini gerçekleştirir. Koltuk, kanepe, mobilya gibi eşyalar uygun malzemeler ile paketlenir. Paketleme işlemi bittikten sonra eşyalar araca yüklenerek nakliye yapılacak eve götürülür.

Ev sahibinin isteği doğrultusunda eşyalar odalara konularak tekrar montaj işlemleri yapılır. Göktürk evden eve nakliyat firması garantili hizmet vermektedir.

 

Evden eve nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar şunlardır:

 

  • Taşınacak malzemenin miktarı
  • Asansörlü nakliyat
  • Eşyaların bulunduğu ev ile nakliye yapılacak ev arasındaki mesafe
  • Mutfak, giysi gibi eşyaların paketlenmesi gibi etkenler fiyatta artış göstermektedir.

Göktürk evden eve nakliyat firması uygun fiyat ve güvenilir taşıma hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

 Neden Nakliye Firmaları Tercih Edilmelidir?

Ev taşıma işlemleri profesyonellik ve deneyim gerektiren bir iştir. Eşyaların taşınması esnasında merdiven altı olarak tabir edilen kişiler tarafından gerçekleştirilen nakliye işlemleri esnasında eşyalarınız zarar görebilir.

Ayrıca bu tür firmalar garantili değildir. Olası kaza durumlarında zararınız karşılanmaz. Ancak Göktürk evden eve nakliyat firması taşınma esnasında oluşabilecek kaza, eşyaların zarar görmesi gibi durumlarda ev sahibinin zarar görmemesi için garantili hizmet sunmaktadır.

Nakliye firmaları talep edilen gün ve saatte taşıma işlemini gerçekleştirir. Kişilerin mağdur olmaması için bu önemli bir konudur. Eşyaların demontaji ve montajı firma elamanları tarafından yapıldığından fiyat olarak daha uygundur.

 

Göktürk Evden Eve Nakliyat;

Göktürk Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde Eyüp Göktürk Evden Eve Nakliye de kaliteli , güvenilir , müşteri memnuniyetine önem veren yapı ve düşünceye sahip bir firmadır.

Evden Eve nakliyat hizmetine önem vererek tüm nakliye hizmetlerinizi sigortalı olarak garantili ve itinalı profesyonel ekibi ile yapmaktadır.

Göktürk Evden Eve Nakliyat ta ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın sağlıklı taşınması için gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza uygun fiyat ve kaliteli taşıma konusunda gerekli bilgiler verilmektedir.

Göktürk Evden Eve Nakliyat siz değerli müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla ekibini Evden Eve Nakliye Alanında Egitmekte olup , Malzemelerini günümüz şartlarına göre yenileyerek Modern ve Çağdaş bir firma olmak için çaba göstermekte , kendini sürekli yenilemektedir.

Göktürk Evden Eve Taşıma alanında kaliteli ve kusursuz bir taşıma istiyorsanız Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat ile görüşmeden taşınmaya karar vermeyiniz.

Çünkü Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat tarafından alacağınız teklifin hem uygun hem de profesyonel bir hizmet olacağından emin olabilirsiniz.

 

Göktürk Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Verilen Müşterilerin

– Tüm Eşyalarınızı profesyonel ekibi tarafından titiz ve dikkatli bir şekilde ambalajlamaktadır.

– Beyaz eşya ve mobilyalarınızın dikkatli bir şekilde sökülerek yeni adresinde monte işlemini yapmaktadır.
– Eşyalarınızı yeni adresinizde istediğiniz gibi yerli yerine koymaktadır.

Evden Eve Nakliyede Sorunsuz hizmet almanız için daha detaylı bilgiyi ve fiyat teklifini Göktürk Evden Eve Nakliyat’ı arayarak alabilirsiniz.
Kaliteli taşımanın adresi Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunuyor.
Göktürk Evden Eve Nakliye hizmeti alabilmek için aşagıdaki telefondan Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat’a ulaşabilirsiniz.
Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır…

 

GÖKTÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT

Göktürk nakliyat nakliyeciler arasında önemli bir yer edinen firmamız siz değerli dostlarımıza kaliteyi en modern biçimde sunmaktayız ülke genelinde hizmet veren firmamız evinizin taşınması işleminde profesyonel taşıma nakliye destek sağlamaktadır Siz dostlarımızdan almış olduğumuz destek sayesinde fiyatlarımızı sürekli sizlere göre düzenlemekteyiz Sizlere layık çalışmalarımız ve hizmet politikamız ile sizlerin beğeni ve ilgisini kazanmış bulunmaktayız.

