Atalar Mah. Halitpaşa Caddesi No: 53 / A
tr

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Taşınmak istiyorsunuz ama nasıl başlayacağınıza karar mı veremiyorsunuz? Ya da eşyalarınızı topladınız ve nakliyat firması bulma konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Hekimoğlu nakliyat sizin için güvenli ve kaliteli nakliye hizmetini sunuyor. Evden eve, ofisten ofise taşınma, depolama hizmetleriniz için Hekimoğlu nakliyata güvenebilirsiniz. Göktürk evden eve taşıma hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel eşyalarınız, kırılabilecek, zarar görebilecek eşyalarınız, beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız firmamız tarafından sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

Hekimoğlu nakliyat uzman kadrosu ve sektördeki tecrübesi ile size en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktadır. İstanbul’un çeşitli semtlerinde faaliyet gösteren Hekimoğlu nakliyat, Göktürk evden eve taşıma işleriniz için en uygun firmalardandır. Asansörlü taşıma, ofisten ofise taşıma, depolama hizmetleriniz için rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hekimoğlu nakliyat olarak İstanbul içerisinde şehiriçi nakliye hizmeti sağlamaktayız. İlçeler arası, şehirlerarası taşınma işleriniz ve depolama hizmeti ile ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye firma tercihimi nasıl yapmalıyım?

Taşınma sürecinde sizin işlerinizi en kolaylaştıracak ya da zorlaştıracak şey nakliye firması tercihinizdir. Yaşam alanınızın değişecek olması, eşyaların taşınması sırasında oluşacak hengame ve o değişim süreci yeterince stres yaratmıyormuş gibi bir de üzerine kötü bir nakliye firması tercih etmiş olmanız sizi hayli pişman ettirecek bir durum olabilir. Eşyalarınızın sele serpe taşınıyor olması, özensiz taşınması, firmanın ilgisizliği gibi durumlar sizin için çok can sıkıcı etmenler olabilir. Peki, öyleyse iyi bir nakliye firması nasıl tercih edilebilir?

Her alanda olduğu gibi nakliye sektöründe çalışan firmaların da kaliteleri firmadan firmaya değişmektedir. Yine de kontrol edebileceğiniz bazı özellikler firmanın ne kadar işini ciddiye aldığını ve kalitesinin ipuçlarını size sunacaktır. İşte kontrol edebileceğiniz özellikler :

  • Firmanın ciddi bir ofisinin olması,
  • Kurumsal hizmet veriyor oluşu,
  • Taşınma sırasında ihtiyaç duyulacak her türlü ekipmanın ( teknik personelin taşıma sırasında kullanacakları her türlü ekipman, nakliye için kullanılacak araç vb. ) kiralama usulü kullanılmıyor olması,
  • Gereken durumlarda asansörlü araç temin edebilecek konumda olması,
  • Nakliye hizmeti verebilmek için gerekli tüm sertifika ve belgelere sahip olması,
  • Firmanın kurumsal destek verebilecek telefon hattı, e-mail adresi, internet sitesi gibi çeşitli ortamlarda iletişim sağlayabileceği hizmetlerin varlığı,
  • Çalışanlarının alanında tecrübeli, titiz ve işlerinin uzmanı insanlar olması.

Sıkıntı yaşamadan taşınma işinizi çözebilmeniz için kontrol edebileceğiniz özellikler bunlardır. Hekimoğlu nakliyat olarak tüm bunları sağlıyor oluşumuzdan dolayı gurur duyuyoruz. Ayrıca Hekimoğlu nakliyat, taşıma konusunda dünya standartlarını takip eden ve Türkiye’de zorunlu tutulmayan standartları da uygulamak konusunda titiz bir çaba sürdürmektedir.

Eşyalarım nasıl taşınır?

Bizimle iletişime geçmeniz halinde nakliye süreciniz başlamış olur. En kısa zamanda size ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlar ve eşyalarınızın hacimleri, eşyalarınızın sayısı gibi taşıma için kritik olan etmenlerin dökümü çıkartılır ve size bu döküme göre fiyat sunulur. Uygun tarihte ekibimiz taşıma için adresinize gelir ve sizin daha önce paketlediğiniz özel eşyalarınız haricindeki tüm eşyalarınızın ambalajlanması ve düzenlenmesi yapılır. İsteğiniz doğrultusunda mobilyalarınızın ve diğer eşyalarınızın demonte işlemi gerçekleştirilir. Ardından tüm eşyalarınızın listesi yapılır ve numaralandırılır. Son kontrollerin de yapılmasının ardından eşyalarınız firmamız tarafından sağlanmış araca yüklenir ve istiflenir. Evinizin konum ve durumuna göre firmamız size asansörlü araç da sağlayabilmektedir.

Hedef adrese ulaşıldıktan sonra eşyalarınız yine teknik personel tarafından sizin gösterdiğiniz odalara eşyalarınızı yerleştirmektedir. Demonte edilmiş eşyalarınızın tekrar montajı yapılır ve oluşturulmuş listeden tüm eşyalarınızın kontrolü yapıldıktan sonra işlem tamamlanmış olur.  Ayrıca eşyalarınızın adresinizden alınmasından yerleştirilmesine kadar Hekimoğlu nakliyat tüm eşyalarınızı sigortalı bir biçimde taşır.

Hekimoğlu nakliyat, ofisten ofise, evden eve, bürodan büroya, işyerinden işyerine taşıma hizmetlerinin yanında; askılı tekstil ve fuar taşımacılığı, piyano taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktadır. Hekimoğlu nakliyat olarak şehir içi hizmet verdiğimiz semtler : Esentepe nakliyat, Yalı nakliyat, Topselvi nakliyat, Gümüşpınar nakliyat, Uğur Mumcu nakliyat, Hürriyet nakliyat, Karlıtepe nakliyat, Yakacık nakliyat, Kartal merk nakliyat, Yukarı nakliyat, Çarşı nakliyat, Orhantepe nakliyat, Cevizli nakliyat, Atalar nakliyat, Kordonboyu nakliyat, Petroliş nakliyat, Yeni nakliyat dır.

Her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Almak İçin Bizlerle İletişime Geçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç