HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT VE DEPOLAMA HİZMETİ

HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT VE DEPOLAMA HİZMETİ

Uyarlanmış hareketli kitler ve kutular

Oldukça yaygın hatalardan biri , hareketli eşyalarınızın hacmini küçümsemek ve hareketli kutuların bitmesidir. Sınırlı bir alanın taşınması için bile düşündüğümüzden çok daha fazlasını biriktiriyoruz. Size yardımcı olmak için taşınacak tüm eşyalarınızın bir envanterini yapın ve böylece planlanacak doğru miktarda hareketli kutu ve ambalajı tahmin edin . Her türlü kullanım ve farklı boyutlar için kutu satın almayı tercih edin.

Bir taşıma ekibini ararsanız, size gerekli tüm kutuları ve daha küçük hacimli hareketlere uygun paketleme malzemelerini ücretsiz olarak sağlayacaktır .

Küçük alanların taşınması için 3 faydalı ipucu

Yanınızda ne götürmek istediğinizi önceden belirleyin ve konaklamanızı boşaltma fırsatını değerlendirin. Hala iyi durumda olan her şey yeniden satılabilir veya çeşitli derneklere verilebilir: giyim, mobilya, ev aletleri vb.

Buzdolabınızın veya dondurucunuzun buzunu çözmeniz gerektiğinde çöpe atmaktan kaçınmak için tüm yiyeceklerinizi zamanında yemeyi unutmayın.

Yukarı yönde adres değişikliğinizle ilgili tüm idari prosedürlere dikkat edin: İnternet telefon hattınızın ve elektrik ve gaz hesabınızın aktarılması ve ayrıca bilgilendirilecek çeşitli kamu hizmetleri vb.

Profesyonellerin yardımıyla mı hareket ediyorsunuz?

Küçük hacimli bir hareket için profesyonelleri işe almanın daha iyi olup olmadığından emin değil misiniz? Esas olarak taşınacak nesnelerin miktarına bağlı olan bir seçimdir. Yalnızca birkaç kutunuz varsa, taşıma ile ilgili tüm işlemleri çok kolay bir şekilde kendiniz yönetebilir veya taşıyıcıların bunları sizin için daha düşük bir maliyet ve çabayla taşımasını seçebilirsiniz.

Hızlı ve profesyonel uygulama

Bununla birlikte, mobilyalarınızı sökmeniz, taşımanız ve yeniden monte etmeniz gerekiyorsa, hareket eden profesyonellerle iletişime geçmeniz en iyisidir. Yükleme ve kullanım, kişisel eşyalarınıza daha az zarar verme riski ile gerçekten çok daha hızlı olacaktır . Buna kıyasla, vasıflı profesyonel taşıyıcılar, örneğin bir evdeki tüm mobilyalara bir günde kolayca bakabilirler.

Taşıma ekipmanları hizmetinizde

Kalkış ve varış konaklama yerinize erişim veya erişim zorluklarını hesaba katmayı unutmayın . Özellikle bu, örneğin bir mobilya asansörü kiralanmasını gerektiriyorsa ve binanızın ortak bölümlerine (asansör, merdiven boşluğu) zarar vermemeye dikkat edin. Onarım durumunda gerçekten sorumlu tutulacak ve ödeme yapmak zorunda kalacaksınız.

Hareketinizi şimdi planlamaya başlayın!

Hareketinizi daha iyi hazırlamak için şimdi ihtiyaçlarınıza en uygun firma Hekimoğlu evden eve nakliyattır. Profesyonel ekibi ile tam zamanında en kolay nakliyatı size sunar. Taşınıyor musunuz ve uzun bir süre veya geçici bir süre için depolama hizmetini kullanmanız mı gerekiyor?  Bunun için Hekimoğlu müşterilerini dinleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun depolama ve nakliyat hizmetini sunar. Bu konuda yapmanız gereken tek şey iletişim telefon numaralarımızdan bizi arayarak, temsilcilerimiz ile nakliyat konusunda bilgi almaktır.

Mobilya depolama

Eşyalarınızı geçici veya uzun süreli depolamak için mobilya depolama çözümleri ve en uygun avantajlar ve güvenlik nedir? Düşük fiyatlarla tam hizmet depolama kiralama çözümleri mevcuttur.

Hangi durumlarda depoya konusunda Hekimoğlu’na başvurmanız gerekir?

Birkaç durum depolama alanı kiralamayı gerektirebilir, örneğin:

  1. İki daire arasındasınız ve taşınma tarihiniz taşındıktan hemen sonra planlanmamışsa,
  2. Uluslararası bir hareket için ve her şeyi alma olanağınız yok veya istemiyorsunuz,
  3. Alanınız yoksa ya da kiranızın süresi bitiyorsa, mallarınızı daha sonra işlemek için bekliyorsunuz,
  4. Evinizde çalışmayı planlıyorsanız ve mobilyalarınızı geçici olarak depolamak istiyorsanız,
  5. Bir transferin ardından ve konaklamanızı hızlı bir şekilde boşaltmanız gerekir,
  6. Bilgisayar ekipmanını veya şirket kayıtlarını saklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tanıtım Video
Site Haritası

REFERANSLAR

Hemen ARA
× Hemen İletişime Geç