 

GÖKTÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT

Göktürk evden eve nakliyat  olarak bize ulaştığınız andan itibaren çalışmalarına başlamaktadır siz değerli dostlarımızın bilgisi dahilinde eşyanın taşınacağı zaman saat ve eşya bilgilerini not alarak taşınacağı güne eşyaların gereksinim duyan ekipmanları taşınacağı günün evvelinden eksiksiz ve fazlasıyla hazır bulundurmaktayız sorunsuz ve pratik evinizin taşınma işlemini gerçekleştireceğimizi görecek ve memnun kalacaksınız evden eve işinde deneyim yapmış elaman kadromuzla eşyalarınız kaliteli malzemelerimiz ile sarılı toplanması gereken eşyalar kaliteli kolilerimiz ile muhafaza edilerek taşınmaktadır mobilya gibi marangozluk işi isteyen eşyalarınız marangoz elamanımız tarafından sökülüp aynı şekilde kurumunuz gerçekleştirmektedir. Göktürk Evden Eve Nakliyat, yaklaşan yerel ya da uzun mesafeli taşınmalarınız için deneyimlerinizi hizmetinize sunmaya hazırız , dikkatli bir ekipten oluşuyor .

 

 

GÖKTÜRK EVDEN EVE NAKLIYAT  ;NAKLIYEDE PAKETLEMENIN ÖNEMI 

Göktürk evden eve nakliyat paketleme konusunda da gereken dikkati göstermekteyiz. Dolaplarınızdan tutun da tüm cam eşyalarınıza kadar özenle paketlenen eşyalarınız gerektiği takdirde battaniye ile de sarıp sarmalanacaktır. Bu şekilde eşyalarınıza zarar gelme ihtimali olabildiğince düşecektir. Yüksek tonajda kamyonlarımızla eşyalarınızın sığmama gibi bir şey söz konusu değildir. Rahat bir şekilde eşyalarınız sıkışmadan düzenli bir şekilde nakliye işleri gerçekleşecektir.

 

Taşınma Planı:

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Sizin için hazırladığımız Evden Eve Taşınma Planını buradan indirip kendi planınızı oluşturabilirsiniz.

 

Eşya Listesi Hazırlama:

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız içi eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.

 

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek:

 

Evden eve nakliyattın en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme aşamasıdır. Firmalara karar verirken tek referansınız evden eve nakliyat fiyatı olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan birçok evden eve nakliyat firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın. Evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat edin. 1. Firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin ve araç üzerindeki yazıların gerçek olduğundan emin olun.

2. Firma iletişim sayfasında firma ile ilgili yeterli bilgi olmasına özen gösterin. Sabit telefon, adres, firma yetkilisi ad soyadı gibi…

3. Firmanın sizin bulunduğunuz şehrin firması olmasına özen gösterin.

4. Firma yetki belgelerini inceleyin ve yetki belgesinde yazılı ünvanı Türkiye Sicil Gazetesinde araştırın.

 

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi:

Karar verdiğiniz evden eve nakliyat firması ile mutlaka sözleşme yapın ve sözleşmede hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Tüm eşyalarınız emanet etiğini unutmayın ve sözleşmeye es geçemeyin

 

Evden Eve Nakliyat Sigortası:

Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta Tam Ziya sigortasıdır. Bu sigortasının kapsamı kaza sonucu tüm eşyalarınızın araç ile beraber ziyanını kapsar. Kırık ve çizikler sigorta kapsamında değildir. Nakliye sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi için linki takip edin.

 

Eşyaların Paketlenmesi:

Eşyaların paketlenmesinde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta paketlemesini sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle ufak tefek eşyaları kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini firmanın yapmasını isteyin. Eşyaların paketlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi burada.

Paketlemenin önemli adımlarından biride paketlenen eşyaların ve kolilerin etiketlenmesidir. Uyarı etiketleri taşımayı gerçekleştiren ekibe o eşya ya nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili çok önmeli bilgiler verir. Eşyanın taşınma ve araca istiflenmesinde uyarı etiketleri çok önemli bir rol oynar ihmal etmeyin.

 

HİZMET BÖLGELERİMİZ

 

 

Hekimoğlu nakliyat Ltd.Şti | Kurumsal Firma

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç