Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat Mobilya Depolamanız İçin 4 Avantajı

Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat Mobilya Depolamanız İçin 4 Avantajı

Mobilya Depolamanız İçin 4 Avantajı

Eşyalarınızı saklamak için neden nakliyat hizmetlerini kullanıyorsunuz? Profesyonel nakliyatçıların depolama hizmeti , özellikle uzun süreli depolama için ve depolamak istediğiniz malların türüne bağlı olarak, mallarınız ve bunların korunması için size daha iyi garantiler sunar . İhtiyaçlarınıza göre depo odasını ziyaret etmek için zaman ayırmanız tavsiye edilir. Taşıyıcılar, farklı türde uygun saklama alanları sunar: mobilya saklama, saklama kutusu, tahta sandık vb.

Ayrıntılı olarak, bir taşıyıcı kiralama ile ana avantajlar ve garantiler:

1 – Güvenli depolama

Güvenlik ve emniyet sistemi ile korunan depo ; gözetim personeli ve nöbet, alarm, video gözetimi, kapalı mekan, yangın dedektörü, kontrollü erişim, güçlendirilmiş asma kilitler ve kutular (özellikle kurşun ve sızdırmaz kap).

2 – Koruma ve hijyen

Havalandırma sistemi ile donatılmış uygun bir depo , haşerelere karşı tedavi ile sıhhi standartlar (özellikle ahşap için), ambalaj ve koruma malzemeleri tedarik ederek eşyalarınızın korunmasını ve iyi korunmasını sağlayın belirli nesnelerinize vb. özel

3 – Mobilya depolama

Değer beyanınıza göre kişisel eşyalarınızı kapsayacak şekilde sigorta poliçesi yaptırma imkanı bulunmaktadır.

4 – Teslimat ve toplama

Taşıyıcılar, mallarınızın depodaki taşınması, yüklenmesi ve teslimatı ile ilgilenir. Küçük hacimli kutular için (maksimum 8 m3), taşıma şirketi kutuyu evinize de teslim edebilir ; yükleme ile ilgilenirsiniz ve ardından şirket kutunuzu depoya taşır.

Tüm hizmetlerin dahil olduğu bir taşıma şirketi ile depolama birimi kiralamanın maliyeti, bireyler arasında bir kutu kiralamak veya kendi kendine saklama için aynı kalite / fiyat hizmetine kıyasla finansal olarak çok avantajlıdır. Eşyalarınızı iyi durumda ve tam garantili olarak sakladığınızdan emin olun. Taşınma şirketlerinin hizmetlerini ve tekliflerini karşılaştırarak bir mobilya deposu için en iyi kiralama teklifini bulun.

Hekimoğlu evden eve nakliyatın

Hekimoğlu evden eve nakliyatın size sunduğu hizmetler arasında depolama hizmeti de vardır. Hekimoğlu evden eve nakliyat her zaman en avantajlı ve uygun fiyatlara taşımacılık hizmeti sağlar. İHTİYACINIZI DEĞERLENDİRİYORUZ

Online randevu alırsınız. Taşınma uzmanlarımız ihtiyaçlarınızı analiz eder ve video konferans, telefon veya ev ziyareti yoluyla ürünlerinizin bir envanterini çıkarır.

Yer değiştirme teklifi karşılaştırması

TEKLİFLERİMİZİ ALIRSINIZ

Sertifikalı taşıyıcılardan oluşan ağımızın rekabetinden sonra, uzmanınız tarafından önceden seçilen en iyi fiyata 3 ila 6 kişiselleştirilmiş fiyat teklif alacaksınız.

Fiyatlara, kalite puanlarına göre ve hareket eden ekiplerimiz ve onların tavsiyeleri sayesinde fiyatları karşılaştırırsınız. Seçimden sonra, ekibimizle iletişime geçersiniz.

HUZUR İÇİNDE HAREKET ET

Taşıyıcınız taşınma gününde gelir. Taşınma uzmanlarımız siz taşınana kadar yanınızda kalır ve sözleşme transferleriniz için size destek sunar.

BÜTÇENİZİ TAHMİN ETMEK İÇİN ANLIK BİR TAHMİN

Her hareket benzersizdir ve kendine has özellikleri ve kısıtlamaları vardır. İhtiyaçlarınızı tam olarak incelemek için hareket eden uzmanlarımızdan birinden randevu almanız çok önemlidir. Daha sonra size kesin ve garantili fiyatlar sunmamızı sağlayan tüm unsurlara sahip olacağız.

Dürtüsü hareket dünyanın kendisi kadar eskidir. Tarih öncesi insanlar, daha iyi toprak arayışlarında, yaşamları boyunca düzenli olarak birkaç kez göç eder ve yaşam alanlarını taşırlardı. 16. yüzyıldan bize daha yakın olan Kral’ın sarayı, mobilyalarını zamanın modasına göre kalelerden konutlara taşıdı.

Bununla birlikte, profesyonel nakliyeciler ortaya çıkmadan önce, herkes bir ikamet değişikliğinin doğasında olan tüm görevleri kendisi yapmak zorunda kaldı: mobilyaları ve tüm eşyalarını ayırma, paketleme, yükleme, taşıma, boşaltma yeni konaklama yerinde ambalajdan çıkarma ve saklama …

Neyse ki, bu günlerde tüm yaygara ile ilgilenen profesyonellerin hizmetlerini işe almak çok daha pratik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanıtım Video
Site Haritası

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç