HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Mallarınızın taşınması için bir güvenlik garantisi

HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınmada en önemli şey, tüm eşyalarınızın ve eşyalarınızın yeni adresinize iyi durumda ve hasarsız olarak ulaşacağının güvencesine sahip olmaktır. Tüm taşıma acenteleri hasar, kayıp veya hırsızlık durumunda sigorta kapsamı sunar. Ayrıca, taşıyıcılar herhangi bir durumla başa çıkmak için profesyonelce donatılmış olduğundan, ağır nesnelerle çalışırken kendinizi yaralama veya hasara neden olma riski daha azdır.

Son olarak, tüm önleyici tedbirleri (prosedürler, kamusal alanların ve ortak alanların korunması, park izinleri vb.) Dikkate alarak , taşınma acenteleri size tam bir gönül rahatlığı sunar.

KOLAY BİR NAKLİYAT İÇİN 3 İPUCU

Yeni bir eve taşınmak çok fazla planlama gerektirir ve hafife alınmamalıdır. Taşıma ve paketleme görevlerine avantajlı bir başlangıç ​​yapmanın yanı sıra, her şeyin sorunsuz gittiğinden emin olmak ve aynı zamanda paradan tasarruf etmek için belirli işlemlerle de ilgilenebilirsiniz:

1. Hareketli bir liste yapın

Düzenli kalmanın ve zamanında hazır olmanın en iyi yolu listeden geçer.

2. Evinizi düzene sokun

Taşınacak öğelerin sayısını azaltmak, taşıma maliyetinizi de düşürmenize yardımcı olur.

3. Yeni evinizi önceden hazırlayın

Örneğin bir stüdyoyu taşımayı mı planlıyorsunuz,

Kaos ortaya çıkmadan ve yer taşıyıcılar ve kutular tarafından ele geçirilmeden önce yeni ekipmanı temizlemek ve kurmak gibi hazırlık çalışmaları yapın.

Yazımızda daha ucuz ve stressiz bir hareket için ipuçlarımızı bulabilirsiniz . Saygın ve güvenilir bir taşınma acentesi ile gidin ve ardından yeni evinize geçiş sorunsuz olacak ve çoğu insanın korktuğu deneme deneyimiyle hiçbir ilgisi olmayacaktır.

Taşınacak sadece birkaç kutu ile küçük bir hareket planlıyorsanız, bir taşınan şirketi işe almaya mı yoksa tek başına taşınmaya değer mi? Bazı mobilyaların nakliye maliyetleri nedir ve küçük, düşük maliyetli bir hareketi optimize etmek için nasıl organize edilir?

Küçük bir hareket genellikle birkaç parça mobilyanın, ev aletinin (çamaşır makinesi, hareketli buzdolabı) veya birkaç kutunun kısa bir yolculukta veya uzun bir mesafeye taşınmasıyla sınırlıdır. Maliyetler, taşınacak öğelerin miktarına ve türünün yanı sıra gidilecek mesafeye ve varış yerinize bağlıdır. Bu, örneğin bir stüdyoyu , öğrenci dairesini veya evdeki bir odayı taşımak olabilir .

Örneğin bir stüdyoyu taşımayı mı planlıyorsunuz, ancak yine de taşınacak bazı mobilyalarınız veya büyük nesneleriniz var ve küçük bir hareket için fiyatlar hakkında daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Hekimoğlu nakliyatın çok ekonomik formüller sunduğunu ve kişisel eşyalarınızın taşınmasını ve yüklenmesini sağladığını unutmayın.

Hareketinizi sorunsuz bir şekilde organize etmek için önemli ayrıntılar

Her harekette olduğu gibi, kendinizi önceden organize edin ve çeşitli işlemleri dikkatlice planlayın. Özellikle şunlardan emin olun:

  1. Uygun kutuları ve ambalajları satın almak için taşınacak hacmi tahmin edin;
  2. Tarih: trafiği kontrol edin ve arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın bugün müsait olup olmadığını öğrenin (özellikle yaz döneminde veya okul tatillerinde);
  3. Taşıma masraflarınızı (benzin, otoyol geçiş ücreti vb.) Hesaplamak için kat edilecek mesafeyi ve seyahat sürenizi kontrol edin ;
  4. Taşınacak büyük nesneleri veya mobilyaları önceden belirleyin, merdivenlere açılan kapı ve pencere erişimini ve bir mobilya asansörü kiralamanız gerekip gerekmediğini kontrol edin ;
  5. Ticari araç kiralamayı düşünüyorsanız , kiralama şirketi ile açılış saatlerini ve aracı iade etme koşullarını kontrol edin .

Taşınma tarihinden birkaç hafta önce, artık kullanmadığınız her şeyi günlük olarak paketlemeye başlayın ve tarihi ve ihtiyaçlarınızı onaylamak için Hekimoğlu evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanıtım Video
Site Haritası

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç