Menü Kapat

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe  Evden Eve Nakliyat Fiyatları

GÖZTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınmanın zorlukları ve maddi külfeti herkesin gözünü korkutsa da doğru seçilmiş, profesyonel ve güvenilir bir nakliyat firması ile taşınmanın hiç de zor bir şey olmadığını belirtmek istiyoruz. Hekimoğlu Nakliyat olarak İstanbul’un tüm semtlerinde profesyonel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Göztepe evden eve nakliyat hizmetimizden bunlardan biridir.

Göztepe evden eve nakliyat hizmetimizi deneyimli ve işinin uzmanı personelimiz, tam donanımlı araçlarımız ve özel paketleme ekipmanlarımız ile garantili bir şekilde vermekteyiz.

Göztepe evden eve nakliyat hizmetimizin ilk aşaması ekspertiz çalışmasıdır. Ücretsiz verdiğimiz ekspertiz hizmeti sayesinde hem eşyalarınızın miktarına ve durumuna hem de taşınılacak adres ile bulunduğunuz adresin arasında ki mesafeye göre hizmet bedelinin de belirtildiği taşınma raporu hazırlıyoruz. Ekspertizlerimizin müşterilerimize sunduğu taşınma raporunda verilecek tüm hizmetler ve işin maliyeti belirtilmektedir.

Anlaşma sağlanması durumunda öncelikle müşterilerimizin eşyalarını taşımacılık sigortası kapsamına alıyoruz.  Göztepe evden eve nakliyat hizmetine sadece iş gözüyle bakmıyor, yuva taşımanın, bilinci ve hassasiyeti ile hizmet veriyoruz. Hiçbir eşyaya zarar gelmemesi için oldukça dikkatli davranıyor, neyin nasıl taşınacağı konusunda bilinçli bir personel ile çalışıyoruz.

Göztepe evden eve nakliyat hizmetimizi, eşyanızın miktarına uygun aracımız ile taşınma için belirtilen gün ve saatte binanızın önüne gelerek başlatıyoruz. Eşyaların türüne göre paketleme yaparak, sistematik olarak araca yüklüyoruz. Eğer koridor ya da bina kapılarından taşınamayacak durum söz konusu ise ya da yüksek katlardan taşınma olacaksa asansörlü araçlarımız ile eşyalarınızı taşıyoruz.

Göztepe evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında beyaz eşyalarınızın, mobilyalarınızın demontaj ve montajlarını, tesisat işlerini uzman personelimiz ile dikkatli bir şekilde yapmaktayız. Yeni adresinize her eşyayı sizin dilediğiniz şekilde yerleştirerek kullanıma hazır duruma getiriyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz elini hiçbir eşyaya sürmeden yeni evinize huzur içinde taşınıyorsunuz, işimizi doğru ve düzgün yapmanın gururunu yaşıyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetlerimizi İstanbul Yakası tüm semtlere hızlı ve güvenli bir şekilde hizmetlerimizi vermekteyiz. Hemen sizde bizimle iletişime geçerek en iyi şekilde hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

uygun fiyat nakliyat
GÖZTEPE uygun fiyat nakliyat  HİZMETLERİ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ARA
× Hemen İletişime Geç